Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

mercedes benz c220cdi - Makina Të gjitha në Shqipëria

Audi , 42
Ford , 24
Toyota , 18
BMW , 9
Citroën , 5
Volvo , 5
Opel , 4
Smart , 4
Mazda , 3
Fiat , 2
Honda , 2
Lancia , 2
Nissan , 2
Porsche , 2
Seat , 2
Škoda , 2
Chevrolet , 1
Chrysler , 1
Hummer , 1
Hyundai , 1
Isuzu , 1
Renault , 1
BAIC , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe mercedes benz c220cdi,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj mercedes benz c220cdi Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:50
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

Toyota Yaris

9 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 11:10
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Kavajë

MERCEDES C220 NAFT AUTOMAT

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

Sot 16:57 Makina  ·  Mazda  ·  5  ·  Tiranë

MAZDA 5 SUPER GJENDJE 2.0 BENZINE

8 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:57 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

VOLKSWAGEN JETTA 2.0 TDI 2014 PERFEKTE

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:57 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

FORD KUGA 2.0 BENZINE 2014

10 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ C 300 2012

10 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:28 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

Touran 2008 super super full okazion

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedes Benz C220CDI Nafte Manuale Esprite Me Letra

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedes Benz C220CDI Manuale 2001 Dokumenta Te Paguara

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:33 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Durrës

����Ford C max 1.6 naft 2009����

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:31 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

����Caddy Maxi 2008����

6 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:09 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Verso-S  ·  Durrës

Toyota Verso

5 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:50 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

Toyota Yaris

9 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:06 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 6 2.0 nafte

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 12:48 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Korçë

Shitet AUDI A6 2.0 TDI AUTOMAT 2013 ✅

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 11:10
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Kavajë

MERCEDES C220 NAFT AUTOMAT

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
15 Qer 14:22 Makina  ·  Lancia  ·  MUSA  ·  Tiranë

��shitet/nderrohet 1.6 diesel��

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Qer 11:21 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Tiranë

Range Rover Sport 3.0 ( 306 Kuaj ) HSE DYNAMIC

25 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
15 Qer 11:21 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  V 250  ·  Tiranë

Mercedes Benz V 250 Luxury ⚜️ Exclusive Avantgarde

45 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
15 Qer 11:21 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  280  ·  Krujë

Mercedes Benz E 280 4 MATIC Benzin/Gaz ����

8 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
15 Qer 08:06 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Berat

Audi A6 3.0 tdi automat viti 2013

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
15 Qer 08:05 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Berat

Audi A4 2.0 tdi viti 2013

10 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
15 Qer 08:05 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Berat

Audi A6 3.0 viti 2013

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
15 Qer 07:50 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Berat

Audi A6 3.0 tdi viti 2013

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
15 Qer 07:50 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Berat

Audi A4 2.0 tdi viti 2014

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
14 Qer 21:19 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Durrës

E class evo

6 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
14 Qer 00:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Tiranë

Mercedes benz c204 350 benzine

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Qer 18:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Fier

OKAZION Shitet Mercedes-Benz E-Class 350Bluetec

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 11:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

C220 Avantgard

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Qer 16:36 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Krujë

Audi A3 2014 2.0 Nafte S-Line Optik RS3 ✨

11 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
07 Qer 18:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Devoll

Mercedes-Benz C220 w204

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 11:18 Makina  ·  Ford  ·  Courier  ·  Durrës

“”OKAZION “” 2019 FORD COURIER 1.5nafte 2019 super gjendje

15 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Qer 21:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

Mercedes benz c300 2013

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Qer 21:13 Makina  ·  Lancia  ·  MUSA  ·  Tiranë

1.6 nafte 2010 shitet nderrohet okazion

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Qer 19:44 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi A4 Quattro ( 4x4 ) 2.0 TDi 2013

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
05 Qer 13:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Krujë

MERCEDES BENZ c 220cdi bluefficiency

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 11:16 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

Ford Kuga Titanium 2013

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Qer 10:48 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

AUDI A6 2.4 BENZIN/GAZ

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Qer 09:44 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Durrës

VW SHARAN 1.8T AUTOMAT 2006

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 09:52 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Ford Focus 1.6 nafte viti 2009 sapo targuar

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Maj 09:33 Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Krujë

Shitet Volvo s80 2.5 Turbo Benzine-Gaz���� Automat

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 18:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Fier

Mercedes Benz c220cdi

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 12:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 500  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ E550 4MATIC 600HP

24 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Maj 17:01 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Krujë

fiat punto

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 15:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Durrës

Benzin Gaz Benz C180

8 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Maj 20:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Durrës

C class 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 19:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Tiranë

OKAZION CLS W219 AMG Line

9 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Maj 17:39 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi A6 , Viti 2014 , cmimi 13500

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Maj 00:16 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

ford automat

5 500 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 07:39 Makina  ·  BMW  ·  730  ·  Lushnjë

bmw 730d 2007

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
27 Pri 19:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Durrës

Shitet W204 C220CDI

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Pri 19:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

❗️Shitet w204 c220CDI ❗️

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj mercedes benz c220cdi | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione