Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej shes shtepi në gjithë Shqipërinë - shtepi te lira ne shitje

Tiranë , 501
Durrës , 301
Korçë , 149
Fier , 121
Shkodër , 114
Elbasan , 105
Vlorë , 102
Berat , 66
Lushnjë , 50
Shfaqni të gjitha

Jeni në kërkim të një shtepi te lira ne shitje për veten tuaj ose për investim në Shqipëria? MerrJep ofron një zgjedhje të gjerë të shtepi ne shitje në disa nga qytetet më të popullarizuara të Shqipërisë si Durrësi, Vlora, Korça, Pogradeci etj.


Në MerrJep.al do të gjeni qindra njoftime për shiten shtepi në qytete të ndryshme të Shqipërisë. Filloni kërkimin tuaj tani dhe gjeni shtëpinë e ëndrrave.

23 Sht 10:57
Linku:
Shtëpi , Tiranë

OKAZION CMIMI I PERGJYSMUAR TOKA AUTOSTRADA DR/TR , 17M*200M

70 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 1

Sot 13:32 Shtëpi , Tiranë

Vore shitet shtepi private 2 kate dhe toke

230 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 13:13 Shtëpi , Tiranë

Shitet Prone Truall+Ndertim Total 2.000m2 Pamje Panoramike

200 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 12:23 Shtëpi , Durrës

Kerkojme Apartamente Per Shitje Ose Qera

Numri i dhomave: 2
Sot 12:17 Shtëpi , Durrës

Shitet Shtepi Private 1 Katshe ��Lagja 7,Ish repart ushtarak

Numri i dhomave: 2,5
Sot 12:02 Shtëpi , Durrës

SHITET OSE JEPET ME QERA VILE NE ARAPAJ !

250 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Online
Sot 11:48 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI + TRUALL NE SPITALLE!

250 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 11:09 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE NE UNAZEN SHKOZET-PLEPA !!

95 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 10:55 Shtëpi , Durrës

Shtepi ne Gjirin e Lalezit Durres

30 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 09:11 Shtëpi , Durrës

Shitet vile ne qerret durres

160 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sot 09:06 Shtëpi , Durrës

Shitet shtepi private ne durres

385 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sot 05:17 Shtëpi , Tiranë

Shitet shtëpi 1 katëshe në Kamëz

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 22:19 Shtëpi , Durrës

Shtepi ne qëndër te sukthit OKAZION !

26 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 21:54 Shtëpi , Tiranë

Shitet shtepi 1 kateshe në Kamez,Bathore

Numri i dhomave: 3
Dje 17:48 Shtëpi , Tiranë

SHITET SHTËPI 2 KATËSHE NË KAMËZ

250 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Dje 08:52 Shtëpi , Elbasan

Shitet shtepi private 2+1 ne Elbasan dhe truall 180m2

35 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
23 Sht 11:24 Shtëpi , Vlorë

Shitet Shtepi 3 kateshe ne hyrje te Vlores

350 000 EUR

Numri i dhomave: 10
23 Sht 10:57
Linku:
Shtëpi , Tiranë

OKAZION CMIMI I PERGJYSMUAR TOKA AUTOSTRADA DR/TR , 17M*200M

70 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 1
22 Sht 19:44 Shtëpi , Shkodër

ZUES SHITET 85 MIJE €URO

Numri i dhomave: 3
22 Sht 17:07 Shtëpi , Tiranë

paskuqan shiten 2 shtepia bashk

240 000 EUR

Numri i dhomave: 7
22 Sht 01:16 Shtëpi , Krujë

Shitet shtepia 2 kate

100 000 EUR

Numri i dhomave: 7
22 Sht 01:16 Shtëpi , Vlorë

2floors villa house for sale in selenice, vlore

150 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
21 Sht 23:35 Shtëpi , Tiranë

Shitet || Shtepi 1 kateshe ||Kamez/ Cerkezë Morine

52 000 EUR

Numri i dhomave: 3
21 Sht 18:04 Shtëpi , Berat

Shitet Vila Ne Berat

130 000 EUR

Numri i dhomave: 7
21 Sht 14:01 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Shtëpi Private 2-Katëshe, Kombinat.

295 000 EUR

Numri i dhomave: 7
20 Sht 19:25 Shtëpi , Elbasan

shitet shtepia kraste

72 000 EUR

Numri i dhomave: 2
20 Sht 14:28 Shtëpi , Durrës

SHESIM SHTEPI PRIVATE 2-KATESHE NE SHKOZET!

105 000 EUR

Numri i dhomave: 3
19 Sht 18:39 Shtëpi , Elbasan

��SHITET��OKAZION��

Numri i dhomave: 5
19 Sht 13:04 Shtëpi , Tiranë

Jepet me Qera Shtepi 2 Katshe , Rrethi i Shkozez,600 Euro

600 EUR

Numri i dhomave: 3
19 Sht 13:04 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera shtepia ne qender te Tiranes Rr.bari

Numri i dhomave: 3,5
18 Sht 18:41 Shtëpi , Berat

Shitet shtepia bashk me ullishte

1 EUR

Numri i dhomave: 2
18 Sht 18:17 Shtëpi , Shkodër

Shtepi + toke per shitje

Numri i dhomave: 4
18 Sht 16:35 Shtëpi , Vlorë

Shitet truall + Godine ne Vlore

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
18 Sht 14:21 Shtëpi , Durrës

SHITET VILE 2- KATESHE NE SPITALLE , DURRES !

180 000 EUR

Numri i dhomave: 4
18 Sht 12:31 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera

Numri i dhomave: 3
18 Sht 10:14 Shtëpi , Vlorë

Shitet shtepi private

160 EUR

Numri i dhomave: 3
18 Sht 09:55 Shtëpi , Tiranë

Shitet Vile 3 kateshe (bar restorant kati i 1) + 2000m² toke

Numri i dhomave: > 10
17 Sht 20:54 Shtëpi , Korçë

Apartament

45 000 000 LEK

Numri i dhomave: 3
17 Sht 15:50 Shtëpi , Gjirokastër

Shitet apartament 3+1

45 000 EUR

Numri i dhomave: 3
16 Sht 15:11 Shtëpi , Korçë

Shtepi private ne fshat

15 000 000 LEK

Numri i dhomave: 3,5
16 Sht 09:32 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE + TOKE TRRUALL TEK GJYKATA !!!

230 000 EUR

Numri i dhomave: 2
15 Sht 20:35 Shtëpi , Durrës

Durres, shes Vile 3 Katshe Kati 3, 700 m²

249 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
15 Sht 20:34 Shtëpi , Durrës

Vile 3 Katshe 700 m²

249 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
15 Sht 13:21 Shtëpi , Shkodër

Shtepi per shitje

Numri i dhomave: 2
15 Sht 03:06 Shtëpi , Berat

Shtepi private

7 000 000 LEK

Numri i dhomave: 3
14 Sht 13:50 Shtëpi , Durrës

Shkozet mbas gjykates te apelit

118 000 EUR

Numri i dhomave: 5
14 Sht 11:53 Shtëpi , Shkodër

Shtepi + lokal per shitje

400 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Në faqen tonë, mund të shikoni për shtepi ne shitje ne vlore njoftimet e fundit, si dhe të gjeni okazionet dhe mundësitë për shtepia ne shitje urgjente në të gjithë Shqipërinë. Përveç kësaj, mund të gjeni shtepi me oborr ne shitje, shtëpi private, dhe shtëpi në komplekse rezidenciale si Santorini Residence Dhermi .

Në MerrJep, mund të blesh ose të shesësh shtëpinë tënde me lehtësi, duke gjetur ofertat më të mira nga agjentët e pronave dhe pronarët individualë. Kështu, mund të gjeni shtëpinë e ëndrrave tuaja në një nga zonat më të bukura të Shqipërisë, duke i shfrytëzuar mundësitë që MerrJep ofron për shitje blerje shtepish në të gjithë vendin.

Gjeni shtëpi pushimi në shitje në MerrJep.al


Dëshironi të blini një shtëpi për të kaluar pushimet tuaja? Në MerrJep.al do të gjeni njoftime për shtepi ne shitje ne durres vollga. Durrësi është një qytet shumë i bukur bregdetar shumë afër kryeqytetit. Në këtë qytet ju do të hasni shumë shitje shtepi ne durres, gjë që do ta bëjë dhe më të lehtë kërkimin tuaj për shpija ne shitje durres.

Gjeni shtepi ne shitje vlore 2022 në MerrJep.al dhe gjeni rezultatet më të reja. Gjithashtu do të gjeni opsione për shitet shtepi ne vlore apo dhe në rrethinat për rreth si shtepi ne shitje dhermi apo edhe shitet shtepi ne sarande. Filloni të bëni një kërkim për shtepi ne shitje vlore okazion dhe gjeni shtëpinë idealë me çmimin më të mirë.

Opsione të tjera ku ju mund te investoni për pushimet tuaja janë dhe qytetet si Shëngjini ku do të çmime shumë të mira të banesa ne shitje ne shengjin apo për ju që shijoni turizmin malor ju këshillojmë të kërkoni për shtepi ne shitje korce, shtepi ne shitje pogradec, gjirokaster, shkoder etj.

Ne MerrJep, mund te gjeni shtepi me kushte te shkelqyera, shtepi ne shitje te lira, shtepi me pamje nga deti, shtepi private ne shitje vlore, dhe shume te tjera. Vizitoni MerrJep tani per te gjetur shtepine tuaj te endrrave.

Postoni njoftimin tuaj për shes shtepi në MerrJep.al


Nuk ka rëndësi nëse jeni person privat apo agjensi, nëse ju doni të shes shtepi golem fafa ju mund ta reklamoni atë për shitje në MerrJep.al. Vendosni një përshkrim të saktë të pronës, sipërfaqen, numrin e dhomave.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione