SHITET BMW 320 VITI 2006

Shitet nga: tani 04 Mar 11:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 24 730 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 500 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 320
SHITET BMW 320 d(manuale) VITI I PRODHIMIT 2006
Makina eshte ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike,eshte e mbajtur mire.i eshte bere servis cdo 10000km.eshte me letra te paguara deri ne fund te 2019.xhama elektrike,sedile me ngrohje .sensore parkimi.ndezje me buton.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim