Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

automat benxin - Makina Të gjitha në Shqipëria

Audi , 62
Opel , 35
BMW , 25
Ford , 25
Nissan , 24
Smart , 23
Fiat , 19
Peugeot , 12
Renault , 11
Mitsubishi , 10
Toyota , 6
Volvo , 6
Citroën , 4
Jeep , 4
Lancia , 4
Chevrolet , 4
Hyundai , 3
Mazda , 2
MINI , 2
Seat , 2
Suzuki , 2
Kia , 2
Jaguar , 2
Dodge , 2
Honda , 2
Dacia , 1
Acura , 1
Lincoln , 1
Saab , 1
Infiniti , 1
Daihatsu , 1
GMC , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe automat benxin,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj automat benxin Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:10 Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Tiranë

BMW X6 2010 Benxin 3.0 Mundesi nderrimi 15500 euro

15 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:41 Makina  ·  Jeep  ·  Renegade  ·  Pogradec

Jeep RENEGADE 2016 130KM LUNOGO LATIDYDE FULL

15 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 14:39 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Korçë

Golf 5 viti 2006 motor 1.9 nafte Automat

3 490 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:33 Makina  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Durrës

���� HONDA JAZZ AUTOMAT ����

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:36 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkodër

Passat 2.5 SEL benxin - Gaz 2013

12 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 11:36 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkodër

VW Passat 2.5 benxine

7 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:35 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkodër

Golf 6 Benxin Gaz Highline

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Qer 21:17 Makina  ·  Fiat  ·  500X  ·  Elbasan

Fiat 500X Benxin-Gaz 4x4 AUTOMAT VITI 2017

12 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Qer 12:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Lushnjë

⛔️Okazion ⛔️

700 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Qer 09:11 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Elbasan

Shitet Ford Kuga <Escarpe> OKAZION

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Qer 00:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Tiranë

Mercedes benz c204 350 benzine

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Qer 10:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Kurbin

Mercedes Sprinter 316 Automat

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Qer 16:50 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

Qashqai

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Qer 16:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  240  ·  Durrës

Shitet

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Qer 15:12 Makina  ·  Chevrolet  ·  Nubira  ·  Fier

Shitet shevrolet

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 12:55 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Kurbin

Rreno

1 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Qer 11:16 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

Ford Kuga Titanium 2013

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Qer 01:11 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

����C180 Benzine+Gaz Automat ����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
02 Qer 21:26 Makina  ·  Toyota  ·  FJ  ·  Elbasan

Toyota fj cruiser 4.0 automat

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Maj 15:48 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Shitet ose nderrohet

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Maj 14:09 Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Durrës

BMW X3 Benxin-gaz 2009

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
25 Maj 22:24 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Fier

FORD FOCUS AUTOMAT. VITI 2013. 2.0 BENXIN

5 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Maj 22:55 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Fier

Audi a4 benxin gas automat viti 2004

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 21:47 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Fier

Audi a4 1.8 turbo automat benxin

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 11:34 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

audi a4 2.0 benxin gaz automat

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Maj 00:34 Makina  ·  Dacia  ·  Sandero  ·  Elbasan

Dacia

3 500 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Maj 20:01 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Dibër

Golf 4 automat

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 11:43 Makina  ·  Peugeot  ·  207  ·  Vlorë

Pezho

2 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Pri 17:32 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Shitet audi

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Pri 22:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

Mercedes C300 4-matik b/g 2012

11 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Pri 16:25 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Berat

Volvo cx60 BENZIN GAZ

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Pri 22:14 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Pogradec

�� Volvo XC60 3.0 Turbo Automat ne gjendje perfekte

10 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 12:49 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi A6 avant OKAZION

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Pri 15:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  230  ·  Tiranë

C klas AMG Automat Benxin -Gaz

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Pri 05:18 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

Okazion Passat CC 2.0 TDI 2012

7 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Pri 16:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Vlorë

shitet ose nderrohet benxin gaz

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 15:15 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Kukës

Passat 2.8 Benxin

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 18:04 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

Passat CC 2.0 TDI 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Mar 17:40 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

Passat CC Blue Motion 2012

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Mar 17:35 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Tiranë

Passat CC 2.0 TDI 2012

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 14:05 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart

1 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Mar 07:52 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pogradec

��VW GOLF 5 2.0 AUTOMAT NE GJENDJE PERFEKT

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Mar 01:06 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

Shitet / nderrohet Tiguan benxin gaz

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Mar 21:47 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Tiranë

Opel Zafira 3700€

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Mar 21:41 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Tiranë

Opel Zafira

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Mar 21:41 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Tiranë

Opel Zafira

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Mar 16:30 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Tiranë

Ford Fusion

9 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Mar 08:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Tiranë

Shite okazjon 0682647777

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 08:20 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

Shitet ose nderrohet

4 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Mar 13:45 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

Tiguan 2013 Benxin 2.0 Automat 11800 euro okazion

11 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj automat benxin | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione