Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mazda ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

121 , 24
2 , 242
3 , 243
323 , 395
5 , 183
6 , 338
626 , 11
929 , 1
B series , 24
BT-50 , 37
CX-3 , 16
CX-5 , 41
CX-7 , 106
CX-9 , 5
Demio , 61
E series , 3
MPV , 46
MX-3 , 5
MX-5 , 10
MX-6 , 16
Mazda2 , 62
Mazda3 , 36
Mazda5 , 52
Premacy , 56
Protege , 2
RX-6 , 1
RX-8 , 53
Tribute , 27
Xedos , 4

Gjej mijera njoftime per Mazda ne Shitje te perdorur apo te ri. Blej Mazda me oferta te ndryshme ne GJithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Mazda nga modelet e ndryshme si Mazda 121, 626, 929, Seri B, Bongo, CX-3, CX-5, Demio, E series, MX-3, MX-5, Millenia dhe shume te tjere. Blej apo shit makina te perdorura apo te reja ne MerrJep.al.Sot 10:48 Makina  ·  Mazda  ·  Mazda3  ·  Tiranë

Mazda3 1.6 Nafte

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:41 Auto sallon Makina  ·  Mazda  ·  3  ·  Durrës

MAZDA 3- 1.6- BENZIN+GAZ GJENDJA PERFEKT

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:41 Makina  ·  Mazda  ·  5  ·  Tiranë

OKAZION - Shes makinë zviceriane

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 10:18 Auto sallon Makina  ·  Mazda  ·  3  ·  Elbasan

SHITET MAZDA 3 DIESEL 1.6 VITI 2008

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:14 Makina  ·  Mazda  ·  2  ·  Durrës

Mazda 2 1.4 Benzine 2008 Manuale

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 10:09 Makina  ·  Mazda  ·  5  ·  Tiranë

��OKAZION�� Mazda 5 viti 2010

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:13 Makina  ·  Mazda  ·  Mazda2  ·  Tiranë

MAZDA 2 VITI 2004 SUPER EKONOMIKE

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:30 Auto sallon Makina  ·  Mazda  ·  CX-7  ·  Tiranë

MAZDA CX-7 BENZINE GAZ MANUAL 2008

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 07:45 Makina  ·  Mazda  ·  3  ·  Berat

0692256555

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:13 Makina  ·  Mazda  ·  5  ·  Durrës

Mazda 5 7 vendeshe

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Dje 23:25 Makina  ·  Mazda  ·  2  ·  Shkodër

Mazda 2

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 23:06 Makina  ·  Mazda  ·  CX-7  ·  Korçë

Mazda CX7 BENZINE -GAZ AUTOMATIKE

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:11 Auto sallon Makina  ·  Mazda  ·  5  ·  Fier

Mazda 5 Benzin

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:11 Auto sallon Makina  ·  Mazda  ·  5  ·  Fier

Mazda 5 diesel 2010

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:11 Auto sallon Makina  ·  Mazda  ·  6  ·  Fier

Mazda 6-1.8 Benzin

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:35 Makina  ·  Mazda  ·  6  ·  Vlorë

Mazda 6 2009 2.0 Gaz - Benzine

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:00 Makina  ·  Mazda  ·  5  ·  Tiranë

MAZDA5 VITI 2008-MANUAL 2.0 NAFT ME 7 VENDE.ME DOGAN TE PAGU

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 15:42 Auto sallon Makina  ·  Mazda  ·  CX-7  ·  Vlorë

Mazda CX-7

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 14:04 Auto sallon Makina  ·  Mazda  ·  Mazda2  ·  Tiranë

U shit✅Mazda 2 ����

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 13:20 Makina  ·  Mazda  ·  CX-7  ·  Durrës

Mazda

5 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:54 Makina  ·  Mazda  ·  3  ·  Gjirokastër

❌️Mazda 3 1.6 naft 2010 ❌️Shitet/Ndrohet

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:09 Auto sallon Makina  ·  Mazda  ·  6  ·  Vlorë

Mazda 6 2011 2.2 nafte ������������

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 08:47 Makina  ·  Mazda  ·  CX-5  ·  Tiranë

Okazion per 5 dite! Mazda CX-5 AWD 2022

31 500 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 03:22 Makina  ·  Mazda  ·  CX-5  ·  Tiranë

MAZDA CX-5 4x4 SKYActiv Full Casco

14 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online
15 Pri 20:22 Makina  ·  Mazda  ·  2  ·  Shkodër

Mazda 2

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online
15 Pri 20:09 Makina  ·  Mazda  ·  5  ·  Tiranë

Mazda 5

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Pri 17:58 Makina  ·  Mazda  ·  CX-5  ·  Tiranë

MAZDA CX-5 4x4 SKYActiv Full Casco

14 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
15 Pri 16:08 Auto sallon Makina  ·  Mazda  ·  2  ·  Durrës

Mazda 2 - automat

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
15 Pri 15:10 Makina  ·  Mazda  ·  5  ·  Berat

Mazda 5 2.0naft 2.700euro 2006

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Pri 11:13 Makina  ·  Mazda  ·  3  ·  Tiranë

Mazda 3 benzin-gaz

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 10:29 Makina  ·  Mazda  ·  2  ·  Lushnjë

Benzin-gaz Mazda 2

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Pri 21:25 Makina  ·  Mazda  ·  2  ·  Pogradec

Mazda 2 shitet nderrohet

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
14 Pri 14:56 Makina  ·  Mazda  ·  Mazda5  ·  Tiranë

Shitet Mazda 5 viti 2015 benzine 2.4 me 6 vende

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
14 Pri 14:28 Auto sallon Makina  ·  Mazda  ·  6  ·  Durrës

MAZDA 6 VITI 2007 NAFTE 2.0 MANUALE ME DOKUMENTA DERI ME 07/

2 709 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
14 Pri 14:14 Auto sallon Makina  ·  Mazda  ·  2  ·  Durrës

MAZDA 2 BENZIN/GAS 1.3 VITI 2012 ME DOGANE TE PAGUAR NE GJEN

4 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
14 Pri 12:59 Makina  ·  Mazda  ·  2  ·  Tiranë

Mazda 2 1.4 naftë viti 2008

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Pri 12:09 Makina  ·  Mazda  ·  2  ·  Tiranë

Mazda 2

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Pri 14:00 Makina  ·  Mazda  ·  5  ·  Tiranë

#Shitur#

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 16:51 Makina  ·  Mazda  ·  3  ·  Tiranë

Okazion Mazda 3 Kamjo Automatike 1.6 Benzine/Gaz

4 799 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 11:29 Makina  ·  Mazda  ·  CX-7  ·  Durrës

Shitet

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Pri 11:23 Makina  ·  Mazda  ·  BT-50  ·  Elbasan

Mazda BT-50 4X4

1 250 000 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 23:13 Makina  ·  Mazda  ·  CX-7  ·  Tiranë

Mazda cx7

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 13:08 Makina  ·  Mazda  ·  CX-7  ·  Tiranë

SHITET MAZDA CX7

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
09 Pri 13:08 Makina  ·  Mazda  ·  CX-7  ·  Tiranë

Shitet

5 800 EUR

Online
09 Pri 13:08 Makina  ·  Mazda  ·  CX-7  ·  Tiranë

Shitet MAZDA CX7

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
09 Pri 13:08 Makina  ·  Mazda  ·  6  ·  Tiranë

Shitet

9 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
08 Pri 16:31 Makina  ·  Mazda  ·  5  ·  Tiranë

Mazda

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 14:21 Makina  ·  Mazda  ·  CX-7  ·  Elbasan

Shitet Mazda

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 11:09 Auto sallon Makina  ·  Mazda  ·  5  ·  Tiranë

Mazda 5

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 10:24 Makina  ·  Mazda  ·  Mazda2  ·  Tiranë

Okazion

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Nese jeni duke kerkuar per Mazda ne shitje, kjo eshte kategoria e duhur per ju. Shiko njoftimet dhe gjej ofertat me te mira ne MerrJep.al.


Blej Mazda ne shitje


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej Mazda me çmimet me te volitshme. SHiko njoftimet per Mazda nga modelet e ndryshme si: Mazda 121, 626, 929, Seri B, Bon go, CX-3, CX-5, Demio, E series, MX-3, MX-5, Millenia dhe shume te tjere. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju. Blej Mazda ne shitje ne MerrJep.al.


Shit Mazda ne MerrJep.al


Nese keni Mazda qe deshironi te shisni, krijoni njoftime ne MerrJep.al shpejt dhe leht dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione