BMW 320 d -99

Shitet nga: Klodi 29 Nën 17:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 13 490 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 000 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 320
BMW 320 d manual , CD, disqe 17, aiberg ,abs, asc ,klima , gjys lekure me gjendje te mire motorrike dhe xhenerike
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim