Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makine - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Sarandë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Makine,kategori,ose lokacione Sarandë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Makine Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Sarandë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 17:25 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Sarandë

Audi A4

8 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:46 Apartamente  ·  Sarandë

�� Apartamenti i Lumturisë në Sarandë ��

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
13 Qer 18:55 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Sarandë

Mundesi Nderrimi*Nisan Qashqai 2011*1.6 Gaz&Benzine *

7 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Qer 15:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Sarandë

2012 Mercedes Vito 5+1 ATP shitet / mundesi ndrrimi

13 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Maj 15:33 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Sarandë

Ford Mondeo ne super gjendje !

13 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Maj 23:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Sarandë

c class 200cdi

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Maj 21:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Sarandë

Shitet C class W205 2016 MADE IN GERMANY

23 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Maj 16:44 Apartamente  ·  Sarandë

�� Apartamenti i Lumturisë në Sarandë ��

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
15 Maj 15:32 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Sarandë

KARROCE ME TRE PJESE

1 LEK

09 Maj 20:34 Makina dhe Vegla  ·  Sarandë

Vete shkarkuse makine 4x4.⁸

300 EUR

20 Pri 21:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Sarandë

Shitet C- 200 OKAZION!!!

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Pri 08:20 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Sarandë

Shitet Ford Focus Gaz/benzine

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 10:20 Apartamente  ·  Sarandë

Jepet apartament me qera vjetore!

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
06 Pri 17:22 Apartamente  ·  Sarandë

Apartament me qera vjetore

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
04 Pri 16:28 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Sarandë

Super makine

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Mar 14:18 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Sarandë

Opel Astra 2011 - Landi Renzo G/B

4 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Shk 15:18 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Sarandë

SHITET NDROHET. FUSION AUTOMAT +GAZ 2007

3 790 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 18:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 63 AMG  ·  Sarandë

Mercedes Benz S63 AMG 585hp 4matic viti 2015

47 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Jan 09:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  G 300  ·  Sarandë

Kerkoj te bleje Mercedes G Class Klas

5 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: > 500 000
25 Jan 04:41 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Sarandë

Makine Automatike Toyota Corolla

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Jan 17:42 Makina  ·  Nissan  ·  Almera  ·  Sarandë

makine

800 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Jan 16:46 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Sarandë

Land Rover Discovery 1995

10 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Jan 14:31 Makina  ·  Ford  ·  Model tjetër  ·  Sarandë

Makine Frigoriferike Ftohese dhe Ngrirese

6 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Jan 22:03 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Sarandë

Land Rover Discovery 1995

10 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Dhj 19:37 Anije dhe skuterë uji  ·  Anije me motor  ·  Yamaha  ·  Yamaha  ·  Sarandë

Shitet ose ndrohet me makin skafi me motor 25 4kohesh yamaha

1 000 EUR

19 Dhj 18:44 Makina  ·  Suzuki  ·  Baleno  ·  Sarandë

Shitet

150 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Dhj 16:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Sarandë

Shitet makine

150 000 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Dhj 13:33 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Sarandë

Shitet Toyota Yaris 1000 bezine

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Dhj 22:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 55 AMG  ·  Sarandë

Cls550 2014 look Amg

22 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Nën 12:11 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Sarandë

Pasat cc 2010 Okazion 4999€

4 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Tet 14:06 Makina  ·  Hyundai  ·  Coupe  ·  Sarandë

Shitet Hyundai Coupe

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Tet 23:29 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Sarandë

Shitet makine Toyota Yaris

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Tet 15:01 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Sarandë

shitet A4 OSE nderin me makine automat

4 500 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 23:15 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Sarandë

Smart ForTwo

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Sht 12:38 Anije dhe skuterë uji  ·  Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Sarandë

Shitet makine

14 999 EUR

17 Sht 13:50 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Sarandë

shitet nderohet me veture me te vogel

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 21:42 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Sarandë

Shitet rav4 okazion

4 444 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Sht 09:29 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Sarandë

A4 OSE nderin me makine automat

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 02:58 Makina  ·  Toyota  ·  Aygo  ·  Sarandë

Shitet makine ne super gjendje Toyota automatik

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Sht 11:40 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Sarandë

Smart 451 2010 / shitet - nderrohet

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Gush 09:40 Apartamente  ·  Sarandë

Jepet me qera 2+1

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
28 Gush 00:00 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Sarandë

shitet A4 OSE nderin me makine automat

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Gush 11:54 Apartamente  ·  Sarandë

Jepet me qera 2+1

70 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
18 Gush 15:40 Apartamente  ·  Sarandë

Jepet me qera 2+1

70 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Makine | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Sarandë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione