Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetur - Makina Të gjitha në Shqipëria

Ford , 44
Opel , 25
Audi , 24
Fiat , 18
Toyota , 18
Renault , 17
BMW , 16
Peugeot , 8
Chevrolet , 7
Citroën , 7
Honda , 5
Seat , 5
Hyundai , 4
Kia , 4
Mazda , 4
Porsche , 4
Škoda , 4
Volvo , 4
Dodge , 3
Jaguar , 3
Nissan , 3
Daewoo , 2
Jeep , 2
Lancia , 2
Acura , 1
Alpina , 1
Cadillac , 1
Pontiac , 1
Smart , 1
Suzuki , 1
UAZ , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Vetur,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Vetur Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 07:33 Makina  ·  Ford  ·  Galaxy  ·  Fier

shitet Ford galaxy ose ndrrohet me vetur mete vogel

2 970 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Online
22 Pri 15:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  230  ·  Fier

Shitet Vetur Mecedes - Benz,Viti 2006, Karburanti benzin-gaz

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Pri 22:02 Makina  ·  Dodge  ·  Grand Caravan  ·  Tiranë

���� OKAZION Dodge Caravan 2500 € ����

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Pri 22:24 Makina  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Tiranë

SKODA OCTAVIA

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 08:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Tiranë

Vetur

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Pri 15:53 Makina  ·  Toyota  ·  Land Crusier  ·  Tiranë

Toyota Landcruiser i blinduar

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Pri 08:22 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Kukës

Ford C-Max

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Pri 20:57 Makina  ·  Jaguar  ·  XE  ·  Tiranë

Jaguar XE

13 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
13 Pri 19:53 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Vetur

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Mar 18:35 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

X5 ne shitje

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 23:35 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

Disqe toyota R16 4+1

550 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
13 Shk 10:59 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf plus 1.9 tdi pa dogan

25 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Jan 14:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Elbasan

Vetur

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Jan 23:02 Makina  ·  Jaguar  ·  XE  ·  Tiranë

Auto vetur ne shitje

16 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Jan 18:09 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Fier

Vetur

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Jan 16:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Elbasan

Vetur

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Jan 07:53 Makina  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Tiranë

Fiat ducato

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Jan 15:16 Makina  ·  Škoda  ·  Roomster  ·  Tiranë

vetur

4 300 LEK

12 Jan 22:17 Makina  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Tiranë

Chervolet Captiva

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Jan 19:06 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Berat

Shitet golf 7 GTD 2013

13 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Jan 15:02 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Fier

Vetur

8 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Jan 16:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Shitet Sprinte 5+1 vende Me Dogane Viti 2014

13 500 EUR

08 Tet 18:22 Makina  ·  Tiranë

Blejme makina pa defekte me letra OKAZION

09 Sht 14:48 Makina  ·  Dodge  ·  Journey  ·  Tiranë

Dodge jounery 2015 3.0B 283hp��

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Sht 09:17 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

Shes Toyota Yaris ( E sapo ardhur nga Gjermania)

3 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Sht 19:04 Makina  ·  Peugeot  ·  5008  ·  Tiranë

Peugeot 5008 – 1.6 e-HDI AUTOMATIK 2015

10 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Gush 22:29 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Kukës

Audi a4 1.9 tdi Automatik 2004

3 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Gush 19:04 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Shkodër

Range Rover

4 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Gush 17:40 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Has

Golf V 1.4 Benzin

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Korr 20:33 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Kukës

Shes Audi A6 3.0Tdi quattro 2008

8 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
31 Korr 13:44 Makina  ·  Peugeot  ·  807  ·  Kukës

Peugeot 807 HDi FAP

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Korr 09:30 Makina  ·  Peugeot  ·  Expert  ·  Elbasan

makina shitet per arsyje mosperdorimi

Viti: 1997
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Korr 18:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLC 250  ·  Tiranë

SHITET GLC 250 D 4 MATIC OKAZION!!!!!!!!!!!

28 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 21:22 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Kukës

Touran Cross

5 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 08:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

BENZ EVO 220 E CLASS

6 500 EUR

23 Qer 20:41 Makina  ·  Fiat  ·  Croma  ·  Tiranë

Shitet ose nderrohet me automat

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Qer 08:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 170  ·  Tiranë

BËKLAS B&G ATOMT VITI 2007 GJENDJE EMIR

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Qer 06:59 Makina  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Durrës

Shes vetur skoda fabia

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Qer 02:16 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

Bmw 320d

12 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 13:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 350  ·  Tiranë

GLE 350

33 500 EUR Çmimi me zbritje

09 Maj 16:41 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Kukës

Shitet Audi a4 1.9 naft ne gjendje shum te mire

3 150 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Maj 16:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Vlorë

Mercedez benz a class

1 900 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Pri 08:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Vlorë

AUTO_XHONI22

25 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
27 Pri 08:55 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Durrës

Okazjon

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 09:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Fier

Vetur

16 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 08:41 Makina  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Fier

Opel

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 19:30 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Fier

Shitet vetur

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Mar 19:54 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Fier

Vetur ne shitje.

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Mar 21:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Mercedes Benz Sprinter 513 Karrotrec

15 900 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Vetur | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione