Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

gjiri - Shtëpi Të gjitha në Shqipëria

Durrës , 74
Tiranë , 6
Vlorë , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe gjiri,kategori Shtëpi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj gjiri Të gjitha | Shtëpi | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 09:34 Shtëpi , Durrës

Shitet, Vile Individuale, Gjiri i Lalzit, Durres

658 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 15:25 Shtëpi , Durrës

Shitet, Apartament 1+1, Gjiri I Lalezit

65 000 EUR

Numri i dhomave: 1
15 Sht 20:20 Shtëpi , Durrës

Shtepi private Durres

65 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
26 Gush 14:48 Shtëpi , Durrës

Shtepi ne fshatin Lalez 4400 metra

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
18 Gush 16:09 Shtëpi , Durrës

Shitet, Vile, Manez, Gjiri I Lalezit

195 000 EUR

Numri i dhomave: 6
04 Gush 14:15 Shtëpi , Durrës

Shitet Vile 2 -Kateshe, ne Hamallaj ( Gjiri i Lalzit) Durres

205 000 EUR

Numri i dhomave: 8
06 Qer 13:26 Shtëpi , Tiranë

SHITEN SUPER APARTAMENTE 1+1, SAN PIETRO RESIDENCE, GJIRI I

1 800 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
24 Maj 19:03 Shtëpi , Durrës

Shitet apartament 2+1.

200 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
23 Maj 17:55 Shtëpi , Durrës

Shtepi me qera (Gjiri lalzit )

Numri i dhomave: 3
16 Pri 10:45 Shtëpi , Durrës

�� Listim i Ri! �� Shitet apartament 1+1 kati 3

180 000 EUR

Numri i dhomave: 5
20 Mar 12:22 Shtëpi , Durrës

Shtepi private Durres

65 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
23 Dhj 10:41 Shtëpi , Durrës

Shitet e vjeter

14 Dhj 13:38 Shtëpi , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 " KOMPLEKSI LURA 2" GJIRI I LALEZIT

101 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
30 Nën 15:55 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

Apartament ne shitje

330 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
24 Nën 15:40 Shtëpi , Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1+2 TEK PERLA GJIRI I LALZIT!

230 000 EUR

Numri i dhomave: 3
24 Nën 15:40 Shtëpi , Durrës

SHITET APARTAMENTI 1+1 ME OBORR TE "SAN PIETRO " GJIRI LALZI

153 735 EUR

Numri i dhomave: 1
24 Nën 15:40 Shtëpi , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 NE KOMPLEKSIN "SAN PIETRO " GJIRI LALZ

194 900 EUR

Numri i dhomave: 2
24 Nën 15:36 Shtëpi , Durrës

SHITET APARTAMENTI TE "SAN PIETRO " GJIRI LALZIT!

165 205 EUR

Numri i dhomave: 1
24 Nën 15:36 Shtëpi , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 ME OBORR TEK LURA 3 GJIRI I LALZIT!

205 000 EUR

Numri i dhomave: 2
24 Nën 13:10 Shtëpi , Durrës

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 TEK GJIRI I LALEZIT NE KOMPLEKSI

135 000 EUR

Numri i dhomave: 2
18 Nën 16:45 Shtëpi , Durrës

SHITET VILE 2-SHE NE KOMPLEKSIN SAN PIETRO, GJIRI I LALZIT!

390 000 EUR

Numri i dhomave: 2
18 Nën 16:45 Shtëpi , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 ME OBORR TEK LURA 3 GJIRI I LALZIT!

205 000 EUR

Numri i dhomave: 2
18 Nën 16:41 Shtëpi , Durrës

SHITET APARTAMENTI 1+1TE "SAN PIETRO " GJIRI LALZIT!

156 585 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
08 Nën 10:12 Shtëpi , Durrës

SHITET APARTAMENTI 1+1ME OBORR TE "SAN PIETRO " GJIRI LALZIT

157 950 EUR

Numri i dhomave: 1
08 Nën 10:12 Shtëpi , Durrës

San Pietro, Gjiri i Lalezit Durrës, Albania

138 130 EUR

Numri i dhomave: 1
08 Nën 10:12 Shtëpi , Durrës

SHITET APARTAMENTI 1+1 TE "SAN PIETRO " GJIRI LALZIT!

155 030 EUR

Numri i dhomave: 1
08 Nën 10:12 Shtëpi , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 NE KOMPLEKSIN "SAN PIETRO " GJIRI LALZ

194 990 EUR

Numri i dhomave: 2
07 Nën 15:16 Shtëpi , Durrës

San Pietro, Gjiri i Lalezit Durrës, Albania

153 735 EUR

Numri i dhomave: 1
07 Nën 15:16 Shtëpi , Durrës

SHITET APARTAMENTI 2+1 TE "SAN PIETRO " GJIRI LALZIT!

194 990 EUR

Numri i dhomave: 1
13 Tet 19:39 Shtëpi , Durrës

Apartamente me letra te Gjiri i Lalzit Okazion

85 EUR

Numri i dhomave: 4
27 Qer 12:57 Shtëpi , Durrës

Shtepi me lulishte dhe oborr Gjiri Lalzit

75 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
10 Qer 21:19 Shtëpi , Durrës

Gjiri i Lalsit.

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 200
08 Qer 18:25 Shtëpi , Vlorë

❗️ Vacation rental ❗️ Affitto turistico ❗️ Qira turistike ❗️

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
04 Qer 18:46 Shtëpi , Durrës

Shitet shtepi turistike ne Gjirin e Lalzit

149 900 EUR

Numri i dhomave: 4
01 Maj 00:54 Shtëpi , Durrës

Shitet vile Perla Resort Gjiri i Lalzit

260 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
02 Pri 11:03 Shtëpi , Durrës

Shitet, Vile e Bashkangjitur Dyshe, San Pietro, Gjiri i Lalz

355 000 EUR

Numri i dhomave: 3
22 Mar 15:13 Shtëpi , Durrës

Shitet 1+1 San Pietro Gjiri Lalzit

112 000 EUR

Numri i dhomave: 1
08 Mar 11:22 Shtëpi , Durrës

Super vile ne shitje

Numri i dhomave: 10
06 Mar 18:11 Shtëpi , Durrës

Shitet 1+1 SAN PIETRO 108.500 Euro

108 500 EUR

Numri i dhomave: 1
04 Shk 10:01 Shtëpi , Durrës

Shtepi banimi manez rruga gjiri lalzit durres

Numri i dhomave: 3,5
16 Dhj 11:59 Shtëpi , Durrës

Apartament 1+1 , Gjiri Lalzit San Pietro

115 000 EUR

Numri i dhomave: 1
08 Nën 00:06 Shtëpi , Durrës

Super Okazion! SHITET Vile ne San Pietro tek Gjiri Lalzit!!

340 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 190
09 Tet 19:07 Shtëpi , Tiranë

OKAZION!!! Kembehen Toka me Apartament

Numri i dhomave: 8
30 Korr 15:07 Shtëpi , Durrës

Vile ne shitje ne gjir te lalzit, Durres

310 000 EUR

Numri i dhomave: 4
17 Korr 15:55 Shtëpi , Durrës

SHTEPI PUSHIMI ME QIRA NE KOMPLEKSIN LURA GJIRI I LALZIT.

420 EUR / javor

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
04 Korr 09:08 Shtëpi , Durrës

APARTAMENT 2+1 +VERANDE GJIRI I LALEZIT

125 000 EUR

Numri i dhomave: 2
20 Qer 19:47 Shtëpi , Durrës

Jepet kati i II i viles me qera te Gjiri Lalzit

70 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
13 Qer 21:08 Shtëpi , Tiranë

Shitet shtepi plazhi

Numri i dhomave: 3

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj gjiri | Të gjitha | Shtëpi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione