shes benz c220 cdi okazion 4300 euro

4 300 EUR

Shitet nga: ermali 08 Pri 07:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 220
shes benz c klas 220 cdi avantgarde...ngjyre e zeze metalizato....manual dhe me konsum shume te ulet...cdo sherbim i bere tek benzi ne gjermani dhe ne shqiperi i mbajtur nga nje merakli makinash...nuk ka nevoj per asnje sherbim dhe eshte ne gjendje shume te mire...e vetmja gje qe ka nevoj eshte nje shenje e vogel ne parakolp sic shihet edhe ne foto persa i perket anes estetike...me fener te tipit evo dhe tapiceria e tipit evo shum e paster....me larje feneresh dhe hapje lart panoramike...makina eshte kjo ne foto,,,me dokumenta te rregullta...shitet 4300 euro...mund te kontaktoni ne nr e cel 0693289333 dhe ne whatsapp ose ne viber...
Leaflet
Në fillim