Shtepi ne shitje | Tiranë | Vendbanime | Apartamente

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shtepi ne shitje,kategori Apartamente,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shtepi ne shitje Të gjitha | Apartamente | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 09:43 ,

Shtepi Apartament 123.5m² 2+1

79 999 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 09:22 ,

Jepet hyrje ne shtepi private

220 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Dje 22:53 Agjent për shitje të pronës ,

Shtepi prej 50m2 ne Tirane

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Dje 10:54 ,

Shitet 1+1 i mobiluar te Turbina

93 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
21 Pri 17:26 ,

Jepet me qira apartament 1+1, bosh

14 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
21 Pri 14:03 ,

I Super Investuar - 2+1 Me 2 Tualete Dhe Ballkon

80 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
21 Pri 13:58 ,

APT UNIK ME INVESTIM NGA SINGAPORI

210 000 EUR

Numri i dhomave: 4
21 Pri 00:06 ,

Jepet shtepi me qera ne rrugen Hoxha Tahsin

230 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
21 Pri 00:05 ,

Jepet me Qira Apartament 1+1 tek Stadiumi Dinamo

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
21 Pri 00:05 ,

Laprake, jepet me qera 1+1, bosh kati 1 shtepi private

14 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
21 Pri 00:04 ,

Shtepi me qera

200 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
21 Pri 00:01 ,

Apartament me qera

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
20 Pri 21:31 ,

Shitet shtepi private + truall

120 000 EUR

Numri i dhomave: 6
20 Pri 19:58 ,

Ngjitur me Botanikun, ne Pallat te 2009 - Apt 1+1 me 3 Bllk

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
20 Pri 16:42 ,

JEPET SHTEPI ME QERA TEK KOMUNA E PARISIT!!

320 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
20 Pri 12:34 ,

jeoet shtepi 1+1 me qera

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
19 Pri 12:35 ,

Shtepi me qera

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
17 Pri 23:36 ,

1+1 Shtepi me qera Zona Kinostudio-Porcelan

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
17 Pri 14:15 ,

Jepet me qera apartment 2+1 Ne Laprak

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
17 Pri 11:56 ,

Apartament 1+1 dhe 1+1 Vetem me ndërrim

1 080 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 160
16 Pri 21:55 ,

Okazion Apartament

1 LEK

Numri i dhomave: 3

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shtepi ne shitje | Të gjitha | Apartamente | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione