Bmw seria 3 naft 2009

5 500 EUR

Shitet nga: bmw 04 Shk 17:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 3
Modeli
320
shitet bmw seria 3 viti 2009 manual 6+1 marshe kondicioner me klima pasqyra me vete palosje start/stop fikje ndezje ne semafor ne gjendje perfeke brenda dhe jashte
shitet per arsye mosperdorimi
cmimi: 5500€
Leaflet
Në fillim