Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Fiat | 124

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Fiat 124 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 12:15 ,

Fiat 125 Polak 1.5 Benzine Viti 1980 Retro 6000 Euro

6 000 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Maj 09:35 ,

Fiat 125P (makine antike 1970)

1 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Maj 09:42 ,

Autobus Autobuz Iveco Mago (6 pistona)31+1 Vende 2002

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Mar 21:48 ,

Fiat 1.3

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Shk 13:56 ,

Goma

130 LEK

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Jan 12:31 ,

Fiat

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
27 Dhj 21:19 ,

KARREL PER CDO MAKIN

9 000 LEK

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Sht 11:32 ,

tel 0683374168

1 000 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Sht 20:40 ,

Tomtom invigator per makine

50 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Gush 11:57 ,

makine

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Korr 13:40 ,

Kane humbur dokumenta kanadeze te Astiri.

10 000 LEK

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Korr 17:07 ,

Shitet fjat ne gjendje te mir letra te prera

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Qer 11:44 ,

Shitet

1 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Qer 19:02 ,

Okazion

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Pri 17:44 ,

Fiat Punto 1.9 nafte JTD pa turbo

1 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Mar 23:16 ,

Shitet polo

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Shk 14:07 ,

Fiat punto

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Shk 18:47 ,

fiat 124 spider antika

20 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Tet 09:24 ,

SHITETET AUTOBUS IVECO MAGO 2

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Sht 20:13 ,

Shitet

700 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Sht 09:43 ,

fiat

800 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Gush 12:22 ,

fiat

850 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Gush 18:12 ,

shitet fiat dukat

150 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Qer 21:00 ,

FiAt

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Nën 15:15 ,

Furgon mallrash IVECO

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
04 Tet 10:08 ,

Shitet iveco daily

15 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Sht 16:03 ,

Shitet Fiat okazion

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Gush 14:59 ,

fiat

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Gush 12:07 ,

fiat

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Gush 09:17 ,

Fiat stilo 1.9 naft 2002

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Korr 17:13 ,

Fiat punto

1 111 111 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Korr 08:15 ,

Fiat panda

400 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Maj 11:31 ,

Shes autubuz

11 000 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Maj 18:47 ,

Shitet Vinç me kosh IVECO

7 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
18 Mar 14:28 ,

Shitet per arsye mos perdorimi fiat punto

1 000 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Shk 18:40 ,

Autobuz

111 111 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Shk 08:27 ,

Free

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Jan 16:40 ,

okazion

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Jan 20:27 ,

okasion

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Jan 17:58 ,

okasion

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Tet 12:20 ,

Rreno

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Sht 12:37 ,

Fiat ducato maxi per pjese

800 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Gush 10:12 ,

Shitet fiat punto 1.2

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Gush 09:19 ,

Shitet autobuz Iveco

14 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Korr 13:19 ,

Shitet per arsye mosperdorim.

2 500 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Korr 13:55 ,

SUPER OKAZION!!!!

2 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Qer 22:37 ,

Okazjon

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Mar 17:56 ,

Kamioncin me vinc

12 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Mar 09:19 ,

Super Okazion

600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Mar 13:58 ,

Okazion

600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Fiat 124 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione