Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura VW Volkswagen Golf Të gjitha në Durrës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | VW Volkswagen Golf | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 20:33
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

OKAZION SHITET 2013 VW Golf 6 MOTOR 2.0 TDI

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:31
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

SHITET OKAZION VW Golf 7 Motorr 2.0 TDI Viti 2015

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:37
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

OKAZION SHITET 2013 Volkswagen Golf 6 Motor 2.0 TDI

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:36
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

OKAZION SHITET 2012 Volkswagen Golf 6 Motor 2.0 TDI

8 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:16
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

OKAZION SHITET 2013 Volkswagen Golf 6 Motor 2.0 TDI

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

Sot 21:16
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

OKAZION SHITET 2013 Volkswagen Golf 6 Motor 2.0 TDI

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:37
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

OKAZION SHITET 2012 Volkswagen Golf 6 Motor 2.0 TDI

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:37
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

OKAZION SHITET 2013 Volkswagen Golf 6 Motor 2.0 TDI

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:36
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

OKAZION SHITET 2012 Volkswagen Golf 6 Motor 2.0 TDI

8 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:36 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Shitet Volkswagen Golf 5, 1.9 nafte, 2007, STAGE 1 SPORT

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:36 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

VW Golf 6 2.5 Automatik Kanadez

7 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:33
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

OKAZION SHITET 2015 VW Golf 7 MOTOR 2.0 TDI R-Line

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:33
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

OKAZION SHITET 2013 VW Golf 6 MOTOR 2.0 TDI

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:31
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

SHITET OKAZION VW Golf 7 Motorr 2.0 TDI Viti 2015

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:31 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 7 2.0 Diezel Me letra per 12 muaj !

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:06 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

BLEJ MAKINA

1 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:03 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 5 Automatik 1.9 nafte sensore parkimi

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 20:02 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Automat 1.9 nafte super gjendje

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 20:02 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 6 motorr 2.0 TDI 2013

8 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:54 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 5 1.4 Benzin

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:33 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

GOLF 6 1.6 NAFT LOOK GTI 0689400000

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:12 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 5 1.9Tdi

2 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:05 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Shitet golfi !

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 18:46 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

����VW GOLF 6 1.4 benzin 2011����

4 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:38 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

GOLF 6 200 NAFT VITI 2010 manual

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:38 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

golf 6 viti 2011 Automat

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:19 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

golf 7 2.0 automat 2013

12 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:12 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

GOLF 6 GTI 2.0 BENZIN 2012 GJENDJE PERFEKTE

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:12 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

MAKINA ME QERA

1 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:11 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

✅SHITET GOLF 7 VITI 2015 FULL PANORAME✅

10 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:10 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 6 1.6 naft automat viti 2011

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:09 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf V (Kontaktin Tek Pershkrimi)

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:09 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf VI 1.6 TDI GTI Edition (Kontaktin Tek Pershkrimi)

6 799 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:09 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Shitet VW Golf 7 1.6 nafte viti 2014 manual

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:07 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Shitet Golf 6 Gaz-Benzin i sapo ardhur nga Gjermania

6 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:07 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Shitet Golf 5 1.9 viti 2007 i sapo ardhur nga Belgjika

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:07 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Shitet Golf 5 viti 2007 i sapo ardhur nga Gjermania

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:56 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 6 200 naft manual viti 2010

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:21 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

✅Shitet GOLF 6 R-LINE FULL✅

770 000 LEK

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:01 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf VI 2.0 TDI

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:27 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Okazion golf 6

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:23 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

❌ VW GOLF VII - 1.6 NAFTE - 2014 - KAMBIO AUTOMATIKE ❌

10 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:23 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

❌ VW GOLF VI - 1.6 NAFTE - 2010 - KAMBIO AUTOMATIKE ❌

7 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:19 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Viti 2006 dogan e paguar sapo ardhur nga zvicra

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:58 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Volxvagen Golf 2.0 Naft Automat 2010

7 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:26 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 6 importuar nga franca automat 1.6 nafte

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:27 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Wolsvagen Golf 2.0 Nafte Automatike 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:22 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Jepet me qera per me shume tel:0689915444

30 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:21 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

����VOLKSWAGEN GOLF VII 1.6 DIESEL. AUTOMATIKE 2013.

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:21 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

VOLKSWAGEN GOLF VI 2.0 DIESEL. AUTOMATIKE.

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:21 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Volkswagen golf V 2.0tdi(1bosht) automatik

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:32 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

GOLF 2.0

6 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:28 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

GOLF VI R 1.6

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:58 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Wolksvagen Golf VI 2.0 Nafte Viti 2010 Kambio manuale

7 750 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 23:38 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

SHITET GOLF 6 2.0 TDI VITI FUNDI 2009 E SAPO ARDHUR NGA ITAL

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | VW Volkswagen Golf | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione