Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

xhama te zinje - Makina Të gjitha në Shqipëria

Audi , 269
Ford , 174
BMW , 168
Toyota , 81
Land Rover , 63
Opel , 60
Mitsubishi , 34
Fiat , 31
Hyundai , 28
Porsche , 27
Nissan , 24
Jeep , 22
Volvo , 20
Seat , 17
Citroën , 17
Peugeot , 17
Renault , 14
Lancia , 10
Mazda , 9
Suzuki , 9
Kia , 9
Jaguar , 9
Chrysler , 7
Škoda , 7
MINI , 6
Ssangyong , 6
Subaru , 6
Chevrolet , 6
Dacia , 4
Honda , 4
Smart , 3
Zastava , 1
Rover , 1
Lincoln , 1
Saab , 1
Lexus , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe xhama te zinje,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj xhama te zinje Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 09:20
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

Mercedes C Klas

7 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Pri 15:09
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  Allroad  ·  Tiranë

��Audi A6 allroad 2004 2.5 tdi Automat

3 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:39
Linku:
Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Durrës

KUJDES... OKAZION...

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:29
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2011 Mercedes Benz E350 Diesel PANORAMIC ⁣

11 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:05
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi 2018 okazion 20.990euro

20 990 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar

Sot 12:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

E class 350 Blutec 2012

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Shitet C Class c220 2002

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:06 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Tiranë

Citroen C3 1.4 Nafte Kondicioner Automat -04

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:05
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi 2018 okazion 20.990euro

20 990 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:40 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Tiranë

Mitsubishi Outlander 2012 Automat 2.2 Nafte, Zvicra, 7 vende

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:38 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

❌VETEM SOT 4000 € ❌

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:29
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2011 Mercedes Benz E350 Diesel PANORAMIC ⁣

11 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:16 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 2.0 Naft Automat 2010 Gjermanie Fulle Rlain

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:16 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 1.6 Naft Manuale Viti 2009 Gjermanie

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:11 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Durrës

Nissan Qashqai 2.0 Naft Automat 2012 Panoram Full

9 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:11 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Durrës

Tiguan 2.0 Naft Automat 4x4 2009 panormaike Fulle

9 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:06 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

Caddy 1.9 Naft Manuale 2008 Family Gjermanie

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

Shitet B Class automatik i 2006, 200 naftë

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:40 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Kavajë

AUDI A4 ALLROAD 3.0TDI

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:19 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

VOLKSWAGEN TIGUAN OKAZION

23 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:19 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Fier

SHITET VW TIGUAN

23 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:19 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Lushnjë

OKAZION VW TIGUAN

23 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:18 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Vlorë

Audi A8 2013 Matrix

16 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:13 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Volkswagen Golf 7 1.8 Gaz Benzin

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 09:53 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

SHITET/NDRROHET BMW 320i KABRIOLET

10 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:20
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

Mercedes C Klas

7 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:09 Makina  ·  Lancia  ·  MUSA  ·  Tiranë

LANCIA MUSA 1.3 JTD AUTOMAT 2011

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:09 Makina  ·  Mazda  ·  Mazda5  ·  Tiranë

MAZDA 5 2.0 6+1 VENDE 2010 ����

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:06 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

VOLVO XC60 2.4 D5 R DESING 2013����

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:06 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

TOURAN 2.0 AUTOMAT 2013

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:03 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Fier

Mercedes Benz E250 Viti 2014

18 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:56 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Fier

Shitet Ford Focus

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:56 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 420  ·  Fier

BENZ 124 E 500 V8 FABRIKE

18 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:39
Linku:
Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Durrës

KUJDES... OKAZION...

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:30 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Tiranë

VOLVO S80 D5 AUTOMAT NAFTE 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:10 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Lushnjë

VW Caddy 1.9 Nafte Manual 4+1

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Lushnjë

Mercedes Benz C Klas 220 Automat

5 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:08 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Lushnjë

VW Caddy 1.6 Nfate 4+1 vende

8 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:08 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Lushnjë

VW Caddy Maxi 1.6Nafte 4+1 Manual

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 06:54 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Durrës

Passat CC 2.0 2013 full options super gjendje

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 250  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ B-CLASS AUTOMAT, VITI 2014

11 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 00:11 Makina  ·  Kia  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

OKAZION, KIA NIRO HIBRIDE!!!!! 0696220041

14 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:05 Makina  ·  Jeep  ·  Patriot  ·  Tiranë

Jeep Patriot benzine/gas

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Fier

Mercedes-benz E 350 naft..2012..super gjendje

13 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:26 Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Tiranë

Hyundai sonata 2015 100% Vetem Gaz Full Options

10 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:47 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Tiranë

Range Rover Sport������������ 3.0 2012

14 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:21 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Vlorë

Audi a4 2.0 Nafte Automat me dogane Viti 2010..

6 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:04 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

Bmw 3-series

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:40 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

Caddy Life 1.4 Gaz - Benxin

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:39 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Porsche Cayenne 3.0 Diesel OKAZION ������������

19 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 19:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Durrës

Shitet Mercedes-Benz C class

7 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:39 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Berat

Shitet Mitsubishi Outlander Hibride plugin në super gjëndje

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:04 Makina  ·  Citroën  ·  Xsara Picasso  ·  Tiranë

Shitet Xsara Picasso

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:34 Makina  ·  Jaguar  ·  S-Type  ·  Fier

Jaguar S-Type 3.0l

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 17:11 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkodër

AUDI A4 1.9 SHITET OSE NDERROHET

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj xhama te zinje | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione