Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

porshe - Makina Të gjitha në Shqipëria

Porsche , 54
Audi , 12
BMW , 7
Škoda , 7
Ford , 2
Seat , 2
Citroën , 1
Fiat , 1
Opel , 1
Smart , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe porshe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj porshe Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:26
Linku:
Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Porche Cayenne

18 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar

Dje 19:26
Linku:
Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Porche Cayenne

18 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
18 Pri 19:00 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Okazion porshe cayenne

22 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Mar 18:02 Makina  ·  Porsche  ·  Panamera  ·  Tiranë

Shitet Porshe Panamera

17 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Shk 22:43 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Vlorë

shitet

6 500 EUR

21 Jan 22:11 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Porsche Cayenne(Okazion)

01 Jan 17:50 Makina  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Durrës

shitet per arsyje emigrimi

6 200 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Dhj 10:47 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Durrës

A3 1.6 NAFTE

12 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Dhj 10:19 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Shitet Passat R-Line 2017 0682016641

24 000 EUR

25 Nën 14:31 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

VOLKSWAGEN PASSAT B8 R-Line 2017 FULL OPTION

24 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
03 Nën 16:54 Makina  ·  Porsche  ·  Panamera  ·  Tiranë

Shitet

21 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Tet 01:00 Makina  ·  Porsche  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Shitet

22 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Tet 18:45 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Gjirokastër

Porshe okazion per pak dit

17 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Gush 00:22 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Lezhë

Nderrohet me makine Angleze automat

6 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Korr 21:29 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Kukës

Porshe 4.5 turbo

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Korr 16:05 Makina  ·  BMW  ·  730  ·  Lushnjë

bmw 730d 2007

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Korr 22:15 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Vlorë

Porshe cayenne 2011 cilindrata 3000

30 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Qer 14:58 Makina  ·  BMW  ·  730  ·  Lushnjë

Bmw 730D 2007

4 999 EUR

01 Pri 20:25 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Krujë

Porsche Caynne

18 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Shk 00:44 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Durrës

BMW X5 35d 2013 x-drive

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 00:59 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Porshe cayenne

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Dhj 18:31 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Porshe

37 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Dhj 19:36 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

Volkswagen Touran 2012 ����

8 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Tet 17:14 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Audi q5

35 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Tet 23:59 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart 2016

8 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
22 Gush 22:36 Makina  ·  Porsche  ·  Carrera GT  ·  Korçë

Porshe gts

9 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Qer 21:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  AMG GT  ·  Vlorë

ARI VARSE CELSASH shitur

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Maj 11:37 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Fier

Porshe cayenne

28 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Pri 17:36 Makina  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Elbasan

FIAT BRAVO 1.4 B/GAZ FABRIKE 2009 SUPER GJENDJE

2 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 18:37 Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Elbasan

CITROEN C4 AUTOMAT 1.6 NAFT SUPER OKAZION 3000€

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 22:28 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Porshe cayenne

20 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Shk 10:05 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Gjirokastër

PORSHE CAYENNE TURBO

14 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Jan 02:33 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Porshe cayenne

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 22:12 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Vlorë

Porshe cayenne ne gjendje shume te mire

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Jan 15:37 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Kavajë

OKAZION. 5600euro CAYENNE S 4.5 V8 benzin/gaz

5 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Dhj 13:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

U shit flm merrjep

15 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Dhj 12:11 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Porshe

10 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Dhj 17:59 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Makina me qera duke filluar me 10 euro dita

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Dhj 14:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

Mercedes benz E Class

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Dhj 23:53 Makina  ·  Seat  ·  Toledo  ·  Tiranë

Seat toledo

6 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Nën 19:17 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Porshe

10 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Nën 06:30 Makina  ·  Porsche  ·  Panamera  ·  Elbasan

porshe panamera

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Nën 11:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Tiranë

MERCEDES E200 CDI NE GJENDJE SHUM TE MIR

6 390 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Tet 10:52 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Shitet porche cayene 4.8 benzin-gaz super gjendje

14 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Tet 12:54 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Shitet Porche Cayene

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Sht 13:43 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Tiranë

PORSHE 4.5 BEZIN GAZ 2800€ SOT OSMANI

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Sht 15:26 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Fier

Okazion Porshe Gts fabrike Model Amerike

15 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Sht 05:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Mercedes Benz C300 benzin 2011 4Matic AMG

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Korr 13:43 Makina  ·  Porsche  ·  Panamera  ·  Shkodër

Shitet porshe panamera Turbo

599 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Qer 17:55 Makina  ·  Škoda  ·  Rapid  ·  Tiranë

Skoda Rapid

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Qer 16:25 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Durrës

Porshe cayenne

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj porshe | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione