BMW Seria 3 E90 Viti Dhjetor 2005

7 000 EUR

Shitet nga: Jurgen 08 Pri 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 3
Modeli
320
Bmw Seria 3 Nafte 2000. Ne gjendje perfekte e mirbajtur
si nga brenda dhe nga jasht, tapiceri lekure bezh , eshte modeli E90 sport i kesaj serie, 6 marrshe + R. Sapo esht prere siguracioni , vaj filtra dhe ferrota . Eshte e gatshme per cdo lloj prove . Nr 0694078002
Leaflet
Në fillim