Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

e clas okazion - Makina Të gjitha në Shqipëria

Audi , 11
Ford , 4
Opel , 3
Mazda , 2
Toyota , 2
Smart , 2
Chrysler , 1
MINI , 1
Lotus , 1
Hummer , 1
Citroën , 1
Volvo , 1
Lancia , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe e clas okazion,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj e clas okazion Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 20:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Fier

Okazion Mercedes-Benz c300

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:00 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

Touran 2008 super super full okazion

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Fier

‼️ML 350 GRAND EDITION FULL ‼️

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 55 AMG  ·  Fier

‼️E550 FULL PANORAMIC AMG LINE ‼️

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Krujë

Okazion B clas 200 nafte automatike full panorame viti 2013

9 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 06:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

Mercedes Benz C300

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Tiranë

Mercedes benz c204 350 benzine

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Durrës

A-clas AUTOMAT

2 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 23:06 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

OKAZION!! Shitet/ndrohet! 2.2 sd4, 190 CV

15 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 20:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

E clas 350 4matik

13 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Qer 19:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

W 210 E clas 2.2 cdi

3 199 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
11 Qer 13:19 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Audi Q5

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Qer 18:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Fier

OKAZION Shitet Mercedes-Benz E-Class 350Bluetec

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 21:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Lushnjë

shitet e clas 2.2 2015 okazion

14 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Qer 21:13 Makina  ·  Lancia  ·  MUSA  ·  Tiranë

1.6 nafte 2010 shitet nderrohet okazion

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Qer 18:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Vlorë

Okazion c class full 2012

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Qer 16:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Durrës

okazion mercedes benz

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Qer 11:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

E clas

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Qer 13:27 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Shitet Audi A6 3.0Tdi quattro 10800€

10 500 EUR

03 Qer 23:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

Okazion shitet c clas ne ghendje te mire

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Qer 09:52 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Ford Focus 1.6 nafte viti 2009 sapo targuar

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Maj 21:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Gjirokastër

C class 220 tdi ardhur nga italia

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Maj 18:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

OKAZION!!!

17 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Maj 19:48 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

TOYOTA YARIS AUTOMAT

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Maj 07:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Durrës

Okazion

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Maj 23:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Sarandë

c class 200cdi

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Maj 16:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 240  ·  Tiranë

C clas 240 v6 4matic b.g gazi sapovendosur 2007 letra 1 vit

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Maj 21:37 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

Okazion Mercedes E clas 220 naft luk E 63 2014

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
18 Maj 21:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Shitet !!Okazion!! Mercedez benz C clas

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Maj 21:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Lushnjë

e clas 2015 2.2

15 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Maj 08:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

Shitet OKAZION

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Maj 16:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Durrës

Cmimi okazion

14 700 LEK

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 15:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Durrës

B clas 180

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Pri 11:22 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Durrës

OKAZION Range rover���� look 2020

30 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Pri 11:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

Shitet a class okazion

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Pri 22:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

Mercedes C300 4-matik b/g 2012

11 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Pri 15:57 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

OKAZION! Pasat automat 2006 motorr 2.0 nafte FULL OPTION

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 08:23 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Durrës

audi A8 2012 full

12 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 12:49 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi A6 avant OKAZION

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Pri 09:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

Shitet Mercedes Benz E Clas 350 CDI Okazion

10 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 16:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Durrës

Okazion c clas

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Pri 19:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Durrës

B clas automat 1:8 naft super gjendje okazion

3 699 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Pri 23:47 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Elbasan

Shitet Audi Q7 3.0 TDI okazion

17 000 EUR

09 Pri 05:18 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

Okazion Passat CC 2.0 TDI 2012

7 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Pri 10:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Tiranë

E clas 250 full opsion okazion

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Pri 13:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

Okazion

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Pri 17:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

c clas 300 full

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Pri 16:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Shkodër

Okazion B clas 180 manual

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Pri 05:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Berat

Shitet okazion

2 500 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Pri 05:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Berat

Shitet okazion

2 500 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj e clas okazion | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione