motor | Tiranë | Automjete | Motoçikleta (mbi 50cc)

Yamaha , 84
Honda , 71
Piaggio , 42
Suzuki , 22
Aprilia , 20
Kymco , 14
Kawasaki , 12
Lifan , 12
Vespa , 11
BMW , 8
Malaguti , 8
Jawa , 7
Peugeot , 5
Triumph , 5
SYM , 5
Adly , 5
KTM , 3
Daelim , 3
Gilera , 3
Benelli , 2
MBK , 2
Hyosung , 1
CPI , 1
Mz , 1
TM , 1
Zero , 1
Sachs , 1
Shineray , 1
Jinling , 1
Kingway , 1
Ducati , 1
Luxxon , 1
Italjet , 1
Bashan , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe motor , kategori Motoçikleta (mbi 50cc) , ose vendndodhje Tiranë , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj motor Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 00:45 ,

Shitet choper

3 000 EUR

Viti: 1993
Dje 23:31 ,

HONDA SH 150

1 500 EUR

Viti: 2008
Dje 07:05 ,

motor

1 000 EUR

Viti: 2007
27 Shk 20:24 ,

Shitet Honda JF

110 000 LEK

Viti: 2004
24 Shk 19:47 ,

Honda 550€

550 EUR

Viti: 2011
21 Shk 11:19 ,

Kawasaki ninja

5 900 EUR

Viti: 2019
15 Shk 11:27 ,

MOTO GUZZI Nuovo Falcone 500cc

4 999 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
02 Shk 23:08 ,

motor scuterr

1 800 EUR

Viti: 2000
29 Jan 15:42 ,

Shes motorr

90 000 LEK

Viti: 2013
28 Jan 15:06 ,

MOTOR NE SHITJE

4 000 EUR

Viti: 2011
25 Jan 13:26 ,

Shes motor kymco

500 LEK

Viti: 2008
22 Jan 17:17 ,

Shitet e re

1 300 EUR

Viti: 2020
22 Jan 12:00 ,

Shes motor

90 000 LEK

Viti: 2013
21 Jan 18:04 ,

Honda CafeRacer

3 300 EUR

Viti: 2002
18 Jan 12:38 ,

Motor

105 000 LEK

Viti: 2019
16 Jan 21:10 ,

Shes motor

90 000 LEK

Viti: 2014
07 Jan 05:34 ,

Motor 50

200 EUR

Viti: 2014
03 Jan 02:25 ,

Harley -Davidson

15 000 EUR

Viti: 2006
19 Dhj 22:43 ,

Shes Motor

2 000 EUR

Viti: 1986
05 Dhj 23:29 ,

Motor

24 000 EUR

Viti: 2019
25 Nën 17:28 ,

BMW K1200R

6 500 EUR

Viti: 2009
25 Nën 17:16 ,

BMW k1200r

6 500 EUR

Viti: 2009
23 Nën 14:35 ,

Biciklet elektrike dhe KTM

1 100 EUR

Viti: 2010
16 Nën 08:50 ,

Shes motor

80 000 LEK

Viti: 2015
05 Nën 16:34 ,

Motor - Vespa - Skuter

600 EUR

Viti: 2010
03 Nën 11:24 ,

shes motor piagio

480 EUR

Viti: 2005
02 Nën 12:27 ,

Kerkoj motorr

30 000 LEK

Viti: 2000

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj motor | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione