Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Porsche | Boxster

07 Mar 19:19 ,

Porsche Boxster okazion!!

10 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
17 Jan 17:49 ,

Porsche Boxster

15 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
22 Nën 18:33 ,

Motorr porche

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Korr 08:47 ,

Porsche Boxter 2.7

7 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
02 Pri 19:52 ,

Porsche

8 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Tet 13:27 ,

Porsche Boxster.

15 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Dhj 17:05 ,

makina esh gjendje te mire

8 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Mar 16:34 ,

Porsche Boxers benzin -00

8 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
07 Dhj 20:06 ,

PORSCHE BOXSTER -07

26 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
06 Dhj 13:37 ,

Porshe Boxer

24 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim