Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz C 270 Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz C 270 | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

14 Korr 20:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Tiranë

OKAZION C Class 2002

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Korr 08:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Tiranë

Mercedes Benz ML 270 cdi

2 899 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Korr 08:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Tiranë

Mercedes Benz ML 270 cdi

2 899 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Korr 12:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Tiranë

Mercedes Benz ML 270cdi

2 900 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Korr 08:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Tiranë

Mercedes Benz ML 270 cdi

2 899 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Korr 21:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Tiranë

Mercedes Benz ML 270 cdi

3 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Korr 18:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Tiranë

Mercedes Benz ML 270 cdi

2 999 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Korr 07:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Tiranë

Mercedes Benz ML 270

2 999 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Qer 09:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Tiranë

Mercedes Benz ML 270

2 999 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Qer 11:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Tiranë

Mercedes Benz ML 270

2 999 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Qer 20:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Tiranë

Mercedes Benz ML 270 cdi

3 200 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Qer 09:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Tiranë

Mercedes Benz ML 270 automatic

3 400 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Qer 09:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Tiranë

Mercedes Benz ML 270 163

3 400 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Maj 08:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Tiranë

Mercedes Benz ML 270 cdi

2 999 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Maj 11:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Tiranë

Mercedes Benz ML 270 cdi

3 199 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Maj 09:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Tiranë

C klas automat

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Maj 20:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Tiranë

C klas automat

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Maj 13:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Tiranë

C klas automat

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Maj 21:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Tiranë

Shitet Mercedez Benz - C 270

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 14:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Tiranë

MB CLK 2.7 MANUALE

2 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Mar 20:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Tiranë

OKAZION - C270 CDI

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Mar 21:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Tiranë

Pjese kembimi

1 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Shk 18:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Tiranë

Benz C-270

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Jan 22:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ C270 CDI VITI 2005

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 13:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Tiranë

Okazionnnnnnn

111 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Jan 18:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Tiranë

OKAZION c270 look AMG

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Nën 20:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Tiranë

Shitet

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Nën 08:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Tiranë

Mercedes benz ML

3 200 EUR

Viti: 2001
Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Nën 08:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Tiranë

Mercedes benz ML 4x4

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Tet 01:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Tiranë

Mercedes-benz

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Tet 05:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Tiranë

Mercedes benz ML 270

2 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Tet 05:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Tiranë

Mercedes benz ML 270

2 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Tet 05:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Tiranë

Mercedes benz ML 270

2 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Tet 05:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Tiranë

Mercedes benz ML 270

2 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Tet 05:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Tiranë

Mercedes benz ML 270

2 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Tet 05:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Tiranë

Mercedes benz ML 270

2 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Tet 05:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Tiranë

Mercedes benz ML 270

2 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Tet 05:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Tiranë

Mercedes benz ML 270

2 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Tet 05:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Tiranë

Mercedes benz ML 270

2 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Tet 05:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Tiranë

Mercedes benz ML 270

2 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Tet 05:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Tiranë

Mercedes benz ML 270

2 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Tet 05:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Tiranë

Mercedes benz ML 270

2 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Tet 05:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Tiranë

Mercedes benz ML 270

2 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Tet 05:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Tiranë

Mercedes benz ML 270

2 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Tet 05:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Tiranë

Mercedes benz ML 270

2 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Tet 05:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Tiranë

Mercedes benz ML 270

2 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Tet 05:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Tiranë

Mercedes benz ML 270

2 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Tet 05:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Tiranë

Mercedes benz ML 270

2 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Tet 05:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Tiranë

Mercedes benz ML 270

2 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Tet 05:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Tiranë

Mercedes benz ML 270

2 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz C 270 | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione