Shtepi me qera | Njoftime per Shtepi ne Tiranë

Njoftime per Shtepi me qera ne Tiranë. Gjeni Shtepi me qera në Tiranë, apo edhe ne qytetet tjera si Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe të tjera. Filtroni njoftimet per Shtepi me qera në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni shtëpinë ideale.

Dje 21:11 ,

shtepi

200 LEK

Numri i dhomave: 2
Dje 20:32 ,

Shtepi me qera

Numri i dhomave: 2
Dje 13:37 ,

JEPET ME QERA SHTEPI 1+1.

170 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 11:48 ,

Shtepi me qera ne Fshatin Berzhite, Tirane

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
Dje 08:46 ,

Shtepi me qera

190 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
01 Mar 19:25 ,

Shtepi me qera

230 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
01 Mar 10:59 Agjent për shitje të pronës ,

Apartament 1+1 me qera

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
01 Mar 10:58 ,

Shtepi me qera kodra priftit

280 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
01 Mar 10:45 ,

Shtepi me qera kodra priftit

280 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
28 Shk 21:41 ,

Tirane, jap me qera apartament 2+1 Kati 5, 26.000 Leke

26 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
28 Shk 14:18 ,

Shtepi me qera,kodra priftit

28 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
28 Shk 13:05 ,

JAPIM SHTEPI ME QERA

18 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
26 Shk 21:09 ,

Tirane, jap me qera shtepi 2+1+A+BLK Kati 2, 120 m² 40.000 L

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
25 Shk 14:34 ,

SHTEPI PRIVATE ME QERA K.3

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 150
25 Shk 14:34 ,

SHTEPI PRIVATE ME QERA K.3

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 150
25 Shk 11:41 ,

Shtepi private me qera (3+1+1+3b+2wc)

299 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 140
25 Shk 09:14 ,

Jepet me qera

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
24 Shk 19:39 ,

SHTEPI ME QERA

Numri i dhomave: 4
23 Shk 20:49 ,

Njoftim qeraje

16 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
23 Shk 19:29 ,

shtepi me qera

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
23 Shk 14:55 ,

Shtëpi private me qera 3+1+1+2wc+3b

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 140
23 Shk 13:08 ,

Okazion!!!! Jepet Shtepi Me Qera

20 000 LEK

Numri i dhomave: 3
22 Shk 20:57 ,

Shtepi 1+1

18 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
22 Shk 11:16 ,

Jepet shtepi me qera

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 80
21 Shk 14:20 ,

JAP ME QERA

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
20 Shk 15:37 ,

Jepet Shtepi Me Qera

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
20 Shk 15:17 ,

Shtepi me qera

Numri i dhomave: 2
20 Shk 00:31 ,

OKAZIONNNN!!!! Jepet Shtepi Me Qera

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 140
19 Shk 16:47 ,

Shtepi me qera

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
16 Shk 22:33 ,

Kerkohet me qera

180 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
16 Shk 19:00 ,

Jepet shtepi me qera

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
16 Shk 18:18 ,

Jap shtepi me qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
16 Shk 08:46 ,

OKAZIONNNN!!!! Jepet Shtepi Me Qera

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
15 Shk 17:29 ,

Shtepi 1+1

23 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
15 Shk 15:57 ,

Jepet me Qera Shtepi 1+1

23 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
15 Shk 12:28 ,

Shtepi me qera

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
15 Shk 01:06 ,

shtepi me qera

170 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
15 Shk 01:04 ,

Leshohet shtepi me qera

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
14 Shk 11:39 ,

Shtepi me qera, gazonjere 45 m2

19 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
13 Shk 11:25 ,

Shtepi me qera

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
12 Shk 08:59 ,

Jepet me Qera

130 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
11 Shk 19:26 ,

Shtepi me qera ne fresk

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80

Dëshironi të zhvendoseni në Shtepi të re me qera ? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni Shtepi me qera në të gjitha qytetet e shtëpisë. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.

Mijëra njoftime për Shtepi me qera

Nëse je duke kërkuar për Shtepi me qera ne Tiranë MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për Shtepi me qera të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katëshe, 2 katëshe apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet per Shtepi me qera apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.

Krijo njoftime per Shtepi me qera në MerrJep.al

Posedoni Shtepi me qera? Krijo njoftime per Shtepi me qera shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione