Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

pa letra benz | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Mercedes-Benz , 1036
Audi , 7
BMW , 5
Toyota , 4
Chrysler , 2
Škoda , 2
Fiat , 2
Jaguar , 2
Peugeot , 2
Honda , 2
Jeep , 2
Bentley , 2
Nissan , 1
Opel , 1
BAIC , 1
Hyundai , 1
Ssangyong , 1
Dodge , 1
Smart , 1
Ford , 1
Renault , 1
Aixam , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe pa letra benz,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj pa letra benz Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:23 Makina , Gramsh

Mercedes- Benz R CLASS

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:13 Makina , Tiranë

Mercedez benz E350 w212 super gjendje!

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:42 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!!C 300 4MATIC AMG LINE BENZIN+GAZ VITI 09

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:42 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!!S CLASS 350 CDI VITI FUNDI 2010”FULL OPSION”

13 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:26 Makina , Fier

AUTO-KLIDA GLE 350 d 4 MATIK///AMG PREMIUM PACKET

35 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:16 Dyqani Makina , Berat

fiat panda 4x4 benzin+gaz

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 10:16 Makina , Fier

����Mercedes c class ����Zvicra����

11 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:14 Makina , Fier

Shitet mercedes benz model e 350 me motorr 300 naft

10 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:14 Makina , Shkodër

Mercedes Benz ML 3.0 Bluetec AMG Line - 2010

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:14 Makina , Shkodër

Mercedes-Benz ML 350 Bluetec - 2011

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:59 Makina , Durrës

Shitet ose nderrohet Bmw 730d

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:54 Makina , Tiranë

JEEP 3.0 NAFT 2015 FULL OPSION

21 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:54 Makina , Tiranë

E 350 NAFT 2014 FULL OPSION AMG LINE ��OKAZION��

18 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:54 Makina , Durrës

JAGUAR XF 3.0 NAFT 2014 FULL OPSION

14 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:54 Makina , Fier

E 350 NAFT 2011 FULL OPSION AMG LOOK

11 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:48 Makina , Fier

AUDI S5 FABRIKE 3.0 BENZIN 2012 FULL OPSION

18 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:45 Makina , Fier

CLS 350 NAFT 2013 FULL OPSION AMG LOOK

17 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:45 Makina , Tiranë

ML 350 4matic 2015 BLUETEC FULL OPSION

21 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:01 Makina , Tiranë

Toyota Land Cruiser Hardtop pa letra

3 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:56 Makina , Durrës

Audi A8 3.0 Benzine Me letra per 1 vite

17 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:42 Makina , Kukës

Benz

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:23 Makina , Tiranë

Mercedes Ml 320

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:23 Makina , Tiranë

Mercedes c

9 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:23 Makina , Tiranë

Mercedes Evo 320 sport paket

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:45 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!!MERCEDES-BENZ VITO 220 CDI VITI 2012 “AUTOMAT”

11 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 13:47 Makina , Tiranë

Okazion!!!C Coupe 2018

29 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 13:43 Makina , Tiranë

CLS 320/ 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:38 Makina , Shkodër

Mercedes Benz R 320CDI ����

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:19 Makina , Tiranë

Mercedes Benz R Clas 5+1 Vende Kambio Automatike Perfekt

7 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 10:54 Makina , Krujë

Range Rover Sport 4.4 SDV8 ���� Me targa Zvicre

29 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 09:38 Makina , Tiranë

SUPER GJENDJE BENZ C 220 AKULL

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 09:24 Dyqani Makina , Kavajë

MERCEDES-BENZ E 220 AVANGARDE VITI 2016 FULL

27 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 00:45 Makina , Fier

Mercedes Benz C220 Cdi Motorr Evo

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 23:14 Makina , Durrës

Okazion!! Evo

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Nën 12:26 Makina , Shkodër

shitet benz fugon 308 pa letra fare

2 000 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Nën 12:16 Makina , Durrës

Mercedes-Benz GL-Class 4MATIC

31 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Nën 00:19 Makina , Tiranë

mercedes benz R350 blutec 4matic okazion

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 20:26 Makina , Fier

C 220 NAFT 2008 SUPER GJENDJE

8 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Nën 17:47 Makina , Tiranë

Shitet Mercedez-Benz

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 06:25 Makina , Shkodër

Shitet Mercedes Benz ML 350

18 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Nën 06:25 Makina , Fier

C 300 BENZIN+GAZ 2010 SUPER GJENDJE

8 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 23:02 Makina , Durrës

C 320 NAFT 2009 SUPER GJENDJE

7 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 20:45 Makina , Tiranë

Cls 320

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 19:47 Makina , Korçë

benz

2 050 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Nën 18:18 Makina , Krujë

Cls 320 cdi viti 2007 letra te sapo paguara super gjendje

6 750 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 17:59 Makina , Tiranë

SHITET E350 4 Matic

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Nën 11:40 Makina , Tiranë

Shitet A class 200!

16 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Nën 21:04 Makina , Korçë

Mercedes-Benz E-Class Evo

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Nën 14:44 Makina , Tiranë

Smart 700 kabiolet

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj pa letra benz | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione