Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

rruga elbasanit - Shtëpi Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 82
Elbasan , 8

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe rruga elbasanit,kategori Shtëpi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj rruga elbasanit Të gjitha | Shtëpi | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

26 Sht 10:40 Shtëpi , Tiranë

Okazion ! SHITET APARTAMENT 2+1+Banjo Rruga e elbasani

140 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
17 Gush 00:32 Shtëpi , Tiranë

Shitet Apartamenti 1+1 tek Rruga Elbasanit

130 000 EUR

Numri i dhomave: 1
28 Korr 13:13 Shtëpi , Tiranë

apartament 2+1+2 ne shitje tek vilat gjermane

113 000 EUR

Numri i dhomave: 3
27 Korr 12:47 Shtëpi , Tiranë

Shitet Dyqan, prane rruges se Elbasanit

120 000 EUR

Numri i dhomave: 2
23 Korr 12:17 Shtëpi , Tiranë

Shitet apartament 2+1. Rruga Elbasanit

120 000 EUR

Numri i dhomave: 2
20 Korr 23:10 Shtëpi , Tiranë

Apartament 2+1 me qira Rruga e Elbasanit

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
14 Korr 07:45 Shtëpi , Tiranë

Kerkoj shpi me qera

22 Qer 19:05 Shtëpi , Tiranë

JEPET ME QIRA || Apartament|| 1+1 prane 7 xhuxhave

420 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
15 Qer 05:37 Shtëpi , Tiranë

apartament 1+1 per qira tek rruga e elbasanit

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
06 Qer 10:12 Shtëpi , Tiranë

Rruga Elbasanit, jepet me qera 1+1

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
18 Maj 17:40 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera apartament 2+1 Rruga e Elbasanit

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
16 Maj 08:29 Shtëpi , Tiranë

Apartament me qira

550 EUR /

Numri i dhomave: 2
10 Maj 17:58 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera 1+1 rruga e Elbasanit

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
09 Maj 14:16 Shtëpi , Tiranë

JEPET ME QIRA 1+1 TEK RRUGA E ELBASANIT 400 euro

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
20 Pri 13:27 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me Qera Rruga e elbasanit

350 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
02 Mar 15:11 Shtëpi , Elbasan

2 Shtepi private me oborr ne periferi

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
26 Shk 12:39 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qira 2+1 tek shkolla 1 Maji

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
26 Shk 04:10 Shtëpi , Tiranë

Apartament me qera, rruga Elbasanit

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
13 Shk 14:40 Shtëpi , Tiranë

Rruga e Elbasanit ,Shitet apartament 2+1

150 000 EUR

Numri i dhomave: 2
24 Jan 19:42 Shtëpi , Tiranë

Apartament me qera 2+1 tek rruga elbasanit ,550euro

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
28 Dhj 17:59 Shtëpi , Tiranë

Shesim Apartamente tek Rruga e Elbasanit "DOWNTOWN ONE"

350 000 EUR

Numri i dhomave: 2
21 Nën 16:06 Shtëpi , Tiranë

Shesim Apartamente tek Rruga e Elbasanit "DOWNTOWN ONE"

300 000 EUR

Numri i dhomave: 2
11 Nën 00:13 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera apartament 1+1 tek Rruga e Elbasanit

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
25 Sht 14:28 Shtëpi , Elbasan

Shtepi private

12 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2
13 Sht 22:25 Shtëpi , Elbasan

Shitet apartament 2+1+2 5 minuta ne kembe larg qendres se El

46 000 EUR

Numri i dhomave: 3
21 Qer 21:28 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtepi me qera

21 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
20 Qer 16:26 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera apartament 2+1+2 tek Rruga e Elbasanit

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
15 Qer 10:43 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera apartament 1+1 Pjeter Budi

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
01 Qer 06:42 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera shtepi 2 kateshe

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 8
27 Pri 13:54 Shtëpi , Tiranë

Apartament me Qira - Rruga e Elbasanit

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
09 Pri 16:19 Shtëpi , Elbasan

SHTEPI 2+1 NE SHITJE PERBALLE ELBASAN ARENA

Numri i dhomave: 3
29 Mar 14:23 Shtëpi , Tiranë

Apartament - Me Qira - Rruga e Elbasanit, Shqipëri APARTAMEN

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
04 Mar 09:29 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Tiranë

Shtepi Private 1+1 me qera, Rruga Elbasanit

37 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
21 Shk 10:53 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera apartament 1+1

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
14 Jan 08:42 Shtëpi , Tiranë

Ndarje qeraje djal ose vajze.

110 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
12 Jan 11:23 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Tiranë

VILE NE SHITJE TEK RRUGA E ELBASANIT

2 100 EUR

Numri i dhomave: 7
04 Nën 06:16 Shtëpi , Tiranë

Kerkoj shtepi me qera

02 Nën 12:29 Shtëpi , Elbasan

Shitet $ Nderrohet shtepi private

125 000 EUR

Numri i dhomave: 5
28 Tet 14:45 Shtëpi , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2,Rruga Elbasanit,110 000 euro

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2
22 Tet 00:55 Shtëpi , Tiranë

Apartament - Në Shitje - Rruga e Elbasanit

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
11 Tet 13:42 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera 1 +1 me oborr , rruga e elbasanit

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
03 Gush 21:37 Shtëpi , Tiranë

SHTEPI ME QERA 2 plus 1 e mobiluar

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
09 Qer 18:06 Shtëpi , Tiranë

shtepi me qera 1+1

22 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
14 Pri 15:06 Shtëpi , Tiranë

Apartament tek Rruga e Elbasanit

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
13 Pri 15:05 Shtëpi , Tiranë

Apartament 2+1 me qera tek rruga e Elbasanit!

1 300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
13 Pri 14:52 Shtëpi , Tiranë

Super apartament 3+1 me qira tek Vilat Gjermane per 350euro/

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
28 Mar 23:32 Shtëpi , Tiranë

Apartament 2+1 per qira prane Ambasador 3!

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj rruga elbasanit | Të gjitha | Shtëpi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione