Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Tiranë | Motoçikleta (mbi 50cc) | Të tjera

Adly , 13
Aprillia , 1
Aeon , 5
Aixam , 2
Aprilia , 13
Yamaha , 1
Barossa , 1
Benelli , 3
Beta , 1
BMW , 8
BRP , 1
Burelli , 2
CFMOTO , 1
CPI , 2
Daelim , 3
DKW , 3
Ducati , 10
e-max , 1
Gilera , 3
Honda , 95
Horex , 2
Hyosung , 3
Jawa , 12
Jinling , 1
Kawasaki , 23
Keeway , 1
Kingway , 1
KTM , 7
Kymco , 9
Lifan , 126
Linhai , 1
Luxxon , 1
Malaguti , 5
MBK , 2
Motobi , 1
MV Agusta , 1
Mz , 1
Online , 2
Pegasus , 8
Peugeot , 7
PGO , 1
Piaggio , 81
Shineray , 2
Suzuki , 47
SYM , 4
Triumph , 4
Vespa , 32
VICTORY , 4
Yamaha , 97

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

07 Gush 21:27 ,

Shitet Jawa 350

1 500 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
07 Gush 21:23 ,

Okazion!!!Vespa 50 Special,Viti 1968!!

1 800 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
07 Gush 19:10 ,

Motorr

600 LEK

Viti: 2012
07 Gush 13:56 ,

Motorr

600 LEK

Viti: 2012
07 Gush 11:05 ,

Vespa Cosa

40 000 LEK

Viti: 1994
07 Gush 09:32 ,

Shitet ose nderrohet vespa cosa

1 800 EUR

Viti: 1985
06 Gush 19:38 ,

Motor

3 000 EUR

Viti: 2013
06 Gush 11:13 ,

Motor

1 200 EUR

Viti: 2002
05 Gush 20:12 ,

Motorr skuter

30 000 LEK

Viti: 2005
03 Gush 21:18 ,

Okazion lifan 110 cc

650 LEK

Viti: 2016
02 Gush 19:43 ,

Dayang

11 111 EUR

Viti: 2021
02 Gush 19:43 ,

Dayang

1 200 LEK

Viti: 2021
01 Gush 13:49 ,

Okazion

1 000 EUR

Viti: 2018
01 Gush 11:22 ,

Shitet

1 500 EUR

Viti: 2021
01 Gush 10:29 ,

Dayang

1 200 LEK

Viti: 2021
31 Korr 22:20 ,

Biciklet ne shitje 24

45 EUR

Viti: 2015
31 Korr 12:29 ,

Shitet Aprilia PEGASO 650

1 200 EUR

Viti: 2007
30 Korr 11:24 ,

Yamaha 250cc

1 500 EUR

Viti: 2004
28 Korr 12:59 ,

Shes Biciklet Bulls

300 EUR

Viti: 2017
28 Korr 08:34 ,

Shitet motorr Lifan 100 cc

900 EUR

Viti: 2021
27 Korr 23:18 ,

Ktm lc4

4 000 EUR

Viti: 2009
27 Korr 19:31 ,

Shitet

650 EUR

Viti: 2010
27 Korr 13:13 ,

Biciklet

Viti: 2020
26 Korr 11:09 ,

MOTORR ELEKTRIKE

850 EUR

Viti: 2020
25 Korr 23:14 ,

Vespa Cosa 125

1 600 EUR

Viti: 1990
25 Korr 13:41 ,

Shitet bicikleta

900 EUR

Viti: 2017
23 Korr 14:39 ,

Shitet

650 EUR

Viti: 2010
21 Korr 22:06 ,

Lifan 110

800 000 LEK

Viti: 2021
21 Korr 21:45 ,

shes motociklete

70 000 LEK

Viti: 2020
21 Korr 14:40 ,

Kosha picerie

1 LEK

Viti: 2021
15 Korr 20:25 ,

Biciklet ne gjendje perfekte

10 000 LEK

Viti: 2015
14 Korr 23:50 ,

Vespa okazion

3 400 EUR

Viti: 2017
12 Korr 16:59 ,

Harley Davidson

6 500 EUR

Viti: 2005
11 Korr 22:08 ,

Dayang RS 125 okazion

70 000 LEK

Viti: 2017
11 Korr 13:19 ,

Shes papaq

80 000 LEK

Viti: 2016
10 Korr 22:23 ,

Pershkrimi

1 300 EUR

Viti: 2020
07 Korr 13:37 ,

Shes 110 cc papaq

700 EUR

Viti: 2016
06 Korr 16:06 ,

Shes papaq 110

800 LEK

Viti: 2016
06 Korr 09:58 ,

vespa 125 xp

1 000 EUR

Viti: 1983
02 Korr 11:17 ,

Motor

1 000 EUR

Viti: 2010

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione