Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kucovë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Makina,kategori,ose lokacione Kucovë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Makina Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Kucovë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:27 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Kucovë

VW JETTA 2.5 BENZINE/GAZ 2013

8 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:58 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Kucovë

SHITET & KËMBEHET TOKË + 300 ULLINJ 10 VJEÇAR

101 000 EUR

16 Pri 10:43 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Kucovë

Opel zafira automat

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Pri 12:29 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Kucovë

Opel Corsa

700 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Pri 19:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Kucovë

BENZINE GAS BENZ PORTOBAGAZH

4 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Pri 19:02 Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Kucovë

Bmw mbajtur per merak

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Pri 12:57 Makina  ·  Volvo  ·  V40  ·  Kucovë

SHITET " OKAZION" VOLVO V40 2.0 NAFTE

10 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Pri 19:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Kucovë

Shitet makina

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Pri 10:44 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Kucovë

Shitet makina

4 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Mar 19:33 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Kucovë

Shitet makina

4 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Mar 14:13 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Kucovë

a3 automat

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 10:55 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Kucovë

Shtitet

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Mar 01:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Kucovë

MERCEDES BENZ E270 0697838650

2 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
22 Mar 01:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Kucovë

MERCEDES 270 Wagon

2 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
18 Mar 22:06 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Kucovë

polo automat

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 17:23 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  QUATTRO  ·  Kucovë

Jepen makina me qera

1 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
13 Mar 10:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Kucovë

Makina me cdo sherbim te bere

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 10:01 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Kucovë

Polo automat okazionn

3 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Mar 15:53 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Kucovë

Shitet Audi A3 OKAZION !!!

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 21:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Kucovë

**OKAZION MERCEDES BENZ C300 4MATIC FULL PANORAMA**

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Shk 21:54 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Kucovë

Opel zafira arsye emigrimi

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 11:20 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Kucovë

polo automat

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 13:24 Makina  ·  Volvo  ·  V40  ·  Kucovë

Volvo v40 2.0 nafte 2016

11 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Shk 14:01 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Kucovë

polo automat

3 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 19:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Kucovë

Mercedes Benz C180 Kompresor

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Shk 20:45 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Kucovë

polo

3 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Shk 20:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 300  ·  Kucovë

Okazion ML300 Nafte

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Jan 20:15 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Kucovë

BMW X5 3.0 D X Drive 2010

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 19:02 Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Kucovë

BMW E46 OKAZION

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
29 Jan 18:40 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Kucovë

Audi A3

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Jan 14:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Kucovë

Okazion

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Jan 14:00 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Kucovë

Shitet Ford Fiesta 1.4 Benzin gaz

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Jan 20:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Kucovë

MERCEDES BENZ C300 4MATIC FULL PANORAMA

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Jan 04:52 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Kucovë

Ford fusion

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 07:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Kucovë

Shitet Mercedes-Benz

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 20:54 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Kucovë

MITSUBISHI L200 DAKAR EDITION ��

12 499 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Jan 11:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 350  ·  Kucovë

Shitet C class 350 diesel

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Jan 09:37 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Kucovë

Shitet makina

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Jan 09:17 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Kucovë

Shitet makina

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Jan 10:06 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Kucovë

Shitet makina

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Jan 17:18 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Kucovë

Shitet makina

1 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Jan 21:05 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Kucovë

Shitet makina

1 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Dhj 14:01 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Kucovë

Ford

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Dhj 21:55 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Kucovë

Tiguan 2016 2.0 naft

1 LEK

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Dhj 14:54 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kucovë

Shitet makina

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Nën 12:39 Makina  ·  Volvo  ·  V40  ·  Kucovë

Volvo v 40

11 500 EUR

16 Nën 12:06 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Kucovë

BMW

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Nën 07:37 Makina  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Kucovë

Opel automat

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 18:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Kucovë

E class

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Makina | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Kucovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione