shtepi me qera | Tiranë | Vendbanime | Apartamente

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe shtepi me qera,kategori Apartamente,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj shtepi me qera Të gjitha | Apartamente | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 08:08 ,

JEPET SHTEPI ME QERA TEK KOMUNA E PARISIT!!

320 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
17 Pri 23:36 ,

1+1 Shtepi me qera Zona Kinostudio-Porcelan

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
17 Pri 20:14 ,

Apartament me qera ne Astir (tek rotondo)

32 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 80
17 Pri 14:15 ,

Jepet me qera apartment 2+1 Ne Laprak

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
17 Pri 09:46 ,

Jepet me qera shtepi private tek Rruga Besa!

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
16 Pri 10:18 Agjent për shitje të pronës ,

Apartament 1+1 me qera

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
15 Pri 15:22 ,

Tirane, jap me qera apartament 1+1 Kati 1, 50 m² 25.000 Leke

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
15 Pri 15:14 ,

Tirane, jap me qera apartament 1+1 Kati 1, 50 m² 25.000 Leke

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
15 Pri 15:01 ,

Tirane, jap me qera apartament 1+1 Kati 1, 50 m² 25.000 Leke

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
14 Pri 06:14 ,

Shtepi me qera

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
13 Pri 10:37 Agjent për shitje të pronës ,

Apartament pren 60m2 ne Laprake

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
12 Pri 13:00 Agjent për shitje të pronës ,

Apartament prej 60m2 ne Tirane

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
11 Pri 12:31 ,

Apartament me qera

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
11 Pri 10:42 ,

Jepet me qera shtepi 2+1

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
09 Pri 15:07 ,

Shtepi tek Ministria Jashtme

22 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
02 Pri 15:12 ,

Jepet me qera apartamenti 1+1 i mobiluar

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
01 Pri 18:17 ,

Jepet me qera

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
29 Mar 13:26 ,

apartament 1+1me qera prane ( Qendres)

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
29 Mar 13:26 ,

apartament me qera 1+1 mbi Pazarin ri

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
29 Mar 13:26 ,

Dupleks me qera 1+1 (qender)

245 EUR /

Numri i dhomave: 2
28 Mar 23:32 ,

Jepet shtepi me qera 2+1

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
24 Mar 03:42 ,

japim shtepi me qera

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
20 Mar 13:30 ,

Shtepi me qera

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
17 Mar 14:36 ,

GARZONIERE ME QERA TE RRUGA E DURRESIT

23 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
17 Mar 13:43 ,

Jap garsionere me qera, 120000 leke te vjetra

120 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
16 Mar 01:21 ,

apartament 1+1 me qera prane Globit

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj shtepi me qera | Të gjitha | Apartamente | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione