Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Audi q: - Makina Të gjitha në Shqipëria

Audi , 263
BMW , 60
Ford , 59
Land Rover , 47
Toyota , 23
Volvo , 15
Porsche , 13
Nissan , 11
Opel , 10
Fiat , 9
Hyundai , 7
Seat , 7
Mazda , 6
Citroën , 5
Jeep , 5
Hummer , 4
MINI , 4
Peugeot , 4
Acura , 2
Chrysler , 2
Kia , 2
Renault , 2
Škoda , 2
Smart , 2
Subaru , 2
Suzuki , 2
Aixam , 1
Cadillac , 1
Chevrolet , 1
Dacia , 1
Honda , 1
Isuzu , 1
Jaguar , 1
Lancia , 1
Lincoln , 1
Maserati , 1
Ssangyong , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Audi q:,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Audi q: Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 11:26
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

Passat Se 2013 ����

7 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 18:00
Linku:
Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Elbasan

X5 2013 3.0

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 13:17
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Tiranë

����MERCEDES E280 BENZINE 4-MATIC����

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:16
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Kukës

VW Caddy maxi 2.0 viti 2016 e sapoardhur me dogane

15 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:09
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

POROSIT TANI AUDI ETRON Q8 Q 8 E TRON E-tron

51 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar

Sot 01:09
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

POROSIT TANI AUDI ETRON Q8 Q 8 E TRON E-tron

51 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:54 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Tiranë

Audi Q7 Quattro S-line 3.0 TDI

14 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:53 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Durrës

PASSAT CC 2.0 NAFT 2011 FULL OPSION

7 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:52 Makina  ·  Ford  ·  EcoSport  ·  Tiranë

FORD 1.0 BENZIN 2020 SUPER GJENDJE

12 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 00:42 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

AUDI A6 3.0 NAFT 2016 FULL OPSION

14 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:05 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Tiranë

Passat CC 2.0 TDI Full Option

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:20 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkodër

Golf 2014��2.0

11 290 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:20 Makina  ·  BMW  ·  120  ·  Durrës

BMW 120 NAFT AUTOMAT 2006 SUPER GJENDJE

3 890 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:19 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 2014��2.0 nafte full

11 290 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:17 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Lushnjë

Golf 2014��2.0 nafte full ✅

11 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:15 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kavajë

Golf 2014��2.0 nafte full

11 290 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Fier

C 250 BENZIN 2013 FULL OPSION

7 790 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Fier

E 350 NAFT 2010 FULL OPSION

10 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:08 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

AUDI A8 50TDI 2019 FULL OPSION

56 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2019
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 23:07 Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Fier

BMW 328 BENZIN 2013 FULL OPSION

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:05 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

PORSCHE CAYENNE 3.0 NAFT 2013 FULL OPSION

20 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:05 Makina  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Fier

LANCIA DELTA 1.4 BENZIN+GAZ 2013 SUPER GJENDJE

5 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Fier

ML 320 NAFT 2007 FULL OPSION

5 790 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

w203 automat super gjendje makina 10/10

3 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:54 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

���� 2015 - Audi A6 2.0 TDI S-line (235HP)����

21 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:46 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Durrës

Ford kuga jo koreje Italie Super okazion per pak dit

8 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 22:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

Ford kuga Jo makine koreje e ardhur nga italia ford kuga

8 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 22:41 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

AUDI Q 5-2011/

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:41 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi A6 QUATTRO

9 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:40 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Durrës

Ford kuga Jo kore e ardhur nga italia super okazion

8 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

b class automat 1.8 naft super gjendje

36 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

b class automat 1.8 naft super ekonomik

3 699 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

Shitet b class automat super gjendje

3 699 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:56
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Tiranë

����Mercedes E280 Benzine EVO Automat����

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:46 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Durrës

Range Rover Evoque Dynamic Premium

19 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:55 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Okazion | Shitet Golf 6 | Tiranë

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Dje 20:53 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Tiranë

BMW X3 , 2011 , AUTOMAT, 2.0 NAFTE, 0692126959

12 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

C CLASS 2.2 NAFT 2010 FULL OPSION

7 590 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:52 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Audi A3 SportBack, 2.0 Nafte, CeL : 0692126959

4 790 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:52 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

VW CADDY, 2014 , 2.0 NAFTE 4X4 , CEL: 0692126959

6 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:50 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Tiranë

BMW X6, VITI 2013, 3.0 BENZINE, CEL: 0692126959

17 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:51 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Fier

AUDI A8 3.0 NAFT 2015 FULL OPSION

25 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:48 Auto sallon Makina  ·  Citroën  ·  C-Crosser  ·  Tiranë

Citroen C-Crosser SUV 4x4

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:13 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Fier

AUDI Q 5. NAFTE. AUTOMATIK ARDHUR NGA GJERMANIA

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 19:09 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Kavajë

Kamioncine

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

S Class Lorinser Lungo

20 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:02 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Durrës

OPEL CORSA BENZINE 1.0 MANUAL VITI 2005 I SAPO TARGUAR , GJE

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:00
Linku:
Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Elbasan

X5 2013 3.0

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 17:56 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Tiranë

Shitet audi q 7 quatrro

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 17:51 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

AUDI A6 SUPER OKAZION/ SUPER GJENDJE

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:50 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Kavajë

OKAZION !! AUDI Q7 BENZINE 3.0. VITI 2017

29 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Elbasan

Mercedez Benz E 220 CDI AUTOMAT 2011

10 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Elbasan

Shitet Vufer + Amplifikator Bashke me Fishat Gati Per Montim

150 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 17:31 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Elbasan

Shitet bagazhiar ne gjendje te mire me te gjitha aksesoret

220 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 17:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Elbasan

Shiten Disqe + Goma 225 /45 /R17 AMG Origjinal Dy te gjere

450 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Audi q: | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione