Passat | Fier | Automjete | Makina

Ford , 43
Audi , 26
Nissan , 9
BMW , 8
Opel , 5
Peugeot , 5
Honda , 4
Renault , 4
Citroën , 3
Fiat , 3
Jeep , 3
Toyota , 3
Hyundai , 2
Smart , 2
Dodge , 1
Jaguar , 1
Piaggio , 1
Seat , 1
Suzuki , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Passat,kategori Makina,ose vendndodhje Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Passat Të gjitha | Makina | Fier ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 17:59
Linku:
,

Okazion Audi A5 S-Line 2.0 Quattro FULL

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 17:59
Linku:
,

Okazion VW Tiguan 2.0 TSI 4*4 Automat Full

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 19:19 ,

Mercedes benz C220 Avantgarde

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:08 ,

Okazion Honda FR-V

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:44 Dyqani ,

Volkswagen Passat 2.0TDi Automat

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:59 ,

Per Miq - VW CC 2015 Okazion!!!

11 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 17:59 ,

vw Passat CC benzin 2015

11 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 17:59
Linku:
,

Okazion VW Tiguan 2.0 TSI 4*4 Automat Full

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:59 ,

Okazion VW Touareg R-Line Full

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 17:59
Linku:
,

Okazion Audi A5 S-Line 2.0 Quattro FULL

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 17:33 ,

AUDI A4 2.0NAFT 2009 FULL OPSION AUTOMATIK

6 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:08 ,

Opel ���� Meriava

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:08 ,

Jaguar xf ����

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:08 ,

Honda ���� Jazz

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:07 ,

Suzuki ���� 4×4

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:07 ,

Honda ���� Jazz

2 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:07 ,

Smart ���� Automatike

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:56 ,

Mercedes-benz E320 cdi EVO

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:56 ,

MERCEDES E550 4MATIC

14 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:30 ,

��OKAZION�� C300 2010 ��95K��

8 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 16:30 ,

MERCEDES C300 FULL PANORAMA

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:30 ,

OKAZION MERCEDES W204 C300

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:29 ,

OKAZION C300 VP2010 ��95 MILJE��

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 16:29 ,

CITROEN JUMPY 200 BENZIN GAZ (ZVICRA)

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:28 ,

MERCEDES C300 AMG

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:28 ,

OKAZION DISQE NR 20 BASHK ME GOMA 80% 350 EURO

Viti: 2012
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 16:28 ,

BMW X5 300 benzin pa taks luksi.

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:07 ,

Seat altea xl

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:26 ,

Passat 2013‼️

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:30 Dyqani ,

Volkswagen Passat TDI Highline

3 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:13 ,

AUTOMATIKE PASSAT 2.0 BENZINE-06

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:53 ,

C class 220 2005

4 299 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:53 ,

LOOK M 330CI MUNDËSI NDËRRIMI

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:52 ,

Smart TV Box Android 10.1 4K 4GB RAM 32GB ROM

55 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 12:51 ,

Kamer Sondë 2M, Endoscope Camera 2MP

29 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:51 ,

LTE CPE 4G Router me kartë SIM, WAN, LAN, Wi-Fi, 300Mbs

79 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 12:47 ,

SONOFF 4CHR3 siguresë me WiFi inteligjente me 4 dalje

39 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 12:47 ,

SONOFF MINI R2 - Modul dritash Wi-Fi me dy drejtime

19 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:47 ,

Sonoff POWR2 çelës Wi-Fi me monitorim të energjisë, 3500W

25 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:46 ,

Tuya Smart Termostat me WiFi për sisteme elektrike deri 16Am

69 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 12:46 ,

Xiaomi Mi Pro 300Mbps, WIFI 2.4Ghz Repeater Extender, Signal

25 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:46 ,

Tuya Smart Termostat me WiFi për sisteme elektrike deri 16Am

65 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 12:45 ,

Hikvision Ezviz ezCube PRO, IP Camera 2MP, Video Surveillanc

49 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 12:44 ,

Detektor lëvizje inteligjent me Wi-Fi, lidhet me Tuya App

29 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:39 ,

Celës inteligjent me WiFi, Sonoff BASIC

15 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:39 ,

Prizë inteligjente me WiFi, Sonoff Smart Plug

19 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:38 ,

Llampë LED inteligjente me WiFi 15W

12 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 12:38 ,

Kohëmatës i programueshëm për ujitje automatike

55 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 12:38 ,

Sensor zëri, rrymë 220V për fikje/ndezje të dritës

12 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 12:37 ,

Sensor temperature dhe lagështire me Wi-Fi Detektor ambjenti

29 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:37 ,

Sensor lëvizje "PIR Motion" për paisje me rrymë deri në 240V

10 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 12:37 ,

Oksimetër me ekran LED

19 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Passat | Të gjitha | Makina | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione