Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Golf 6 - Makina Të gjitha në Fier

Audi , 34
Ford , 13
BMW , 8
Opel , 6
Citroën , 4
Toyota , 3
Seat , 2
Fiat , 2
Peugeot , 2
Honda , 2
Renault , 2
Jeep , 2
Nissan , 1
Maserati , 1
Jaguar , 1
Dodge , 1
Daihatsu , 1
Lancia , 1
Porsche , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 6,kategori Makina,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Golf 6 Të gjitha | Makina | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:29 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Fier

Audi a7 S line

15 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:28 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Fier

Tiguan 2013 4motion 2.0 tdi

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

E class 2014 220 nafte

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:57 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Fier

AUDI A5

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 10:57 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Fier

AUDI A7

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 10:44 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fier

Golf 5

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Fier

ML 320 NAFT 2007 FULL OPSION

5 590 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:30 Makina  ·  Audi  ·  SQ5  ·  Fier

AUDI SQ5 FABRIKE 3.0 NAFT 2014 FULL OPSION

22 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:30 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fier

GOLF 5 1.9 NAFT 2007 SUPER GJENDJE

3 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  230  ·  Fier

C 230 BENZIN/GAZ 2007 FULL OPSION

5 890 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:30 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Fier

VOGUE 5.0 BENZIN/GAZ 2012 FULL OPSION

17 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:30 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Fier

AUDI Q7 3.0 NAFT 2014 FULL OPSION

14 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Fier

C300 BENZIN/GAZ 2011 4MATIC FULL OPSION

8 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Fier

EVO 320 NAFT 2008 FULL OPSION

6 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:30 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Fier

TIGUAN ALL SPACE 2.0 NAFT 2020 FULL OPSION

19 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Fier

EVO 320 NAFT 4MATIC 2008 FULL OPSION

7 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:03 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fier

SHITET VW GOLF 6 ( R-Line )

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 08:17 Makina  ·  Jaguar  ·  XF  ·  Fier

Shitet Jaguar XF 2.2 diesel 2014

12 000 EUR

Online
Sot 08:17 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Fier

Shitet Nissan Qashqai 1.6 diesel

12 900 EUR

Online
Sot 08:17 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Fier

Shitet Tiguan 2.0 tdi premium 2014

13 000 EUR

Online
Sot 08:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

SHITET C 220 CDI 2013

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 08:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Fier

Shitet E 250 CDI 4 MATIC

14 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 08:17 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Fier

Shitet Audi A4 2.0 tdi 2015

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 08:16 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Fier

SHES AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO PREMIUM

13 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 08:01 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fier

Golf 6 Okazion

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Fier

M. BENZ GLK 250 BlueTech 2015 SUPER I PASTER!!

15 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 00:14 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Fier

Audi A3 2.0 Diesel 2013

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Dje 22:24 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fier

VW Golf 6-2.0 TDI

6 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:22 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fier

VW Golf 6 Automat

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Fier

C300 2011

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Dje 19:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Fier

Mercedes-benz c300 panoramic

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:31 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Fier

Opel corsa 1.3 nafte 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:27 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fier

Golf VI super gjendje

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:15 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fier

SHITET VW GOLF 6

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Dje 17:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Fier

ML 320 NAFT 2007 FULL OPSION

5 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:20 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Fier

SPORT 3.0 NAFT 2015 (LOOK 2021) SUPER FULL OPSION

30 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Fier

S 550 BENZIN AMG 2015 SUPER FULL OPSION

37 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:17 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Fier

PASSAT JETTA 2.0 NAFT 2013 FULL OPSION

6 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Fier

C 230 BENZIN+GAZ 2007 SUPER GJENDJE

5 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:16 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Fier

PASSAT CC 2.0 BENZIN 2011 SUPER GJENDJE

5 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

C 220 NAFT 2008 SUPER GJENDJE

6 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:01 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Fier

AUDI Q5 2.0 BENZIN 2012 FULL OPSION

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 11:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

E 220 NAFT 2013 SUPER GJENDJE

10 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:01 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Fier

AUDI A6 3.0 NAFT 2012 FULL OPSION

12 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:01 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Fier

AUDI SQ5 FABRIKE 3.0 BENZIN 2016 FULL OPSION

17 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 11:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 55 AMG  ·  Fier

E 550 BENZIN+GAZ 2013 FULL OPSION

12 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 11:01 Makina  ·  Maserati  ·  Ghibli  ·  Fier

MASERATI GHIBLI 3.0 BENZIN 2016 FULL OPSION

32 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 10:54 Makina  ·  BMW  ·  730  ·  Fier

BMW 730 NAFT 2010 FULL OPSION

10 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

E 220 NAFT 2014 FULL OPSION GJENDJE PERFEKTE

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:53 Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Fier

JEEP GRAND CHEROKE 3.0 NAFT 2007 SUPER GJENDJE

6 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 6 | Të gjitha | Makina | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione