Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

190 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Sarandë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 190,kategori,ose lokacione Sarandë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj 190 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Sarandë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

25 Pri 11:16 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Sarandë

Bmw 520 G30 M pack

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 00:32 Makina  ·  Fiat  ·  500 Abarth  ·  Sarandë

Abarth face lift 190hp

10 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Mar 23:00 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Sarandë

Audi A6 Viti 2010

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Mar 08:21 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Sarandë

Shitet Toyota Yaris Automatike 2011

6 000 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Mar 07:27 Makina  ·  Peugeot  ·  207  ·  Sarandë

peguot OKAZION

11 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Shk 20:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Sarandë

Mercedes Benz C200 ne shitje

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Jan 09:35 Makina  ·  BMW  ·  220  ·  Sarandë

BMW 2 Gran Tourer (F46) 220d 2.0 Diesel

22 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Jan 18:38 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Sarandë

Toyta Auris super gjendje

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Dhj 12:19 Makina  ·  Renault  ·  Megane  ·  Sarandë

Renault Megane Kabriolet 2700€ okazion

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Dhj 11:11 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Sarandë

Range Rover Evoque

38 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
22 Maj 21:47 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Sarandë

VW JETTA 2.0 TDI 2015 Premium

10 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Pri 13:51 Të tjera  ·  Sarandë

Shitet Jet Ski 1100vx YAMAHA

5 000 EUR Çmimi me zbritje

06 Jan 09:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Sarandë

Shitet ose nderrohet Mercedes 190 me letra targ AB

2 000 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Gush 14:09 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Sarandë

AUDI A4 3.0TDI QUATTRO

3 960 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Korr 20:52 Apartamente  ·  Sarandë

Cozy family apartment

Numri i dhomave: 1
20 Tet 21:12 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Bora  ·  Sarandë

VW BORA OKAZION

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Tet 19:21 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Bora  ·  Sarandë

VW BORA OKAZION

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Qer 14:41 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Sarandë

Disqe 190 sport

170 LEK

18 Mar 19:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Sarandë

MERCEDEZ BENZ

420 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
04 Mar 09:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Sarandë

Shitet Mercedes C220 Manual 2009

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Jan 17:04 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Sarandë

Shitet vetura Smart Fortwo Cabrio

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
04 Jan 17:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Sarandë

Shes kerin tim Mercedes Benz 190

1 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Korr 08:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Sarandë

Mercedes E Class 220

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Qer 12:04 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Sarandë

Shitet Volkswagen Caddy 1.9 4300€

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Nën 15:24 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Sarandë

GOLF IV 180HP

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Nën 16:17 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Sarandë

VW Golf 4 -00

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Maj 14:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Sarandë

Mercedes 190 dizel

1 000 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Maj 19:10 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Same  ·  Model Tjeter  ·  Sarandë

Shite traktor me pluge dhe me. Frezen

40 000 EUR

27 Korr 18:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Sarandë

Shitet : Nga Mercedes Benc 190: 27 Kor 16:25

1 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Nën 19:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Sarandë

Mercedes 190 D

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Qer 18:15 Shtëpi  ·  Sarandë

Shtepi prej 190m2 ne Sarandë

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 190 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Sarandë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

190 190 190 190 190 190 190 190 190 190

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione