Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Polo r - Makina Të gjitha në Durrës

Audi , 6
Ford , 4
Toyota , 3
BMW , 2
Chevrolet , 1
Chrysler , 1
Honda , 1
Hummer , 1
Hyundai , 1
Jaguar , 1
Jeep , 1
Nissan , 1
Opel , 1
Porsche , 1
Ssangyong , 1
Volvo , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Polo r ,kategori Makina,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Polo r Të gjitha | Makina | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 00:13 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Verso-S  ·  Durrës

Toyota Verso

5 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:38 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Durrës

Pasat cc R Line 2010

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:21 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 5 1.9 nafte 2005 letra tpreme nderrohet

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 08:18 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

Caddy 1.9 6 marshe 2009 super gjendje nderrohet

7 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:18 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

Caddy Maxi 1.9 nafte 2010 7 vende nderrohet

8 111 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 12:10 Makina  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Durrës

HONDA CR-V 2.2 NAFTE VITI 2012 E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA

1 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Qer 12:39 Makina  ·  Jaguar  ·  S-Type  ·  Durrës

Jaguar S-type R 396hp Supercharger

7 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 11:10 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Durrës

Volkswagen Polo 1.6Tdi Automatike

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Qer 11:18 Makina  ·  Ford  ·  Courier  ·  Durrës

“”OKAZION “” 2019 FORD COURIER 1.5nafte 2019 super gjendje

15 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Maj 10:20 Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Durrës

PJES KEMBIMI

1 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Maj 10:19 Makina  ·  Chevrolet  ·  Suburban  ·  Durrës

PJES KEMBIMI

1 LEK

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Maj 10:17 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Durrës

PJES KEMBIMI

1 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Maj 10:17 Makina  ·  Toyota  ·  C-HR  ·  Durrës

PJES KEMBIMI

1 LEK

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Maj 10:16 Makina  ·  Jeep  ·  Renegade  ·  Durrës

PJES KEMBIMI

1 LEK

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Maj 10:16 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Durrës

PJES KEMBIMI

1 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Maj 10:14 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Durrës

Shitet&NDEROHETtouarge 2010 benzin gaz

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Maj 10:10 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Durrës

Pjes kembimi audi a7 2013 benzin

1 LEK

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Maj 10:10 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Durrës

Pjes kembimi volvo xc60 2010 benzin

1 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Maj 10:10 Makina  ·  Hummer  ·  H2  ·  Durrës

pjes kembimi hummer h2

1 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Maj 10:17 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf VI 2.5 2014 Automat

7 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Pri 23:42 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

VW GOLF V BENZINE 1.6 MANUAL VITI 2008 ME LETRA TE PAGUARA

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
27 Pri 22:47 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Durrës

FORD S-MAX NAFTE 1.8 MANUALE VITI 2007 ME DOGANE NE SUPER GJ

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
20 Pri 09:17 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Durrës

PJES KEMBIMI

1 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Pri 13:00 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Durrës

Range Rover Velar

37 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Pri 14:25 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Durrës

SHITUR ❇️NISSAN QASHQAI 1.5 NAFTE 2011 PANORAM❇️

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Pri 13:28 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Durrës

����Opel Corsa 1.2 Benzin Gaz����

3 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 18:18 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Okazion golf7 automat super gjendje 1.6 naft

10 499 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Pri 17:01 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

okazion golf 7 1.6 automat super gjendje

10 499 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Pri 09:27 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Durrës

Shitet polo 1.6 naft automatike 40 mi km lokk R line

Viti: 2013
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
30 Mar 09:51 Makina  ·  BMW  ·  120  ·  Durrës

‼️BMW 120D NAFTE 2007 MANUAL‼️

3 299 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Mar 17:36 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Durrës

Polo 2013 Look R-Line

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Mar 13:59 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Durrës

Shitet volksvagen polo

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Mar 07:51 Makina  ·  BMW  ·  120  ·  Durrës

‼️BMW 120D NAFTE 2007 MANUAL‼️

3 299 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Shk 16:07 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Durrës

Shitet Polo viti 2013 Look R line

7 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Shk 04:59 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Durrës

Porche cayenne

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Jan 11:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 55 AMG  ·  Durrës

MERCEDES BENZ E 550 AMG CABRIOLET

13 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Jan 14:33 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

VW PASSAT SEL PREMIUM 2013 OKAZION SUPER FULL OPTION

8 100 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Jan 13:40 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

VW PASSAT SEL PREMIUM 2013 SUPER FULL OPTION

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Dhj 11:21 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

VW PASSAT SEL PREMIUM 2013 SUPER FULL OPTION

8 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Dhj 13:59 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

VW PASSAT SEL PREMIUM 2013 SUPER FULL OPTION

8 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Dhj 20:32 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

VW PASSAT SEL PREMIUM 2013 SUPER FULL OPTION

8 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Dhj 18:59 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

VW PASSAT SEL PREMIUM 2013 SUPER FULL OPTION

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Dhj 20:01 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

VW PASSAT SEL PREMIUM 2013 SUPER FULL OPTION

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Nën 19:20 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

VW PASSAT SEL PREMIUM 2013 SUPER FULL OPTION

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Nën 15:48 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

VW PASSAT SEL PREMIUM 2013 SUPER FULL OPTION

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Nën 14:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

E 220 BlueEfficiency

10 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Tet 17:40 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Durrës

VW Volkswagen POLO 2017 facelift

9 600 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Sht 11:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 63 AMG  ·  Durrës

Shitet 2000m2 toke ne gjirin e lalezit 70€ m2

70 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
03 Qer 22:29 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Durrës

Shitet

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 00:56 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Durrës

Golf polo

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Polo r | Të gjitha | Makina | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione