Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Mazda | B series

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mazda B series | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

03 Mar 18:03 ,

��SHITET��foristrad/pickup/mazda/toyota/ford ranger/nissan

4 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Mar 18:03 ,

Mazda

4 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Maj 11:07 ,

Okazion

5 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Pri 14:36 ,

Shitet Mazda B-2.5 Litra Naftë ! Cmimi 6300€

6 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Jan 23:42 ,

Shitet foristrade me karroceri 4x4

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
25 Jan 12:25 ,

Shitet foristrad mazda ne gjendje shum te mir

2 300 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Jan 09:21 ,

Shitet foristrad mazada ne super gjendje

2 300 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Jan 20:23 ,

Mazda 2500 4x4 Seria B

6 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Nën 14:22 ,

Mazda tornado 2.5 nafte 4x4 viti 2008 cmimi 7500€€

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Korr 15:21 ,

Shes Automjet Tip Mazda 4×4 Seria B

9 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Maj 19:15 ,

Mazda tornado 4x4 2.5 nafte viti 2008 full 7500€€

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Shk 16:57 ,

Mazda B series + pick te ndryshem!

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Shk 11:00 ,

Shitet

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Shk 16:54 ,

Mazda 2.5 4x4

5 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 22:31 ,

mazda-seria b 2.5 tdi 4x4 cmimi 5300 euro okazion.

5 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Tet 08:32 ,

Mazda super gjendje

6 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Tet 14:48 ,

Mazda tornado 2.5 tdi 4×4

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 13:15 ,

makine

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Tet 22:36 ,

Mazda B-2500 4x4

8 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Korr 20:53 ,

Mazda Bseries -03

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mazda B series | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione