Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Opel astra - Makina Të gjitha në Lushnjë

Opel , 181
Ford , 12
Toyota , 8
Audi , 5
BMW , 4
Fiat , 2
Peugeot , 2
Renault , 1
Seat , 1
Smart , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Opel astra,kategori Makina,ose lokacione Lushnjë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Opel astra Të gjitha | Makina | Lushnjë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Lushnjë

Merces Benz C220 AUTOMAT

10 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:45 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Lushnjë

Shiter Audi A6 AUTOMAT 2.0 Nafte

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 19:45 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Lushnjë

Shitet Audi A7 3.0 BENZINE

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:45 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lushnjë

Shitet Ford Focus 2.0 Benzin Gaz

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:44 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lushnjë

Shitet Ford Focus 2.0 Benzine Gaz

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:43 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

Shitet Toyota Yaris 1.3 Benzin AUTOMAT

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:43 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

Shitet Toyota Yaris 1.3 Benzin AUTOMAT

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:30 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Lushnjë

Vw polo 2015��1.4 nafte

9 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 15:18 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Lushnjë

OKAZION OPEL ASTRA

4 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Qer 10:41 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Lushnjë

Opel Astra 1.8 AUTOMATIC ����

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Qer 22:59 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Lushnjë

OKAZION OPEL ASTRA

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Qer 11:21 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Lushnjë

��VW TOURAN AUTOMAT ZVICRA

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Qer 15:31 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Lushnjë

Golf 2013��2.0 nafte full

8 190 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Qer 21:52 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Lushnjë

����TOYOTA AURIS HYBRID AUTOMAT ZVICRA��

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Qer 21:52 Makina  ·  Fiat  ·  500  ·  Lushnjë

2013 FIAT 5️⃣��️��️AUTOMAT JO ROBOTIKE

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Qer 21:43 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Lushnjë

2️⃣��️��KUGA FORD AUTOMAT 2.0 NAFTE��

7 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 21:43 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Lushnjë

Range Rover Sport

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Qer 18:16 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Lushnjë

Shitet GOLF 6 GTI

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Qer 18:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Lushnjë

��️ENZ C220 AVANTGARDE AUTOMAT

3 500 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Qer 18:54 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Lushnjë

��1.4 NAFTE FORD FIESTA 2009��

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Maj 06:29 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Lushnjë

��SUPER OKAZION SMART ZVICRA 105 KM ORIGJINALE

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
25 Maj 06:22 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Lushnjë

��S-LINE Q5 3.0 NAFTE PANORAMA FULLL OPTION

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Maj 14:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 55 AMG  ·  Lushnjë

��Cls 550 V8 AMG Package Full��

19 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Maj 03:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Lushnjë

C Class 220 Automat

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Maj 09:59 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Lushnjë

Okazion Audi A6 2016

15 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
02 Maj 11:28 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Lushnjë

Toyota Auris 2007

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Maj 07:39 Makina  ·  BMW  ·  730  ·  Lushnjë

bmw 730d 2007

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
28 Pri 08:29 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Lushnjë

golf 2014��2.0 nafte gtd full ��

11 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 10:35 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Lushnjë

2️⃣0️⃣1️⃣2️⃣TIGUAN NAFTE 2.0 TDI

11 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Pri 15:04 Makina  ·  Peugeot  ·  RCZ  ·  Lushnjë

Shitet Peugeot RCZ!

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Pri 19:05 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Lushnjë

Shitet Opel Astra 1.7 naft

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Mar 19:25 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Lushnjë

Shitet Opel Astra 1.7 naft

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Mar 02:42 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lushnjë

Ford Focus 1.6 Nafte 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Mar 06:15 Makina  ·  Peugeot  ·  307  ·  Lushnjë

Peugeot 307

2 699 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Mar 01:27 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Lushnjë

Opel astra

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Mar 12:43 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Lushnjë

Mitsubishi Outlander

1 111 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Shk 05:49 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Lushnjë

Polo 6n1

700 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Shk 16:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 270  ·  Lushnjë

Mercedes Benz E270 CDI Avantgarde

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Shk 09:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Lushnjë

Benz �� 2014 E

14 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 13:21 Makina  ·  Fiat  ·  Qubo  ·  Lushnjë

Fiat Qubo

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Shk 13:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLC 220  ·  Lushnjë

Mercedes-Benz CLC 220

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Jan 13:21 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lushnjë

��FORD FOCUS 1.6 NAFTE 2009

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 19:02 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Lushnjë

Opel Astra

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Dhj 20:30 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Lushnjë

Opel Astra 2.0 nafte

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Nën 11:53 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Lushnjë

Opel astra

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Nën 09:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Lushnjë

E220 NAFTE 2011 AUTOMATIK

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Nën 18:20 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Lushnjë

Opel Astra Sport Tourer

7 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Tet 08:59 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lushnjë

Shitet Ford Focus Titanium

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Tet 11:05 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Lushnjë

Shitet TIGUAN 2.0 nafte AUTOMAT

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Sht 11:59 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Lushnjë

‼️SHITET‼️

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Opel astra | Të gjitha | Makina | Lushnjë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione