Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 324
Aixam , 78
Alfa Romeo , 291
Alpina , 42
Artega , 33
Audi , 13478
BAIC , 12
Bentley , 30
BMW , 8118
Bugatti , 26
Buick , 9
Cadillac , 59
Chevrolet , 569
Chrysler , 82
Citroën , 1553
Corvette , 8
Dacia , 191
Daewoo , 5
Daihatsu , 15
DeTomaso , 2
Dodge , 132
Ferrari , 28
Fiat , 2828
Ford , 6613
GMC , 36
Great Wall , 27
Grecav , 2
Honda , 176
Hummer , 15
Hyundai , 1156
Infiniti , 30
Isuzu , 23
Jaguar , 273
Jeep , 455
Kia , 332
KTM , 13
Lada , 3
Lancia , 301
Land Rover , 2349
Landwind , 1
Lexus , 52
Lifan , 8
Ligier , 3
Lincoln , 23
Lotus , 2
Maserati , 64
Maybach , 11
Mazda , 330
Mercedes-Benz , 28114
MG , 13
MINI , 279
Mitsubishi , 378
Morgan , 3
Nissan , 1513
NSU , 4
Opel , 2816
Peugeot , 1583
Piaggio , 20
Porsche , 1029
Proton , 2
Renault , 1027
Rover , 156
Saab , 20
Seat , 571
Škoda , 847
Smart , 871
Ssangyong , 51
Subaru , 67
Suzuki , 184
Talbot , 1
Tata , 64
Tesla , 22
Toyota , 2820
TVR , 19
UAZ , 6
VW Volkswagen , 17262
Volvo , 1463
Wartburg , 6
Wiesmann , 4
Yugo , 17
Zastava , 21

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.23 Sht 10:11
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet Q5 3.0TDI S-Line

19 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:55
Linku:
Makina , Tiranë

BMW 730LD 2015 ���� 108000KM

26 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online
Dje 02:30
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

BMW X5 / M Package / Viti 2017

24 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:29
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet Mercedes Benz C300 Sport AMG

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Sht 10:11
Linku:
Makina , Tiranë

Wv ID3 pure full 100 % electric

29 500 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999

Sot 11:26 Makina , Tiranë

Porsche cayene GTS 3.6 benzin/gaz

12 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:26 Dyqani Makina , Tiranë

TOYOTA AUTOMAT 2.5 BENZIN GAZ 2014

8 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:26 Dyqani Makina , Tiranë

SUZUKI SX4 AUTOMAT 4X4 VITI 2010 BENZIN 2.0

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 11:26 Dyqani Makina , Tiranë

FORD FOCUS 1.6 BENZIN 2009 ZVICRA ME DOGAN

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:25 Dyqani Makina , Tiranë

LANCIA DELTA 1.4 T-JET 150 CV BENZIN GAZ 2010 ZVICRA

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:25 Dyqani Makina , Tiranë

SEAT ALTEA XL AUTOMAT 2.0 NAFTE 2009 ZVICRA FULL OPTIONS

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:25 Dyqani Makina , Tiranë

VOLKSVAGEN CADDY LIFE 2013 ZVICRA ME DOGAN

8 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:25 Dyqani Makina , Tiranë

SEAT IBIZA 1.2 NAFT VITI 2012 ZVICRA ME DOGAN

3 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:25 Dyqani Makina , Tiranë

FIAT DUCATO FUGON FRIGORIFER NGRIRES VITI 2013 NDERROHET

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:25 Makina , Tiranë

OKAZION Mercedes Benz E350 Cdi Avantgarde ����

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:25 Makina , Tiranë

Super Okazion Ford Escape 1.6 Benzine Automat -16

10 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:25 Makina , Tiranë

Shitet Benz Gle 350

62 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 11:25 Makina , Lushnjë

Shitet TIGUAN 2.0 nafte AUTOMAT

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:25 Makina , Tiranë

Audi a5 shitet-nderrohet

9 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:25 Makina , Durrës

Audi A6 2.0 tdi automat

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:25 Makina , Tiranë

Ford Kuga 2.0 Nafte Automat

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:25 Makina , Tiranë

Land Rover Discovery Sport 2.0 SD4

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:25 Makina , Durrës

wolsvagen golf 6 AUTOMAT

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:25 Makina , Vlorë

Volkswagen

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:25 Makina , Tiranë

Evoque swiss dynamic

21 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:25 Dyqani Makina , Tiranë

FIAT 500L VITI 2014 MOTOR 1.3 NAFT ZVICRA

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:24 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES SPRINTER AUTOMAT 1.8 BENZIN GAZ 2010 ME DOGAN

12 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:24 Makina , Korçë

Mini Cooper R56 1.6 Nafte

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 11:24 Makina , Tiranë

Okazion!!!

13 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:24 Makina , Tiranë

Ford kuga 2.0 naft 4x4

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:24 Dyqani Makina , Tiranë

OPEL ASTRA VITI 2012 ZVICRA ME DOGAN

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:23 Dyqani Makina , Tiranë

SHITET - C KLASE 220 CDI - AVANGARD AUTOMAT 2010 - TIP I RI

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 11:23 Makina , Tiranë

BMW X5 Xdrive3.5d F15 M Package 109200Km 2014 Full option

30 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 11:23 Dyqani Makina , Tiranë

SHITET CADY MAXI - 1.9 - DIEZEL - VITI 2010 - MANUAL SUPER

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 11:23 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz E300 Elegance

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:21 Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN PASSAT 2.5 BENZINE/GAZ

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:21 Makina , Tiranë

Golf 7 1.6 Nafte Automat Disctronic-16

11 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:21 Makina , Tiranë

Mercedes benz s550 4matic

14 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:21 Makina , Tiranë

Audi a6 3.0 tfsi supercharged sline

12 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:21 Makina , Tiranë

Mb s550 4matic panorama

14 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:21 Makina , Shkodër

Touran 2.0 TDI automat 2011

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:21 Makina , Tiranë

Shitet Ford Kuga 2.0 Nafte

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:21 Makina , Tiranë

Shitet Volvo XC 60 nafte 2.0

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:21 Makina , Tiranë

Volkswagen tiguan shitet

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 11:21 Dyqani Makina , Tiranë

SHITET ML 350 CDI - DESINGO FULL OPSION - VITI 2012

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 11:21 Makina , Tiranë

Shitet tiguan

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 11:21 Makina , Tiranë

Shitet Volvo XC60 2012 Benzinë/Gaz

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:21 Makina , Shkodër

Volvo XC60 2.4D Automatike - 2010

10 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:21 Dyqani Makina , Tiranë

PEUGEOT EXPERT TEPEE 2.0 BENZIN VITI 2010 ZVICRA

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:20 Makina , Tiranë

Hyundai Tucson LMX20 eVGT

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:20 Makina , Tiranë

Shitet dhe ndrrohet

21 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:20 Makina , Tiranë

A6 2014 2.0 nafte

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:20 Makina , Shkodër

X5 2009 xdrive benzine gaz

12 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:20 Makina , Tiranë

Golf VI 1.6 Nafte. 190 mije km

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 11:20 Makina , Tiranë

OKAZION AUDI A3

11 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione