Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

dayang - Motoçikleta (mbi 50cc) Të gjitha në Tiranë

Honda , 29
Lifan , 19
Aixam , 5
Adly , 4
Ducati , 3
Online , 3
Yamaha , 3
Aeon , 2
Aprilia , 2
Beta , 2
Daelim , 2
DKW , 2
Piaggio , 2
Shineray , 2
Triumph , 2
VICTORY , 2
Baotian , 1
Barossa , 1
Peugeot , 1
Vespa , 1
Aprillia , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe dayang,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj dayang Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 10:00 Sportiv  ·  Honda  ·  CB  ·  Tiranë

Bli papaq me keste ,00 te rinj

1 200 EUR

09 Pri 13:18 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Tiranë

SHES DAYANG 100 CC 2020 ME LETRA TPAGUARA

950 EUR

08 Pri 22:13 Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Tiranë

Shitet Motor Dayang 70cc

700 EUR

29 Mar 19:59 Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Dayang

25 Mar 23:21 Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Tiranë

Dayang 125cc

2 700 EUR

24 Mar 11:55 Sportiv  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Tiranë

Dayang 125 cc

1 400 LEK

23 Mar 22:48 Sportiv  ·  Honda  ·  Innova  ·  Tiranë

SHITET DAYANG OKAZION I 2021

1 LEK

23 Mar 20:07 Skuter  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Dayang 125cc

2 800 EUR

21 Mar 09:38 Auto sallon Sportiv  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Tiranë

Shitet motorr Dazang RS 125 cc

700 LEK

Shitësit të Besuar
20 Mar 22:14 Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Tiranë

Shitet Dayang 2023

17 Mar 13:06 Kros/Enduro  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Tiranë

Shitet Dayang 2023

1 LEK Çmimi me zbritje

12 Mar 17:56 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Tiranë

Shes Dayang

75 000 LEK

26 Shk 22:28 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Tiranë

Dayang

1 200 EUR

15 Shk 16:20 Auto sallon Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Tiranë

Shitet motorr Dazang 125 cc

650 EUR

Shitësit të Besuar
13 Shk 11:03 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Tiranë

DAYANG 100cc

700 EUR

08 Shk 11:16 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Tiranë

Shitet

1 000 EUR

04 Shk 22:19 Sportiv  ·  DKW  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

SHITET DAYANG OKAZION!!!

850 EUR

04 Shk 15:14 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Tiranë

Dayang

600 LEK

28 Jan 17:18 Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Tiranë

Shitet

1 300 EUR

28 Jan 16:09 Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Tiranë

Dayang 110cc

1 300 EUR

18 Jan 15:16 Sportiv  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Tiranë

Dayang

850 LEK

16 Jan 17:49 Skuter  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Dayang 125cc

110 000 LEK

16 Jan 16:53 Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Tiranë

SHITET Dayang

100 000 LEK

12 Jan 22:31 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Tiranë

Papaq

120 000 LEK

11 Jan 15:36 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Tiranë

Dayang 125 rs

900 LEK

27 Nën 20:33 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Tiranë

Dayand50

550 LEK

23 Nën 11:40 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Tiranë

Dayang 100Cc

850 EUR

22 Nën 05:16 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Tiranë

Dayang

1 200 EUR

20 Nën 18:52 Të tjera  ·  VICTORY  ·  Vicrory  ·  Tiranë

Dayang victory

1 000 EUR

31 Tet 14:13 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

DAYANG SPRINTER DAYTONA 125rs-2020

900 EUR

17 Tet 17:27 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Tiranë

Dayang DY-66/125cc

950 EUR

12 Tet 13:47 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Dayang 125cc

150 000 LEK

28 Sht 14:06 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Tiranë

shitet papaq dayang

700 LEK

24 Sht 23:49 Sportiv  ·  Aeon  ·  Cobra  ·  Tiranë

dayang 125 okazion 1100euro i diskutushem

1 100 EUR

22 Sht 19:23 Skuter  ·  Honda  ·  Innova  ·  Tiranë

Dayang

100 LEK

21 Sht 17:54 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Tiranë

Dayang 120 kubik

970 EUR

14 Sht 02:58 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Tiranë

Motorr

550 LEK

14 Sht 02:57 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Tiranë

Dayang

3 300 EUR

13 Sht 21:54 Sportiv  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Tiranë

Shitet dayang

9 000 LEK

13 Sht 06:58 Sportiv  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Tiranë

Dayang

10 000 LEK

12 Sht 03:03 Touring  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Tiranë

Shitet Dayang DY 200

1 EUR

05 Sht 13:27 Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Tiranë

Shitet scuter

140 000 LEK

01 Sht 11:51 Touring  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Tiranë

Dayang Timo!

2 900 EUR

29 Gush 16:46 Touring  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Tiranë

Dayang Timo !

2 900 EUR

24 Gush 19:22 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Tiranë

Shitet motorr Dayang 100cc 2 muaj i perdorur

90 000 LEK

23 Gush 17:30 Touring  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Tiranë

Dayang Timo!

3 000 EUR

16 Gush 14:49 Touring  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Tiranë

Dayang Timo!

3 000 EUR

15 Gush 11:37 Kros/Enduro  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Tiranë

SHITET OSE NDRROHET ME MOTORR ME TE MADH!

3 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj dayang | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione