Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

gaz - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shkodër

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe gaz,kategori,ose lokacione Shkodër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj gaz Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Shkodër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

01 Maj 17:13
Linku:
Makina  ·  BMW  ·  535  ·  Shkodër

Shitet ose nderrohet BMW 535i 2013.

11 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 20:08 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Shkodër

•VW PASSAT CC 2.0 TSI•

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Shkodër

Shitet Mercedes Benz S550 Lungo

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:02 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkodër

Golf 5 1.4 Benzin/Gaz

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Shkodër

Shitet Benz CLK

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online
Sot 18:48 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Shkodër

���� 2015 - Audi A6 S-line (235HP)����

20 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:01 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Shkodër

Audi A6 Benzin-Gazi Automat����

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 250  ·  Shkodër

CLS 250��viti 2014 full

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 250  ·  Shkodër

CLS 250��2014 full

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Shkodër

Okazion Mercedes-Benz C230 Sport Paket Avantgarde ����

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 07:42 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Shkodër

Nmund te Nderrohet• Nisan Qashqai 2011•

7 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:42 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkodër

SHITET

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:41 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Shkodër

Mundesi Nderrimi *Ford Fokus*1.6Gaz/Benzinë 2011*

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Shkodër

SHITET C KLAS 2010

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:08 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Shkodër

X5 2009 xdrive benzine gaz

12 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:16 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Shkodër

Bmw x5

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Qer 20:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Shkodër

W210 200 benxin -gaz

3 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
12 Qer 17:13 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Shkodër

Volswagen Tiguan 2.0 Benzine(Behet Gaz 100%)

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
12 Qer 08:50 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkodër

Passat 2.5 SEL benxin - Gaz 2013

12 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Qer 08:50 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkodër

VW Passat 2.5 benxine

7 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Qer 08:49 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkodër

Golf 6 Benxin Gaz Highline

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Qer 08:49 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkodër

❌❌ Golf 6 2.5 benxin motorr me zingjir ❌❌

6 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Qer 08:49 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkodër

❌❌ Golf 6 2.5 motorr me zingjir ❌❌

6 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Qer 10:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Shkodër

C class

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 18:43 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Shkodër

Ford Focus 2010 / Benzin-Gaz

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 07:49 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Shkodër

Ford fiesta 2010

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 08:31 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkodër

Golf 6 Automat 2.5 ( 2013 )

6 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 15:31 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkodër

Golf viti 2013��2.0 full

8 190 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Qer 22:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

W203

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Qer 22:24 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shkodër

Touran 2010

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Qer 21:16 Makina  ·  Nissan  ·  X-Trail  ·  Shkodër

NISSAN X TRAIL

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Qer 17:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Shkodër

Okazion CLK kompresor

3 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online
03 Qer 20:59 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Shkodër

Caddy Maxi 2013

14 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Qer 23:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 240  ·  Shkodër

W211

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Maj 23:36 Makina dhe Vegla  ·  Shkodër

Shitet zgare me gaz me gure vullkanike.

20 000 LEK

27 Maj 17:36 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Shkodër

Audi Q5 2.0 tdi Sline

11 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Maj 11:58 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkodër

Auto

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 13:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Shkodër

Okazion! Mercedes-Benz C300, 2009

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Maj 15:21 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Shkodër

Land Rover Discovery 1 Off Road

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Maj 12:43 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkodër

Opel corsa benzin gaz

3 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Maj 04:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Shkodër

W210 200 benxin -gaz

3 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
22 Maj 10:24 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Shkodër

Audi Q5 2.0 Bencin

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Maj 03:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Shkodër

W210 200 benxin -gaz

3 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
16 Maj 16:28 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Shkodër

Shitet Audi A6 2.4 V6

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 03:28 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkodër

Shitet Audi A4

6 500 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Maj 18:26 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkodër

Shitet Audi A4

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj gaz | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione