Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Tiranë | Motoçikleta (mbi 50cc) | Sportiv

Adly , 21
Cube , 2
Aeon , 15
Aixam , 11
BMX , 3
Aprilia , 45
Baotian , 2
Barossa , 1
Benelli , 3
Beta , 3
Blata , 1
BMW , 44
Boom , 3
Cagiva , 1
Cectek , 1
CFMOTO , 1
CPI , 2
Daelim , 2
Ducati , 25
e-max , 1
Gilera , 9
GOES , 1
Honda , 256
Hyosung , 2
Italjet , 3
Jawa , 2
Jinling , 3
Kawasaki , 151
KTM , 28
Kymco , 9
Lifan , 121
Luxxon , 1
Maico , 1
Malaguti , 2
MBK , 1
MV Agusta , 13
Mz , 1
Online , 3
Pegasus , 1
Peugeot , 2
Piaggio , 17
Polaris , 2
Shineray , 4
Suzuki , 124
TGB , 1
TM , 4
Triumph , 26
Vespa , 3
VICTORY , 2
Yamaha , 266
Zhongyu , 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 16:09 Sportiv , Tiranë

Shitet biciklete 120 €

120 EUR

Viti: 2020
Dje 13:18 Sportiv , Tiranë

HONDA NC 700 S ABS A2

5 000 EUR

Viti: 2013
Dje 12:14 Dyqani Sportiv , Tiranë

NIPPONIA TREMOR 2022/ 125cc

1 650 EUR

Viti: 2021
Dje 12:14 Dyqani Sportiv , Tiranë

ZONTES 125cc/ ABS 2022

3 600 EUR

Viti: 2021
Dje 09:25 Sportiv , Tiranë

Shes Bmw

Viti: 2008
Dje 09:25 Sportiv , Tiranë

Honda CB500F 2016

5 500 EUR

Viti: 2016
Dje 09:03 Sportiv , Tiranë

Bmw sport c600

5 900 EUR

Viti: 2013
Dje 01:33 Sportiv , Tiranë

Honda cbr

20 EUR

Viti: 2006
Dje 01:09 Sportiv , Tiranë

HONDA X-ADV 750

Viti: 2016
02 Tet 20:20 Sportiv , Tiranë

Honda cbr250r

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
02 Tet 13:17 Sportiv , Tiranë

Bicikleta elektrike

1 EUR

Viti: 2020
01 Tet 21:56 Sportiv , Tiranë

Honda CB 500

1 800 EUR

Viti: 1998
01 Tet 18:23 Sportiv , Tiranë

Kawasaki

2 800 EUR

Viti: 2000
01 Tet 13:48 Sportiv , Tiranë

Lifan

700 LEK

Viti: 2018
30 Sht 22:25 Sportiv , Tiranë

BMW F800R 2012

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
30 Sht 14:15 Sportiv , Tiranë

Shitet kawasaki z1000

1 300 EUR

Viti: 2007
30 Sht 12:27 Sportiv , Tiranë

Yamaha mt 09 sp

11 000 EUR

Viti: 2019
29 Sht 23:04 Sportiv , Tiranë

Suzuki Gsr 600 100 Hp

2 499 EUR

Viti: 2006
29 Sht 15:14 Sportiv , Tiranë

KTM SUPER DUKE 990 R

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
29 Sht 12:58 Sportiv , Tiranë

Motorra per pjes

50 LEK

Viti: 2016
29 Sht 09:43 Sportiv , Tiranë

Shes MATE X 250W Dusty Army

1 400 EUR

Viti: 2017
28 Sht 21:39 Sportiv , Tiranë

biçiklet origjinale italiane

200 EUR

Viti: 2019
28 Sht 21:32 Sportiv , Tiranë

çdo pjes tvetat origjinale shimano

210 LEK

Viti: 2021
28 Sht 10:46 Sportiv , Tiranë

biçiklet italianw

220 LEK

Viti: 2021
26 Sht 18:34 Sportiv , Tiranë

Marmite karboni 80 euro

80 EUR

Viti: 2020
26 Sht 18:31 Sportiv , Tiranë

Erdhen Baterite 12v 9 amp

12 EUR

Viti: 2021
26 Sht 18:31 Sportiv , Tiranë

Marmita sportive

70 EUR

Viti: 2020
26 Sht 18:31 Sportiv , Tiranë

Pasqyra Kawasaki 50 Euro

50 EUR

Viti: 2021
26 Sht 18:31 Sportiv , Tiranë

Fasho-piston,49-72-100cc

40 EUR

Viti: 2021
26 Sht 18:31 Sportiv , Tiranë

Bateri te reja

30 EUR

Viti: 2020
26 Sht 10:39 Sportiv , Tiranë

Kawasaki ninja 300cc

2 800 EUR

Viti: 2014
26 Sht 10:11 Sportiv , Tiranë

Kawasaki

3 000 EUR

Viti: 2000
25 Sht 10:55 Sportiv , Tiranë

Shitet motorr off road 250cc

190 000 LEK

Viti: 2021
24 Sht 21:47 Sportiv , Tiranë

Okazion n

1 900 EUR

Viti: 2003
23 Sht 17:34 Sportiv , Tiranë

Lifan sport 2022

1 300 EUR

Viti: 2021
22 Sht 19:22 Sportiv , Tiranë

Super Okazion!!! Ducati 1199 Panigale S 2016

17 000 EUR

Viti: 2016
22 Sht 09:54 Sportiv , Tiranë

Kawasaki ninja 300cc

2 800 EUR

Viti: 2014
21 Sht 10:52 Sportiv , Tiranë

Honda cb500f

6 400 EUR

Viti: 2018
17 Sht 13:37 Sportiv , Tiranë

Shitet BMW-C650 Sport .

6 500 EUR

Viti: 2014
16 Sht 21:18 Sportiv , Tiranë

Shitet yamaha

9 000 EUR

Viti: 2017
15 Sht 23:19 Sportiv , Tiranë

Shitet X-Max

3 500 EUR

Viti: 2013

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione