Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes-Benz C 220 | Njoftimet ne Gjithë Shqipërinë


Njoftimet per Mercedes-Benz C 220 në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Blini dhe shisni makina te perdorura apo te reja ne MerrJep.al, me ofertat me te mira. Shiko Mercedes-Benz C 220 ne shitje apo modele tjera si, Mercedes-Benz C Class, A Class, B Class, C 200, C 300, ML, AMG, CLS me çmimet më të volitshme. Ofertat per Mercedes-Benz C 220 ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Filtro njoftimet dhe gjej ate qe te pershtatet shpejt dhe leht.22 Sht 20:24
Linku:
Makina , Durrës

MERCEDES C220 BlueEFFICIENCY IMPORTUAR NGA ZVICRA

13 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Sht 13:34
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes benz c220

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 11:50 Makina , Elbasan

C220 Manual Viti 2009(Avantgarde)

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:41 Makina , Tiranë

C class Avangarde .

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:35 Dyqani Makina , Tiranë

❌❌MB C 220-LOOK AMG ❌❌������❌❌

12 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 11:25 Makina , Lushnjë

Shitet Mercedes Benz AUTOMAT

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:25 Makina , Lushnjë

Shitet Mercedes Benz C Klass

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:25 Makina , Lushnjë

Shitet Mercedes Benz C Class

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:23 Dyqani Makina , Tiranë

SHITET - C KLASE 220 CDI - AVANGARD AUTOMAT 2010 - TIP I RI

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 11:15 Makina , Tiranë

Mercedes Benz c class 220d amg 2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 11:13 Makina , Tiranë

Benz C220 Avantgarde viti 2010 Blueefficiency

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:07 Makina , Elbasan

Okazion w204 -09

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:04 Dyqani Makina , Tiranë

Mersedes Benz C220

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:02 Makina , Tiranë

�� Per Pjese Kembimi �� C 220 Automat Full 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 11:02 Makina , Tiranë

✅ Pjese Kembimi SHEHU ✅ BMW / Range Rover / Benz

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 11:02 Makina , Tiranë

�� SHITET �� C Class 220 Cdi Diesel / Avangarde / Automat

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 10:59 Dyqani Makina , Tiranë

Auto City - Mercedes-Benz C220 ,03/2022,Full Options ����

56 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Online
Sot 10:57 Makina , Tiranë

C class viti 2006 220 automat advangard nga gjermania

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:57 Makina , Tiranë

C class 220 viti 2006 automat me dogan sapo ardhur nga gjerm

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:56 Makina , Lushnjë

C klas

7 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:54 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes Benz C220

19 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:52 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedez-Benz C220

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:50 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C220 Avantgarde 2007

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:48 Makina , Tiranë

���� Mercedes-Benz C220 Special-Edition����

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:45 Dyqani Makina , Tiranë

SHITET MERCEDES BENZ C KLAS ELEGANCE A7UTOMAT 2009

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:44 Dyqani Makina , Tiranë

SHITET MERCEDES BENZ C KLAS AVANGART AUTOMAT

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:44 Makina , Tiranë

mercedes benz

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:38 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C Class 220d 4Matic

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online
Sot 10:37 Dyqani Makina , Fier

Mercedes-Benz C220

6 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:36 Dyqani Makina , Fier

Mercedes-Benz C220 CDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:35 Dyqani Makina , Fier

Mercedes-Benz C220 CDI SW

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:31 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes Benz C Class 220 nafte Automat 2005

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:29 Makina , Elbasan

Shitet c220 cdi 2009 automatik 6800 euro

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:21 Makina , Durrës

C 220 Naft Automat

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 10:16 Dyqani Makina , Kavajë

Mercedes benz C220 automat

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 10:12 Makina , Tiranë

��Okazion C class 220 Avantgarde ��

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:11 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C220 CDI

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 10:07 Makina , Berat

Shitet c klas Automat 220 Evo

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:04 Makina , Shkodër

����MERCEDES BENZ C220 CDI VITI 2007 AUTOMAT PANORMA

8 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:01 Makina , Fier

Mercedes C class 220 Evo 2006/ Automat 0696689881

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 09:49 Makina , Berat

Mercedes C220 luk amg

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:48 Makina , Lushnjë

OKAZION BENZ C-CLASS

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 09:48 Makina , Përmet

Mercedes Benz C220

Viti: 2005
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 09:47 Makina , Përmet

Mercedes Benz C220

2 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 09:46 Makina , Fier

C clas 220

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:43 Makina , Lushnjë

��C class OKAZION��

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:36 Makina , Tiranë

C220 bluetec w205

20 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:32 Makina , Tiranë

shitet w204

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 09:31 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ C-CLASS

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 09:31 Makina , Fier

SHITET BENZ C-CLASS

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 09:29 Makina , Shkodër

Mercedes c 220 cdi

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:29 Dyqani Makina , Tiranë

C Klass 220 Manual

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Kerkoni për Mercedes-Benz C 220 ne shitje? Shiko njoftimet për C 220 ne shitje dhe gjej Mercedes-Benz me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Gjej Mercedes-Benz C 220 ne Shitje


Eksploro njoftimet për Mercedes-Benz C 220 ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko njoftimet dhe gjej ofertat me te mira per Mercedes-Benz C 220, dhe makina, vetura, të reja apo të përdorura. Gjej modele te ndryshme si Mercedes benz S Class, A Class, B Class, C 200, C 300, ML, AMG, C 220, E Class, dhe shumë të tjerë ne shitje. Kërko per Mercedes-Benz C 220 ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutin e kerkimit dhe gjej oferten ideale.


Krijo Njoftime për Mercedes-Benz C 220


Keni Mercedes-Benz C 220 që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për Mercedes ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për makina të ndryshme. Shpërndaj dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione