Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes-Benz C 220 | Njoftimet ne Gjithë Shqipërinë


Njoftimet per Mercedes-Benz C 220 në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Blini dhe shisni makina te perdorura apo te reja ne MerrJep.al, me ofertat me te mira. Shiko Mercedes-Benz C 220 ne shitje apo modele tjera si, Mercedes-Benz C Class, A Class, B Class, C 200, C 300, ML, AMG, CLS me çmimet më të volitshme. Ofertat per Mercedes-Benz C 220 ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Filtro njoftimet dhe gjej ate qe te pershtatet shpejt dhe leht.15 Sht 13:34
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes benz c220

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:24
Linku:
Makina , Durrës

MERCEDES C220 BlueEFFICIENCY IMPORTUAR NGA ZVICRA

13 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 21:01 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz C-Class w205 super gjendje

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 20:53 Makina , Tiranë

Shitet menedez benz c class 220 nafte

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:36 Makina , Pogradec

BENZ C 203 220cc 2003 super mjet

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 20:28 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZIOON.BENC.2013.NAFT.PERFEKT.

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:24
Linku:
Makina , Durrës

MERCEDES C220 BlueEFFICIENCY IMPORTUAR NGA ZVICRA

13 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:14 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ 220 AVANGARD

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:09 Makina , Tiranë

C220 Viti 2011 Automatike Nafte BlueEfficiency

9 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 19:58 Dyqani Makina , Durrës

C 220 nafte full option

8 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 19:56 Makina , Tiranë

C220 2013 Ne shitje!!

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 19:50 Makina , Korçë

SHITET SUPER GJENDJE

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:29 Dyqani Makina , Kavajë

Mercedes benz C220 automat

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:30 Makina , Fier

Mercedes Benz C220 EVO Diesel (motor EVO///)-2005-AUTOMATIK

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 19:25 Makina , Shkodër

C 220 CDI AVANGARDE SPORT AUTOMAT

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:26 Makina , Korçë

Mercedes Benz C Amg Fabrike

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:09 Makina , Tiranë

C220 2005

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:08 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedez-Benz C220

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:54 Makina , Durrës

Shitet C Class w204 viti 2008 i sapo ardhur ng Gjermania

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:53 Makina , Durrës

Shitet C Class Full Opsion vit 2008 sapo ardh ng Gjermania

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:53 Makina , Durrës

Shitet C Class w204 Automat viti 2008 i ardh nga Gjermania

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:46 Makina , Elbasan

Mercedes-benz

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:44 Makina , Tiranë

C Class- 2013- Nafte 2.2- Automat- Full Option- 12.000€

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:44 Makina , Pogradec

Mercedes Benz C220

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:34 Makina , Tiranë

Shitet Benz w203

450 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:34 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes Benz C220 Coupe

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:15 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes Benz C Class 220 nafte Automat 2005

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:12 Makina , Durrës

BENZ -C 220 CDI AVANTGARD GJENDJA PERFEKT

9 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:06 Makina , Durrës

❌ C 220 CDI - 2007 - KAMBIO MANUALE - EURO4 ❌

5 490 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:57 Makina , Shkodër

C Class 220 I 2005

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:48 Makina , Tiranë

Pjese kembimi W204 kupe 2012 220blueficiency AMG

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:45 Makina , Elbasan

Mercedes Benz C 220 Cdi Automat 2008

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:40 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZI PA PERDORUR NE SHQIPERI KM REALE..

7 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:30 Makina , Durrës

Shitet C klas 203 Nafte 220 evo viti 2004 Automat Ne gjendj

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:28 Makina , Elbasan

Shiten disqe goma R15 R16 R17

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:28 Makina , Elbasan

Shiten disqe + goma 205/55/R16

350 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 17:22 Makina , Durrës

C 220 Naft Automat

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:20 Makina , Tiranë

Benz C220 Avantgarde viti 2010 Blueefficiency

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:05 Makina , Tiranë

C class viti 2006 220 automat advangard nga gjermania

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:05 Makina , Tiranë

C class 220 viti 2006 automat me dogan sapo ardhur nga gjerm

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:57 Makina , Durrës

⚜️Mercedes Benz C220 CDI 2009⚜️

6 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:52 Makina , Korçë

Shitet w203 viti 2005 motor 220 Evo

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:52 Makina , Tiranë

Mercedez benc C220

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:50 Makina , Durrës

Mercedes C 203 viti 2007����130000 kilometra

60 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 16:50 Makina , Durrës

C Clas ���� Viti 2008 Motorr 220 Diesel Kamje Manual 6+R

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:36 Makina , Tiranë

���� Mercedes-Benz C220 Special-Edition����

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 16:33 Makina , Tiranë

�� Per Pjese Kembimi �� C 220 Automat Full 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 16:33 Makina , Tiranë

✅ Pjese Kembimi SHEHU ✅ BMW / Range Rover / Benz

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 16:31 Makina , Tiranë

�� SHITET �� C Class 220 Cdi Diesel / Avangarde / Automat

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 16:25 Makina , Tiranë

Shitet Mercedez Benz C2020 Blue Tec - Viti 2017

22 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:19 Makina , Durrës

C KLAS 220 CDI LUK AMG

5 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Kerkoni për Mercedes-Benz C 220 ne shitje? Shiko njoftimet për C 220 ne shitje dhe gjej Mercedes-Benz me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Gjej Mercedes-Benz C 220 ne Shitje


Eksploro njoftimet për Mercedes-Benz C 220 ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko njoftimet dhe gjej ofertat me te mira per Mercedes-Benz C 220, dhe makina, vetura, të reja apo të përdorura. Gjej modele te ndryshme si Mercedes benz S Class, A Class, B Class, C 200, C 300, ML, AMG, C 220, E Class, dhe shumë të tjerë ne shitje. Kërko per Mercedes-Benz C 220 ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutin e kerkimit dhe gjej oferten ideale.


Krijo Njoftime për Mercedes-Benz C 220


Keni Mercedes-Benz C 220 që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për Mercedes ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për makina të ndryshme. Shpërndaj dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione