Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Motorra mbi 50cc në shitje në Tiranë të rinj dhe të përdorur

Adly , 74
Aprillia , 1
Cube , 2
Aeon , 39
Aixam , 15
BMX , 3
Aprilia , 289
Baotian , 10
Yamaha , 3
Barossa , 5
Bashan , 5
Beeline , 4
Benelli , 22
Beta , 8
Bimota , 2
Blata , 2
BMW , 215
Boom , 13
BRP , 3
BSA , 1
Burelli , 6
Cagiva , 8
Can Am , 4
Cectek , 2
CFMOTO , 14
CPI , 6
Daelim , 17
DKW , 5
Ducati , 59
e-max , 7
Explorer , 1
Generic , 3
Gilera , 131
GOES , 1
Honda , 1337
Horex , 3
Husaberg , 1
Husqvarna , 9
Hyosung , 10
Indian , 2
Italjet , 26
Jawa , 24
Jinling , 18
Kawasaki , 327
Keeway , 5
Kingway , 1
KTM , 100
Kymco , 287
Lambretta , 3
Laverda , 2
Lifan , 368
Linhai , 2
Luxxon , 3
Maico , 2
Malaguti , 198
MBK , 17
Megelli , 1
Motobi , 3
Moto Guzzi , 13
MV Agusta , 16
Mz , 7
Norton , 1
Online , 14
Pegasus , 16
Peugeot , 45
PGO , 4
Piaggio , 890
Polaris , 3
Rivero , 1
Sachs , 2
Shineray , 17
Skyteam , 3
SMC , 1
Suzuki , 634
SYM , 69
TGB , 4
TM , 9
Triumph , 48
Ural , 2
Vespa , 177
VICTORY , 5
Wottan , 1
Yamaha , 1464
Zero , 4
Zhongyu , 8
Zündapp , 2

Jeni duke kërkuar për motorra ne shitje 50cc në Tirane? Në platformën MerrJep.al jeni në vendin e duhur. Nuk ka rëndësi nëse po kërkoni një motorr mbi 50cc të ri apo të përdorur këtu do të gjeni atë se çfarë ju po kërkoni.Gjeni të renditura më poshtë një list me motorra ne shitje 50cc në Tirane në listuara ne paltformën e MerrJep.al. Do të gjeni të reklamuar një shumëllojshmëri motorra ne shitje 50cc të firmave më të njohura si: Yamaha, Honda, Suzuki, Ducati, BMW, Harley-Davidson, Kawasaki dhe marka tjera.


Zgjidhni midis kategorive të ndryshme të motorrave në shitje si: Skuter, Kros/Enduro, Sportiv, Motorr me 4 rrota, ATV etj.

Dje 10:06
Linku:
Skuter , Tiranë

Okazion Honda PCX 125cc

2 300 EUR

23 Maj 10:19
Linku:
Dyqani Sportiv , Tiranë

Wottan storm s+ 300

4 800 EUR

Dje 21:53
Linku:
Të tjera , Tiranë

⛔️ KTM Super Adventure 1290 S

20 000 EUR

23 Maj 10:25
Linku:
Dyqani Skuter , Tiranë

��Okazione ��

3 800 EUR

23 Maj 10:25
Linku:
Dyqani Motoçikleta (mbi 50cc) , Tiranë

Touring 400cc 2019

4 300 EUR


Sot 10:08 Dyqani Skuter , Tiranë

Skuter elektrik

260 EUR

Sot 10:04 Skuter , Tiranë

Tmax Dx 2019

10 500 EUR

Sot 10:04 Motoçikleta (mbi 50cc) , Tiranë

Honda Et 150 Hp Viti 2004

1 200 EUR

Sot 09:57 Skuter , Tiranë

Honda Integra

5 700 EUR

Sot 09:20 Kros/Enduro , Tiranë

KTM 2015 SX250F Full Cross

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Sot 09:16 Motoçikleta (mbi 50cc) , Tiranë

GILERA GP850 CC super i vecant

1 EUR

Sot 09:16 Dyqani Sportiv , Tiranë

Auto City - HONDA X-ADV,2018 ����

12 900 EUR

Sot 09:08 Skuter , Tiranë

Yamaha Tmax 500 viti 2007

3 300 EUR

Sot 08:54 Skuter , Tiranë

Yamaha Majesty 250cc

1 200 EUR

Sot 08:47 Skuter , Tiranë

Yamaha xmax 250cc 2010

2 800 EUR

Sot 08:20 Skuter , Tiranë

honda silver wing 125 ABS 2012

2 200 EUR

Viti: 2012
Sot 08:17 Skuter , Tiranë

Kymco People 125 cc. 1500€

1 500 EUR

Sot 01:10 Të tjera , Tiranë

Okazion Dayang 100cc 2018

700 EUR Çmimi me zbritje

Sot 01:04 Motoçikleta (mbi 50cc) , Tiranë

Honda sh 350 viti 2021

6 000 EUR

Sot 00:29 Skuter , Tiranë

Shitet Piaggio Beverly 2007 250cc

1 800 EUR

Dje 22:36 Skuter , Tiranë

2018 Kymco People S 125i ABS

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Dje 22:34 Skuter , Tiranë

Yamaha majesty 250cc viti 2002

900 EUR

Dje 21:53
Linku:
Të tjera , Tiranë

⛔️ KTM Super Adventure 1290 S

20 000 EUR

Dje 21:27 Skuter , Tiranë

HONDA XADV 750

1 EUR

Dje 20:53 Të tjera , Tiranë

YAMAHA 600 XJ6

4 000 EUR

Online
Dje 20:50 Touring , Tiranë

Honda nc700x Adventur 6700 euro 30000 km zvicre

6 700 EUR

Dje 20:50 Touring , Tiranë

Honda Transalp 650

3 500 EUR

Dje 20:47 Kros/Enduro , Tiranë

shitet motorr

1 500 EUR

Dje 20:22 Motoçikleta (mbi 50cc) , Tiranë

XADV 750 2023

18 200 EUR

Dje 20:16 Të tjera , Tiranë

Motor

90 000 LEK

Dje 20:16 Motoçikleta (mbi 50cc) , Tiranë

Yamaha Tricity 125i abs

3 000 EUR

Dje 19:32 Skuter , Tiranë

Yamaha majesty 2006 400cc

2 000 EUR

Dje 19:29 Sportiv , Tiranë

biçiklet��������

180 EUR

Dje 18:58 Sportiv , Tiranë

Speed Triple 1050R 2016

8 700 EUR Çmimi me zbritje

Dje 18:36 Skuter , Tiranë

Motorr Skuter Honda 150cc

530 EUR

Dje 17:58 Skuter , Tiranë

SHITET HONDA SH

1 500 EUR

Dje 17:55 Sportiv , Tiranë

Suzuki GSX-650F

7 500 EUR

Dje 17:55 Skuter , Tiranë

HONDA VULTUS NM4 750 CC Automat���� 12500€

12 500 EUR

Dje 17:36 Kros/Enduro , Tiranë

X ADV 750 Extra

10 000 EUR

Dje 17:02 Të tjera , Tiranë

Shitet Lifan 125cc

950 EUR

Dje 16:46 Sportiv , Tiranë

OKAZION APRILIA RSV4

8 000 EUR

Dje 16:43 Skuter , Tiranë

Yamaha X-MAX 125cc 2015 (ABS) MomoDesign

3 800 EUR

Dje 16:01 Skuter , Tiranë

‼️GILERA NEXUS 250cc 2006

2 600 EUR

Dje 15:43 Skuter , Tiranë

���� SYM GTS 300 I EVO ����

2 499 EUR

Dje 15:43 Skuter , Tiranë

���� KYMCO XCITING 400 I ����

3 999 EUR

Dje 15:43 Skuter , Tiranë

Tmax 2010 Abs Movistar Rossi

5 100 EUR

Dje 15:40 Touring , Tiranë

Ktm 1290 superadventure s

20 999 EUR

Dje 15:40 Sportiv , Tiranë

Shitet SUZUKI GSR600

4 300 EUR

Dje 14:21 Skuter , Tiranë

X MAX 400

6 300 EUR

Dje 14:15 Skuter , Tiranë

Honda forza

2 300 EUR

Dje 14:02 Motoçikleta (mbi 50cc) , Tiranë

honda forza asb 300cc 3014

3 200 EUR

Dje 14:02 Skuter , Tiranë

burgman 400cc 2008

2 500 EUR

Dje 13:43 Skuter , Tiranë

���� KYMCO XCITING 400 I

3 999 EUR

Të lëvizësh me motorr është një ndër format më të mira për të levizur. Mendoni që në këtë mënyrë ju arrini kudo më shpejt dhe shmangni trafikun e rrugëve të Tiranës. Këtu do të keni mundësinë të kërkoni për motorra në shitje 50cc që janë të reklamuara në MerrJep.al


Platforma e reklamimit online - MerrJep.al ofron shumë mundësi zgjedhje për motorra ne shitje 50cc. Zgjidhni modelin dhe markën tuaj të preferuar në mesin e mijërave njoftimeve për motorra të rinj dhe të përdorur.


Shfletoni për markat më të njohura të motorrave në shitje 50cc


Shikoni markat me të ndryshme të motorrave më të mirë ndër to do të gjeni marka si


Honda: një prej prodhuesve më të mëdhenj të motorrave në botë duke filluar që nga viti 1955.


Gjeni motorra ne shitje 50cc ne Tiranë të markës Honda duke bërë një kërkim më fjalen kyce motorr ne shitje 50cc ne Tiranë dhe duke vendosur vitin e prodhimit dhe çmimin që jeni të interesuar të paguani.


Yamaha është një tjetër mark shumë e njohur motorrash të cilen mund ta gjeni në shitje duke bërë thjeshtë një kërkim në faqen e ëebit të MerrJep.al më fjalen kyce motorra ne shitje 50cc.


Vendosni motorra ne shitje 50cc


Tashmë mund të postoni një njoftim falas në platformën e MerrJep.al për motorra në shitje të rinj ose të përdorur në Tirane. Vendsoni njoftimin tuaj dhe prisni për blerësit e interesuar për motorra në shitje 50cc në Tiranë dhe qytete të tjera të Shqiperisë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione