Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ford transit - Makina Të gjitha në Fier

Ford , 101
Audi , 8
Opel , 4
BMW , 2
Nissan , 2
Citroën , 1
Daihatsu , 1
Fiat , 1
Porsche , 1
Renault , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ford transit ,kategori Makina,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Ford transit Të gjitha | Makina | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 23:10 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Fier

Ford Transit Tourneo viti 2013 2.2 tdci 116cv

9 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 22:45 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Fier

Audi A4 Avant

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 22:44 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Fier

Mercedes Benz A 180 AMG

30 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 22:44 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Fier

Mercedes benz CLA 220

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 22:44 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Mercedes Benz C 220

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 22:44 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Mercedes Benz C 220

22 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 22:44 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLA 200  ·  Fier

Mercedes Benz GLA200 4Matic Look AMG

28 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 22:44 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLC 220  ·  Fier

Mercedes Benz GLC 220 4Matic

36 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 22:42 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 250 Shooting Brake  ·  Fier

Mercedes Benz CLS 250 Bluetec 4Matic

17 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 22:42 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLA 220  ·  Fier

Mercedes Benz GLA 220 4Matic Look AMG

19 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 22:42 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 180  ·  Fier

Mercedes Benz CLA 180 Look AMG

32 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 22:41 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

Mercedes Benz E 220

7 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 22:41 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Fier

Mercedes Benz E 250 Bluetec  4Matic

14 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 22:41 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Mercedes Benz C 220

30 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:11 Makina  ·  Nissan  ·  X-Trail  ·  Fier

Nissan Xtrail 2006

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:55 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Fier

MITSUBISHI OUTLANDER 2.0 TURBO FULL BLACK MAT 4X4

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:32 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Fier

Opel corsa 1.3 Nafte

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:04 Makina  ·  Nissan  ·  X-Trail  ·  Fier

Nissan Xtrail 2006

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:21 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Courier  ·  Fier

Ford Transit Courier viti 2016 1.5 tdci 75cv

8 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:21 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Courier  ·  Fier

Ford Transit Courier viti 2016 1.5 tdci 75cv

8 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:21 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Fier

Ford Transit Connect viti 2016 1.5 tdci 120cv

11 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:21 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Fier

Ford Transit Coustom viti 2017 2.0 tdci 130cv

16 400 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Fier

CLS 250��2014 full opsion

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:57 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Fier

Range Rover 2014��3.0 nafte

26 550 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 250  ·  Fier

CLS 250��2014 full opsion

13 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:50 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Fier

audi a3 S,line fabrike full ��

12 190 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:50 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Fier

Range Rover 2014��3.0 nafte

26 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:34 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Fier

VW polo 2015��1.4 nafte

9 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 11:25 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fier

����Wv Golf 6 Automat 2012����

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:41 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Fier

Audi A3 2.0 Diesel 2013

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Fier

M. BENZ GLK 250 BlueTech 2015 SUPER I PASTER!!

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Qer 12:59 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Fier

AUDI A7

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Qer 12:57 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Fier

AUDI A5

10 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Qer 21:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Fier

E350 2012 w212

8 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Qer 19:00 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Fier

Ford Transit

6 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Qer 14:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Fier

E350 full (jo 4 matic)

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Qer 14:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Fier

C300 2016

15 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
06 Qer 19:53 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Fier

BMW X5 M40d

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 19:52 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Fier

BMW X5 35i Benzin 2012

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 13:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Fier

Mercedes-Benz ML350 Bluetec

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 20:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Fier

Mercedes E200 kompressor

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 20:00 Makina  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Fier

Fiat doblo 2015 1.6 Multijet

9 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Maj 21:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Fier

C300 2011

5 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Maj 10:58 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Fier

Ford transit okazion ��

1 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 18:27 Makina  ·  Porsche  ·  Cayman  ·  Fier

Porsche Cayenne 3.0 Nafte

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Pri 20:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Fier

Mercedes-Benz E350

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Pri 16:57 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fier

golf 2014��2.0 gtd luk full��

11 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 20:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Fier

Mercedes Benz CLA200 Look AMG

33 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Pri 20:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLC 220  ·  Fier

Mercedes Benz GLC220 4Matic

37 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Pri 20:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 180  ·  Fier

Mercedes Benz CLA 180 Look AMG

33 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ford transit | Të gjitha | Makina | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione