Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz C-Class Të gjitha në Tiranë

C 160 , 11
C 180 , 1663
C 200 , 3947
C 220 , 9290
C 230 , 224
C 240 , 152
C 250 , 747
C 270 , 516
C 280 , 91
C 30 AMG , 39
C 300 , 1170
C 32 AMG , 8
C 320 , 207
C 350 , 56
C 36 AMG , 3
C 400 , 4
C 43 AMG , 10
C 450 AMG , 1
C 55 AMG , 7
C 63 AMG , 64

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 19:38
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

��2012 - Mercedes-Benz C220 CDI

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Dje 01:09
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

Mercedes-Benz C300 4-MATIC 2011, AMG LINE FABRIKE.

7 020 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:43
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

Benz C300 2012 Okazion‼️ +355 672000 307

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:19
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedes Benz C220 night packet 2016

19 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:09
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

Mercedes-Benz c klas 200 cabrio

31 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 40 000 - 44 999

Sot 20:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Shitet mercedes benz

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 20:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedes - Benz C220 Cdi

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Tiranë

OKAZION Shitet 8100€ ����Benz C-CLASS 4MATIC w204

8 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ C 220 CDI FACELIFT BLUE EFICIENCY AVANTGARDE F

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

C220CDI

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 20:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

Mercedes Benz C300

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

M,b c clas 220 naft 2012 Automat

10 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:07 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Benz c klas 220

4 300 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 20:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

M,B C clas 1.8 benzine Manual 2004

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

C class w203 220cdi automat

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 20:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ C300 4MATIC 2012 AUTOMAT BENZIN/GAZ

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:57
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

C220

11 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

OKAZION C220 AMG LINE 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:46
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

��2011 - Mercedes-Benz C220 CDI

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

MERCEDEZ BENZ C220 CDI AUTOMAT

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:43
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

Benz C300 2012 Okazion‼️ +355 672000 307

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

Mercedes-Benz C300 Viti 2012

9 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

Mercedes benz c class 180 benzine gaz

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:41
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Mercedes Benz C220 (AMG LOOK) - 2012

10 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:40
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

��2013 - Mercedes-Benz C220 CDI

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ C 300 2012

10 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:39
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

��2010 - Mercedes-Benz C220 CDI

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:39
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

��2012 - Mercedes-Benz C220 CDI

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:38
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Shitet C220 Panorame

18 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:38
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

��2012 - Mercedes-Benz C220 CDI

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:38
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

��2012 - Mercedes-Benz C220 CDI

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

Shitet c-class 200 CGI 2010 Blue Efficiency

8 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 19:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

Shitet benz c class 180 benzin viti 2005 gjendje PERFEKTE

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Okazion c klas 220

11 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedes Benz C Class W204

1 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

C-CLASS AVANGARD 2006

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

C class 180 benzin viti 2006

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

����Shitet C 220 Look AMG����

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Tiranë

Benc me letra.mundes nderrimi

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 19:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

Mercedes Benz C200 KOMPRESSOR AUTOMAT BENZINE SAPO ARDHUR 05

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

Mercedes Benz C200 KOMPRESSOR AUTOMAT BENZINE SAPO ARDHUR 05

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

C220 viti 2005 Automat

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

Mercedes-Benz C-klas

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

��Mercedes-Benz C KLASSE C220 CDI DIESEL Full Option

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Tiranë

BENZ C 204 VITI 2012 2.5 BENZIN GAZ LUK AMG

11 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:27 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 240  ·  Tiranë

Mercedes C 240 ����

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:27 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

C Class 2.2 2013

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:27 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 240  ·  Tiranë

Mercedes C 240 ����

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:27 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedes C220 ����

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:23 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Shitet C class 2007 motorr 220 nafte

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:17 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

U shit✅Mercedes C220 ����

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:17 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

U shit✅Mercedes C200 ����

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

benz 2013��2.2 luk amg full

11 290 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:16 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

U shit✅Mercedes Benz C220 ����

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:16 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

U shit✅Mercedes Benz C220

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione