Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz C 220 Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz C 220 | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

21 Mar 13:21
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

2008 - Mercedes-Benz C220 CDI

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 15:46
Linku:
Makina , Tiranë

C class Full Option!!!!

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Mar 11:21
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ | 2003 | 2.2 | DIESEL | AUTOMATIC | 320000 km

423 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Mar 13:44
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet C class Bluetec

21 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 13:57
Linku:
Makina , Tiranë

C class 220 Disel 2015

21 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Sot 02:34 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C220 CDI Automat ����

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:51 Makina , Tiranë

MERCEDES - BENZ C220 ���� EUROPE

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:51 Makina , Tiranë

Mercedes benz C220 CDI

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:49 Makina , Tiranë

C Class 220 nafte

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 00:45 Makina , Tiranë

OKAZION Mercedez-Benz C-Clas

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:42 Makina , Tiranë

Volkswagen Tiguan 2.0 automat 2011

10 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:42 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C class automat 220

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:42 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C-class

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:39 Makina , Tiranë

Okazion c klas 220 cdi automat

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:38 Makina , Tiranë

MERCEDEZ BENZ CDI 220 AUTOMAT SPORT EDITION

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 00:32 Makina , Tiranë

OKAZION C220

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:28 Makina , Tiranë

Mercedes benc

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:26 Makina , Tiranë

C220 Viti 2011 Automatike Nafte BlueEfficiency

10 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 00:16 Makina , Tiranë

OKAZION.....CDI 220 AUTOMAT VITI 2012

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:50 Makina , Tiranë

✅ Pjese Kembimi ✅ AUTO_SHEHU �� Benz , Audi , Vw , Bmw

100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:54 Makina , Tiranë

SHITET CKLAS 220 NAFT

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:25 Makina , Tiranë

C220 CDI Automat +/-

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:24 Makina , Tiranë

MERCEDEZ BENZ C220 CDI AUTOMAT VITI 2008

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:22 Dyqani Makina , Tiranë

Shitet Ndrrohet Mercedes c klas Avangart 220cdi Automat 2008

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:18 Makina , Tiranë

c220 naft motorr evo automat krah anglez 1750€ 0683245003

1 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:18 Dyqani Makina , Tiranë

Shitet Mercedes Benz c klas Elegance automat viti fund 2006

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:45 Makina , Tiranë

OKAZION Mercedes Benz C-Class 220 BlueEFFICIENCY

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:42 Makina , Tiranë

€ 4690 Euro MERCEDES BENZ C220 CDI S W203 2006 Full OPTION

4 690 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:36 Makina , Tiranë

Shitet c class

8 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:26 Makina , Tiranë

Shitet

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:13 Makina , Tiranë

C 220 CDI Panorama

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:08 Makina , Tiranë

Mercedes benz c class

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:06 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C220 | Auto | Navi | Baxho | Goma 100%

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:58 Dyqani Makina , Tiranë

Shitet C class automatik viti 2005 MUNDESI NDERRIMI

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:31 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C220

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:17 Makina , Tiranë

c class

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:14 Makina , Tiranë

C class

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:34 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C Class 220 Evo //

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 15:32 Makina , Tiranë

OKAZION !!!! C CLASS 2007 ( 0699777339 VETEM WHATS APP)

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:16 Makina , Tiranë

C class (W204) Avantgarde 220 Nafte Automat

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:51 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C 220

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:38 Makina , Tiranë

Mercedes c 220

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:29 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ 220 AVANGARD

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:27 Makina , Tiranë

MERCEDEZ C 220 NAFTE 2013

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 14:09 Makina , Tiranë

Mercedes Benc C220 CDI

6 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:09 Makina , Tiranë

Mercedes Benc C220 Bluetec

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:57 Makina , Tiranë

C class 220 Disel 2015

21 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 13:23 Makina , Tiranë

Pjese kembimi W204 kupe 2012 220blueficiency AMG

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:23 Makina , Tiranë

SHITET C CLASS 220 CDI

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:22 Makina , Tiranë

C220 shitet nderrohet

8 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 12:56 Makina , Tiranë

Shitet C-Class 220 cdi 2016, 90.000km

21 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 12:25 Makina , Tiranë

OKAZION!! C class 2016

15 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:14 Makina , Tiranë

Shitet Mercdes benz c220

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:50 Makina , Tiranë

C220 I VECANTE

24 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 11:47 Makina , Tiranë

MERCEDES C KLAS 220 CDI✓VITI 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz C 220 | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione