Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Seat ibiza - Makina Të gjitha në Vlorë

Seat , 50
Audi , 8
Acura , 3
BMW , 3
Ford , 3
Fiat , 2
MINI , 1
Nissan , 1
Opel , 1
Toyota , 1
Volvo , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Seat ibiza,kategori Makina,ose lokacione Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Seat ibiza Të gjitha | Makina | Vlorë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 07:17 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Vlorë

VOLVO XC60

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:19 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Vlorë

Seat ibiza

1 350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 16:45 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Vlorë

Rav4 2.2 naft 2008 Gjendje Perfekte

6 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:56 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Vlorë

Shitet Range Rover Evoue 2.2 naft automat

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Qer 14:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Vlorë

Mercedes-Benz E-Class E220 CDI Manual

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Qer 11:22 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Vlorë

OKAZION SEAT IBIZA!!!!!!

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Qer 18:09 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Vlorë

Shitet

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Qer 17:45 Makina  ·  Audi  ·  S8  ·  Vlorë

AUDI S8 fabrike 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
09 Qer 17:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLA 45 AMG  ·  Vlorë

‼️Mercedes Benz GLA 45 AMG‼️

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Qer 17:44 Makina  ·  Audi  ·  S8  ·  Vlorë

Audi S8 Plus 4.0 TFSI fabrike

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Qer 04:24 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Vlorë

Seat ibiza

1 620 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Qer 10:17 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Vlorë

Ford Mondeo Full Options

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 01:05 Makina  ·  BMW  ·  730  ·  Vlorë

BMW 730D - 2006

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Maj 15:46 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Vlorë

2017 Range Rover Evoque

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
18 Maj 03:09 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Vlorë

Opel Corsa 1.2

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Pri 08:57 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Vlorë

Seat 1.4 Benzin Automat

4 000 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Pri 23:57 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Vlorë

Shitet seat ibiza

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Pri 23:13 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Vlorë

Shitet Seat Ibiza

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Pri 16:14 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Vlorë

Seat Ibiza 1.6 Disel 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
07 Pri 20:55 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Vlorë

Shitet seat ibiza

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Mar 09:49 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Vlorë

Makina me qira 0683027746

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Mar 00:22 Makina  ·  Fiat  ·  Punto Evo  ·  Vlorë

PUNTO EVO 1.3 Multijet 2011. ***VETEM WHATSAPP***

4 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 12:23 Makina  ·  MINI  ·  Countryman  ·  Vlorë

Mini Cooper Countryman automat

9 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 17:02 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Vlorë

(OKAZION) shitet Range Rover Sport 3.0 diesel 2011

13 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Shk 15:23 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Vlorë

Okazion

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Jan 17:17 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Vlorë

okazion seat ibiza 2008

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Jan 13:54 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Vlorë

Seat ibiza

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Jan 11:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GL 320  ·  Vlorë

Gl320 Blutec super okazion!!!!

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Jan 18:05 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Vlorë

0693142263

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Jan 15:03 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Vlorë

Seat Ibiza

120 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Tet 21:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 320  ·  Vlorë

Mercedez benz

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Tet 20:55 Makina  ·  Ford  ·  Ranger  ·  Vlorë

Ford Ranger

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Tet 20:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Vlorë

Look Evo

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Tet 20:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Vlorë

Shiten fuoristrada BMW X5 dhe MERCEDES BENZ ML

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Tet 05:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GL 320  ·  Vlorë

Gl320 Blutec super okazion!!!!

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Tet 14:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GL 320  ·  Vlorë

Gl320 Blutec super okazion vetem per 1 jav!!

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Tet 18:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GL 320  ·  Vlorë

Gl320 Blutec super okazion!!!!

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Sht 12:23 Makina  ·  Acura  ·  MDX  ·  Vlorë

Rolot fast food

3 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
29 Sht 12:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Vlorë

Mercedes benz E 250

1 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 10:51 Makina  ·  Acura  ·  RL  ·  Vlorë

Rolot fast food

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Sht 10:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Vlorë

Mercedes benz E 250

1 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Sht 18:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Vlorë

Shitet okazioonn

1 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 16:11 Makina  ·  Acura  ·  MDX  ·  Vlorë

Rolot

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Sht 11:15 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Vlorë

✅Volkswagen golf plus ✅2005 ✅1.6 benzin ✅Manual 6 marsha +

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 11:11 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Vlorë

Makina me Qera Vlore

30 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
02 Sht 17:28 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Vlorë

Seat ibiza sc cupra

15 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Maj 22:47 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Vlorë

Shitet Mitsubishi L200 Nafte 2011

14 000 EUR

20 Pri 13:46 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Vlorë

shitet per arsye emigrimi

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Pri 11:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Vlorë

PAISJE PROFESIONALE INDUSTRIALE RESTORANTE MARKETE etj

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Seat ibiza | Të gjitha | Makina | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione