Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej shes shtepi në gjithë Shqipërinë - shtepi te lira ne shitje

Tiranë , 1223
Durrës , 633
Vlorë , 284
Fier , 211
Elbasan , 188
Shkodër , 139
Korçë , 135
Berat , 113
Lushnjë , 111
Shfaqni të gjitha

Jeni në kërkim të një shtepi te lira ne shitje për veten tuaj ose për investim në Shqipëria? MerrJep ofron një zgjedhje të gjerë të shtepi ne shitje në disa nga qytetet më të popullarizuara të Shqipërisë si Durrësi, Vlora, Korça, Pogradeci etj.


Në MerrJep.al do të gjeni qindra njoftime për shiten shtepi në qytete të ndryshme të Shqipërisë. Filloni kërkimin tuaj tani dhe gjeni shtëpinë e ëndrrave.

13 Sht 12:09
Linku:
Shtëpi , Tiranë

Shitje ambient banimi e pershtateshme dhe per bisnes

10 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3

Dje 21:22 Shtëpi , Elbasan

VILA

80 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Dje 19:22 Shtëpi , Korçë

Shitet truall ne qytetin e Korces

10 000 000 LEK

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 160
Dje 18:59 Shtëpi , Durrës

shitet shtepi okazion ne lagja nr1 vollga pamje nga deti

295 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 5
Dje 18:48 Shtëpi , Durrës

Shitet Shtepi Private 1 Katshe ��Lagja 7,Ish repart ushtarak

Numri i dhomave: 2,5
Dje 18:21 Shtëpi , Korçë

Shitet shtepia 2+1 me oborr

37 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Dje 16:32 Shtëpi , Vlorë

SHITET SHTËPI PRIVATE NË TRANSBALLKANIKE, VLORË.

55 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 14:25 Shtëpi , Tiranë

shitet shtepi private 2 kateshe ne laprake

563 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 14:25 Shtëpi , Tiranë

shitet shtepi private 2 kateshe ne kamez

205 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Dje 14:25 Shtëpi , Tiranë

shitet shtepi private tek rruga jordan misja

199 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 13:35 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE 2 KATESHE NE KOXHAS SHIJAK

95 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 13:07 Shtëpi , Durrës

SHESIM VILE DY KATESHE NE PORTO ROMANO

150 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 11:44 Shtëpi , Durrës

SHITET VILE NJE KATESHE NE SHKOZET TEK GJYKATA E APELIT !!!

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 11:31 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE NE SHKOZET, DURRES !!

70 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 11:31 Shtëpi , Durrës

ISH KENETA , SHITET SHTEPI PRIVATE

95 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 11:31 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE NE QENDER TE DURRESIT !

90 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 11:31 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE DY KATESHE + LOKAL NE ISH KENETE DURRE

110 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 10:52 Shtëpi , Durrës

SHITET VILE 2-KATESHE AFER SHKOLLES DEMOKRACIA !

180 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 10:47 Shtëpi , Durrës

EXCLUSIVE! SHITET SHTEPI PRIVATE NE RRUGE KRYESORE NE CURRIL

250 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 10:02 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

OKAZION SHITET SHTEPI PRIVATE NE ZONEN E KAVAJES

80 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Dje 09:57 Shtëpi , Durrës

SHITEN 2 NDERTESA+TRUALL NE RRUGE KRYESORE TEK KRYQI I KUQ N

240 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 09:57 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPIA ME TOKE TRRUALL NE DURRES !

59 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 09:46 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, Unaza E Re, Tirane

85 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 09:32 Shtëpi , Durrës

SHITET SHPIA PRIVATE SHKOZET

45 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 09:03 Shtëpi , Durrës

APARTAMENT 2+1 MBRAPA STADIUMIT PER SHITJE !

40 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 07:39 Shtëpi , Kavajë

Shitet dyqan shkembi i kavajes

30 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
22 Sht 23:12 Shtëpi , Durrës

Shtepi prej 115m2 ne Durres Okazion

65 000 LEK

Numri i dhomave: 4
22 Sht 19:40 Shtëpi , Durrës

SHES SHTEPI PRIVATE KARABINA ME HIPOTEKE NE DURRES

160 000 EUR

Numri i dhomave: 4
22 Sht 19:02 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtepi Private, Prane shkolles "Hajdar Dushi", Durre

140 000 EUR

Numri i dhomave: 4
22 Sht 15:49 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtepi Private, Spitalle, Durres

67 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
22 Sht 15:38 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtepi Private 4-Kateshe, Shkallnur, Durres

375 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 110
22 Sht 15:38 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtepi Private, Shkozet, Durres

180 000 EUR

Numri i dhomave: 2
22 Sht 15:35 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

Qera, Apartament 2+1, Vollga, Durres

500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
22 Sht 14:31 Shtëpi , Tiranë

SHITET SHTEPI + TRUALL NE VORE !

140 000 EUR

Numri i dhomave: 2
22 Sht 14:27 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

SHITET shtëpi 2 kate në Plazhin e Durrësit

145 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
22 Sht 14:27 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

SHITET karabina 2 kate në Durrës

120 000 EUR

Numri i dhomave: 6
22 Sht 14:24 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI TEK MALI I ROBIT !!!!

200 000 EUR

Numri i dhomave: 1
22 Sht 13:55 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtepi Private, Qerret, Durrres

150 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Në faqen tonë, mund të shikoni për shtepi ne shitje ne vlore njoftimet e fundit, si dhe të gjeni okazionet dhe mundësitë për shtepia ne shitje urgjente në të gjithë Shqipërinë. Përveç kësaj, mund të gjeni shtepi me oborr ne shitje, shtëpi private, dhe shtëpi në komplekse rezidenciale si Santorini Residence Dhermi .

Në MerrJep, mund të blesh ose të shesësh shtëpinë tënde me lehtësi, duke gjetur ofertat më të mira nga agjentët e pronave dhe pronarët individualë. Kështu, mund të gjeni shtëpinë e ëndrrave tuaja në një nga zonat më të bukura të Shqipërisë, duke i shfrytëzuar mundësitë që MerrJep ofron për shitje blerje shtepish në të gjithë vendin.

Gjeni shtëpi pushimi në shitje në MerrJep.al


Dëshironi të blini një shtëpi për të kaluar pushimet tuaja? Në MerrJep.al do të gjeni njoftime për shtepi ne shitje ne durres vollga. Durrësi është një qytet shumë i bukur bregdetar shumë afër kryeqytetit. Në këtë qytet ju do të hasni shumë shitje shtepi ne durres, gjë që do ta bëjë dhe më të lehtë kërkimin tuaj për shpija ne shitje durres.

Gjeni shtepi ne shitje vlore 2022 në MerrJep.al dhe gjeni rezultatet më të reja. Gjithashtu do të gjeni opsione për shitet shtepi ne vlore apo dhe në rrethinat për rreth si shtepi ne shitje dhermi apo edhe shitet shtepi ne sarande. Filloni të bëni një kërkim për shtepi ne shitje vlore okazion dhe gjeni shtëpinë idealë me çmimin më të mirë.

Opsione të tjera ku ju mund te investoni për pushimet tuaja janë dhe qytetet si Shëngjini ku do të çmime shumë të mira të banesa ne shitje ne shengjin apo për ju që shijoni turizmin malor ju këshillojmë të kërkoni për shtepi ne shitje korce, shtepi ne shitje pogradec, gjirokaster, shkoder etj.

Ne MerrJep, mund te gjeni shtepi me kushte te shkelqyera, shtepi ne shitje te lira, shtepi me pamje nga deti, shtepi private ne shitje vlore, dhe shume te tjera. Vizitoni MerrJep tani per te gjetur shtepine tuaj te endrrave.

Postoni njoftimin tuaj për shes shtepi në MerrJep.al


Nuk ka rëndësi nëse jeni person privat apo agjensi, nëse ju doni të shes shtepi golem fafa ju mund ta reklamoni atë për shitje në MerrJep.al. Vendosni një përshkrim të saktë të pronës, sipërfaqen, numrin e dhomave.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione