Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vlore - Shtëpi Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Vlore,kategori Shtëpi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Vlore Të gjitha | Shtëpi | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:34 Shtëpi , Vlorë

Jap shtëpi te vogel me qera

180 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Dje 21:22 Shtëpi , Vlorë

Jap shtëpi me qera ne lungomare vlore

Numri i dhomave: 2
Dje 17:16 Shtëpi , Vlorë

Shtepi me qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
Dje 17:00 Shtëpi , Vlorë

Shitet apatament 2+1,Vlore

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 160
Dje 16:59 Shtëpi , Vlorë

Shitet apartament 2+1 në Orikum.

Numri i dhomave: 3
Dje 16:58 Shtëpi , Vlorë

Shitet apartament 2+1 në Orikum.

Numri i dhomave: 3
Dje 16:32 Shtëpi , Vlorë

SHITET SHTËPI PRIVATE NË TRANSBALLKANIKE, VLORË.

55 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 16:17 Shtëpi , Vlorë

SHITET SHTËPI PRIVATE DY KATE PRANË KOMISARIATIT,VLORË

230 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Online
Dje 11:17 Shtëpi , Vlorë

Vile luksoze ne shitje ne Vlore

450 000 EUR

Numri i dhomave: 6
22 Sht 19:47 Shtëpi , Vlorë

Okazion apartment 2+1 nē shitje

131 000 EUR

Numri i dhomave: 2
22 Sht 12:08 Shtëpi , Vlorë

SHITET SHTËPI PRIVATE 2+1 NE QENDRËN E QYTETIT, VLORË

140 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Online
22 Sht 05:02 Shtëpi , Vlorë

PRENOTONI PER CDO DITE TE VITIT TE PERFITONI ULJE ..!!!

20 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
22 Sht 01:16 Shtëpi , Vlorë

2floors villa house for sale in selenice, vlore

150 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
22 Sht 01:15 Shtëpi , Vlorë

Garsoniere me qera Lungomare Vlore

Numri i dhomave: 1
21 Sht 18:50 Shtëpi , Sarandë

Shtepi Banimi

30 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
21 Sht 11:48 Shtëpi , Vlorë

Shtepi private me qera ne Vlore

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
21 Sht 08:47 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Vlorë

Shtepi private per shitje ( kati 2 ) , Vlore

100 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 200
21 Sht 08:34 Shtëpi , Vlorë

Shitet shtepia private

Numri i dhomave: 3,5
20 Sht 13:28 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Vlorë

Ndertese + toke ne shitje ne Plazh te Vjeter!

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
19 Sht 14:22 Shtëpi , Vlorë

SHITET TRUALL+GODINE NE VLORE

100 000 EUR

Numri i dhomave: 2
19 Sht 13:04 Shtëpi , Vlorë

Shitet shtepi private

81 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 170
18 Sht 16:35 Shtëpi , Vlorë

Shitet truall + Godine ne Vlore

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
18 Sht 10:14 Shtëpi , Vlorë

Shitet shtepi private

160 EUR

Numri i dhomave: 3
18 Sht 08:49 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Vlorë

Shtepi private per shitje Kanine, Vlore

230 000 EUR

Numri i dhomave: 3
17 Sht 23:04 Shtëpi , Vlorë

Shitet Shtepi ne Bolene , Qafe Rude , Vlore

Numri i dhomave: 2
16 Sht 22:14 Shtëpi , Vlorë

Kerkoj shtepi me qera

16 Sht 15:26 Shtëpi , Vlorë

Apartment for rent

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
16 Sht 11:14 Shtëpi , Vlorë

SHITET TRUALL+ NDËRTESË 2 KATËSHE PRANË GJËNDJES CIVILE ,VL

140 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
Online
16 Sht 08:47 Shtëpi , Vlorë

2+1 Apartment for Sale, Vlore

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
16 Sht 08:47 Shtëpi , Vlorë

Apartament 2+1 per shitje, Vlore

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
15 Sht 15:59 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Vlorë

Shtepi private per shitje Kanine, Vlore

120 000 EUR

Numri i dhomave: 2
14 Sht 21:56 Shtëpi , Vlorë

***OKAZION SHITET SHTEPIA+TRUALL KUZUM BABA VLORE

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3
14 Sht 21:06 Shtëpi , Vlorë

***OKAZION SHITET SHTEPIA + TRUALL KUZUM BABA VLORE

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3
14 Sht 10:09 Shtëpi , Vlorë

Shtëpi private në shitje

170 000 EUR

Numri i dhomave: 4
13 Sht 16:00 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Vlorë

Shtepi private per shitje ( kati 2 ) , Vlore

100 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 200
12 Sht 14:31 Shtëpi , Vlorë

SHITET APARTAMENT 2+1 110 M2 KONTAKT: +355 69 667 6252

105 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
12 Sht 14:12 Shtëpi , Vlorë

Shitet shtëpi në Selenicë Vlorë

19 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 110
12 Sht 14:08 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Vlorë

Shtepi private per shitje- Kanine, Vlore

120 000 EUR

Numri i dhomave: 2
12 Sht 12:24 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Tiranë

VLORE, SHTEPI PRIVATE PER SHITJE!

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Vlore | Të gjitha | Shtëpi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • vlore në kategorinë Apartamente
  • Vlore në kategorinë Imobiliare dhe vendbanime
  • Vlore në kategorinë Apartamente
  • Vlore në kategorinë Tokë/Fusha dhe farma
  • Vlore në kategorinë Shtëpi
  • vlore në kategorinë Ambiente biznesi
  • Vlore në kategorinë Shtëpi
  • Vlore në kategorinë Makina | Suzuki | Grand Vitara
  • vlore në kategorinë Makina | Audi | A3
  • Vlore në kategorinë Makina | Fiat | Doblo

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione