Kavajë | Automjete | Makina | VW Volkswagen

Golf , 336
Passat , 131
T3 , 1
T4 , 2
T5 , 4
T6 , 3
181 , 1
Beetle , 1
Bora , 6
Caddy , 8
CC , 5
Eos , 1
Fox , 1
Jetta , 8
LT , 1
Lupo , 6
Phaeton , 1
Polo , 64
Sharan , 11
Tiguan , 3
Touareg , 11
Touran , 39

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje Kavajë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | VW Volkswagen | Kavajë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 12:33
Linku:
,

okaziom pasat 2.0 nafte automat viti 2013 full..

Historiku i makinës

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Dje 23:46 ,

Vw Golf Automatike 1.4 Benzine Viti 2007

Historiku i makinës

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:01 ,

Okazion Polo 1.4 tdi viti 2007

Historiku i makinës

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:21 ,

PASSAT 2.0 TDI AUTOMAT

Historiku i makinës

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:33
Linku:
,

okaziom pasat 2.0 nafte automat viti 2013 full..

Historiku i makinës

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:07 ,

GOLF 5 1.9 TDI KAMIO AUTOMAT VITI 2006

Historiku i makinës

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 08:31 ,

Okazion polo 1.4 benzine gaz 2002 nderrohet

Historiku i makinës

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 01:45 ,

TURAN 2008 AUTOMATICO

Historiku i makinës

6 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Korr 21:17 ,

tuareg

Historiku i makinës

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Korr 18:28 ,

Golf 5 2008 Benzin Gaz 4000€ i diskutueshem

Historiku i makinës

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Korr 13:18 Dyqani ,

Vw pasat 2006 automat benzin

Historiku i makinës

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 13:21 ,

Shitet ose Nderrohet Golf 5 1.9 Nafte

Historiku i makinës

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Korr 16:19 Dyqani ,

OKAZION GOLF 5 AUTOMAT

Historiku i makinës

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Korr 16:17 Dyqani ,

����OKAZION BENZIN + GAZ ����

Historiku i makinës

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Korr 16:15 Dyqani ,

OKAZION 1.6 NAFTE

Historiku i makinës

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Korr 10:52 ,

Passat 1.8T Highline Gaz-Benzin

Historiku i makinës

2 550 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Korr 01:24 ,

shitet

Historiku i makinës

5 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Korr 20:17 ,

Vw golf

Historiku i makinës

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Korr 14:38 ,

Shitet

Historiku i makinës

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Korr 10:47 ,

Okazion!! Passat 1.9 2005

Historiku i makinës

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Korr 18:15 ,

Golf 4 1.6 benzin/gaz

Historiku i makinës

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Korr 18:03 ,

Golf 4 1.6 benzin/gaz

Historiku i makinës

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Korr 13:13 ,

OKAZIOON.PASAT.2.0.NAFT.AUTOMAT.PERFEKT.

Historiku i makinës

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Korr 23:43 Dyqani ,

SHITUR

Historiku i makinës

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Korr 22:03 ,

tuareg

Historiku i makinës

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Korr 14:54 ,

Golf 5 1.9 Nafte

Historiku i makinës

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Korr 11:12 Dyqani ,

❌❌U SHIT. U SHIT. ❌❌

Historiku i makinës

9 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Korr 21:03 ,

Passat Gaz-Benzin 1.8T

Historiku i makinës

2 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Korr 23:27 Dyqani ,

⛔️��U SHIT ⛔️��

Historiku i makinës

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Korr 23:15 ,

Shitet Golf 5 i sapoardhur nga Gjermania

Historiku i makinës

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Korr 21:06 Dyqani ,

SHITUR

Historiku i makinës

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Korr 13:49 Dyqani ,

❌S H I T U R❌

Historiku i makinës

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Korr 13:19 ,

golf 7 1.4 benzine automat 2015 okazion!!!!

Historiku i makinës

8 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Korr 11:18 Dyqani ,

❌S H I T U R❌

Historiku i makinës

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Korr 11:18 Dyqani ,

❌S H I T U R❌

Historiku i makinës

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Korr 17:25 ,

❌❌ OKAZION Shitet Passat ❌❌

Historiku i makinës

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Korr 14:47 Dyqani ,

❌❌E SHITUR❌❌

Historiku i makinës

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Korr 16:20 ,

Passat

Historiku i makinës

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Korr 21:14 ,

Volswagen golf 6

Historiku i makinës

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Korr 11:58 ,

Golf V 1.9 TDI

Historiku i makinës

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 13:15 ,

Shitet Golf 4 1200euro

Historiku i makinës

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Qer 18:16 Dyqani ,

❌❌E SHITUR❌❌

Historiku i makinës

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Qer 18:04 Dyqani ,

SHITUR

Historiku i makinës

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | VW Volkswagen | Kavajë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione