Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ford fiesta 2000 - Makina Të gjitha në Shqipëria

Ford , 158
Fiat , 4
BMW , 3
Audi , 2
Opel , 1
Citroën , 1
Peugeot , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ford fiesta 2000,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Ford fiesta 2000 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 14:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLK 200  ·  Korçë

Shiten pjese per clk w208 2.0 benzine Kompresor viti 2000

900 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Qer 22:17 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

AUDI A4 2.0 TDI QUATTRO 2013

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
07 Qer 18:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLK 200  ·  Korçë

Mercedes Clk w208 2.0 benzin-gas ne leje. Viti 2000, manual.

6 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 21:05 Makina  ·  Fiat  ·  Marea  ·  Korçë

Fiat Marea Weekend Okazion

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Maj 21:05 Makina  ·  Fiat  ·  Marea  ·  Korçë

Fiat Marea Weekend okazion

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Maj 08:15 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Maverick  ·  Vlorë

Pjese per Ford Maverick 2.0benzin

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
17 Pri 17:58 Makina  ·  Citroën  ·  Model tjetër  ·  Kurbin

Citroen

2 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Pri 22:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Tiranë

!!!!!Mercedes S350 L Benzin-Gaz 2010 !!!!!

16 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Mar 15:36 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

FORD FIESTA 2000 LEK

2 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Shk 16:07 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

ford fiesta

2 000 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Nën 21:23 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Vlorë

Shes Ford Fiesta 1.4 Nafte

270 000 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Nën 14:08 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Ford Focus okazion

900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 17:19 Makina  ·  Land Rover  ·  Freelander  ·  Tiranë

Land rover freelander

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Korr 21:43 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Tiranë

Ford Fiesta 1.2

11 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Maj 11:13 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Berat

Ford Fiesta

1 100 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 11:41 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Shkodër

ford fiesta

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Shk 13:15 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Shkodër

BMW 320

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Jan 17:35 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Tiranë

Ford Fiesta 2004, Nafte 2000 Eur

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Dhj 14:20 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Korçë

Okazion

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
31 Tet 10:53 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

Land Rover Discovery TD5 2.5 Manuale 4x4

6 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Tet 17:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Fier

projektor w203

1 500 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Tet 16:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

Shitet Benz 220 nafte, Automat, viti 2006

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 10:11 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Fier

Shitet

90 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Korr 21:38 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Pogradec

Ford fiesta

800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Qer 18:54 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Tiranë

makine

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Qer 22:17 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Tiranë

ford fiesta 1.8 naft

750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Qer 21:49 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Tiranë

ford fiesta 1.8 naft

900 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Maj 21:56 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Tiranë

shitet ose ndrrim ford fiesta 1.4 nafte 2007

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Pri 12:10 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Ford fiesta

700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Mar 22:28 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Krujë

Ford fiesta

600 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Shk 09:45 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Tiranë

Per pjese kembimi

1 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Shk 09:41 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Tiranë

ford fiesta 1.4 naft 2000 lek

2 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Jan 09:14 Makina  ·  Durrës

kerkoj golf 4 nafte

21 Dhj 08:24 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Korçë

Ford Fiesta

850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Dhj 13:08 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Tiranë

Ford

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Nën 18:31 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Berat

Ford fiesta

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Nën 09:45 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Korçë

Ford Fiesta nafte

12 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Tet 14:36 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Tiranë

Okazionnnnnnnnn

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Gush 12:31 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Korçë

Shitet ose nderrohet

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Korr 19:05 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Elbasan

Okazionn

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Qer 10:20 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Tiranë

Fors Fiesta 2000

1 300 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Maj 12:43 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

"Okazion" Ford Fiesta

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Maj 09:36 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Kurbin

Ford Fiesta 800 mije lek

80 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Maj 12:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Kukës

Shitet Mercedes-Benz E200

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Pri 23:47 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Tiranë

Ford Fiesta gaz dhe benzin 2000

1 600 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
08 Pri 13:14 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Tiranë

Shitet ford fiesta

1 000 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Mar 10:07 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Kurbin

Ford fiesta okazion 900€

900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Mar 15:49 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Korçë

Makina ford fiesta

850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Mar 21:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Tiranë

Shitet Mercedes-Benz E200

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Mar 11:02 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Tiranë

Shitet Ford Fiesta

1 500 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ford fiesta 2000 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione