Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kerkoj w203 - Makina Të gjitha në Shqipëria

Audi , 115
BMW , 40
Land Rover , 39
Ford , 36
Toyota , 12
Nissan , 11
Porsche , 11
Fiat , 10
Opel , 9
Hyundai , 7
Volvo , 7
Citroën , 5
Peugeot , 5
Smart , 5
Jeep , 5
MINI , 4
Seat , 4
Hummer , 4
Kia , 3
Škoda , 2
Acura , 2
Lancia , 2
Chevrolet , 2
Isuzu , 1
Mazda , 1
Chrysler , 1
Dacia , 1
Suzuki , 1
Maserati , 1
Cadillac , 1
Ssangyong , 1
Lincoln , 1
Dodge , 1
Aixam , 1
Subaru , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kerkoj w203,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kerkoj w203 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 17:06
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Kukës

VW Caddy maxi 2.0 viti 2016 e sapoardhur me dogane

15 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:50
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  500  ·  Tiranë

Okazion Fiat 500 1.2 Benzin 2010

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 21:56
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Tiranë

����Mercedes E280 Benzine EVO Automat����

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:04
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  RS3  ·  Tiranë

SHITET AUDI RS3 2020

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 18:00
Linku:
Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Elbasan

X5 2013 3.0

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 17:16 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Kavajë

Jetta 2013 , Automat , 2.5 Benzine 7000€ i diskutueshem

7 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 17:16 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Kavajë

Nissan Qashqai 2010 , 5999€ i diskutueshem mundsi ndrimi

5 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 17:16 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Kavajë

Audi Q7 , 2014 , 3.0 Nafte , 16.500€ i diskutueshem

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 17:15 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kavajë

Golf 7.5 Look Gti Full Optional 11.000€ i diskutueshem

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 17:06
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Kukës

VW Caddy maxi 2.0 viti 2016 e sapoardhur me dogane

15 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

E CLASS 220 NAFT (EVO)AUTOMATIKE 227.000 KM��������

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:52 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Durrës

MITSUBISHI L200 2.5 NAFT VITI:2012 SAPOARDHUR��������

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

E 220 NAFT AUTOMATIKE VITI:2005 ��������

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:27 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

���� 2015 - Audi A6 2.0 TDI S-line (235HP)����

21 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:21 Makina  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Tiranë

Okazion Fiat 1.9 nafte super gjendje

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:01 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi A6 QUATTRO

10 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedes Benz W203 C220 CDI

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:33 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 5 ����

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 15:33 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

RANGE ROVER EVOQUE DYNAMIC 2.2 SD4 FULL OPTION!

16 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 15:33 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ E220 CDI AMG - LINE

16 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 15:12 Auto sallon Makina  ·  Citroën  ·  C-Crosser  ·  Tiranë

Citroen C-Crosser 4x4 Nafte 2.2

7 499 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:35 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Pogradec

BMW X5 4.8i 2009 BENZIN / GAZ

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:14 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Lushnjë

Okazion Audi A6 2016

15 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:08 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi A6 3.0TDI Quattro

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 14:01 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

OKAZION Opel Astra H Nafte 1.7

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 13:29 Makina  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Tiranë

Fiat Doblo 1.9

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Durrës

M-Benz C180 Kompresor Automat Behet me Gaz 4700euro ����

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:51 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

Audi A6 2.4 Benzine Super Full Behet me Gaz 5300e ����

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:48 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Korçë

SHITET VOLKSWAGEN TOURAN 1.9 NAFTE MANUALE VITI 2004 NE LEJE

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:48 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Pogradec

SHITET VOLKSWAGEN TOURAN 1.9 NAFTE MANUALE VITI 2004

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

✅SHITET Mercedes Benz Avantgarde E Class 220 Nafte 2009

9 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

C CLASS 2.2 NAFT 2010 FULL OPSION

7 590 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:42 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fier

GOLF 5 1.9 NAFT 2007 SUPER GJENDJE

3 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:42 Makina  ·  Audi  ·  SQ5  ·  Fier

AUDI SQ5 FABRIKE 3.0 NAFT 2014 FULL OPSION

22 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 12:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  230  ·  Fier

C 230 BENZIN/GAZ 2007 FULL OPSION

5 890 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:41 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

GOLF 6 GTI 2.0 BENZIN (500hp) 2012 FULL OPSION

9 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:41 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Vlorë

TIGUAN 2.0 NAFT 2009 FULL OPSION

8 699 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:41 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Fier

VOGUE 5.0 BENZIN/GAZ 2012 FULL OPSION

17 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:41 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

A6 PREMIUM PLUS 3.0 BENZIN 2014 FULL OPSION

12 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:40 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Tiranë

SPORT 3.0 NAFT 2018 SUPER FULL OPSION

43 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Fier

EVO 320 NAFT 2008 FULL OPSION

6 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Tiranë

C COUPE 250 BENZIN 2014 AMG SUPER FULL OPSION

8 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:39 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Fier

TIGUAN ALL SPACE 2.0 NAFT 2020 FULL OPSION

19 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:39 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

TIGUAN 2.0 BENZIN 2014 FULL OPSION

8 290 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:39 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

PASSAT CC 2.0 BENZIN 2014 FULL OPSION

8 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:36 Makina  ·  Lincoln  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Lincoln MKC 2.0T 2019

17 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2019
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

����Mercedes Benz C-Class C200 CDI 2010����

8 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:35 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

Land Rover Discovery 3 TDV6 HSE

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:18 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Pogradec

VW TOURAN 2.0 TDI 2007

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:18 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pogradec

VW PASSAT 2.0 FSI 2005

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Pogradec

MERCEDES-BENZ E220 CDI 2003

4 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Pogradec

MERCEDES BENZ B200 2007

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:14 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Pogradec

AUDI A6 3.0 TDI 2012

12 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:13 Makina  ·  Audi  ·  80  ·  Pogradec

AUDI 80 1989 1.6 TURBO D NAFTE

1 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:13 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Pogradec

AUDI A6 3.0 TDI 2016

19 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kerkoj w203 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione